Skip to content

Zinātnieks-Hipotēku Aizņēmēji Ir Varbūtība, Lai Refinansēt Pie Samazinājums Maksas

Federālā hipotēku aizņēmēji ir tradicionāli bija maz izvēles, lai samazinātu savu ziņkāri cenu. Federālo iestāžu atļaujas aizņēmējiem, lai nostiprinātu savu federālo aizdevumu uz vienu ar hipotēku. Tomēr tur nav daudz pārmaiņu laikā zinātkāri maksa. Pavisam jaunā cena ir aptuveni svērto kopējo maksu par atsevišķiem aizdevumiem.

pēdējā laikā, daži, kas nav publiski aizdevējiem ir piegādājis papildu atvieglojumu. Viņi saka, ka aizņēmēji, kas esi vairākus gadus ārā no skolas, un ir uzlabot savu kredīta score punktus vajadzēja, lai būtu izredzes, lai refinansēt, kas ir ļoti līdzīgi hipotēku aizņēmēji var.

Atklāt Monetārās Uzņēmumiem uzsākta izmēģinājuma programma aprīlī, kas ļauj pirmsdiploma un pēcdiploma aizņēmējiem, lai nostiprinātu savu federālās un personas aizdevumiem pavisam jaunu hipotekārās ar pavisam jaunu zinātkāri maksas. Šī sistēma ir vienkārši atvērt, lai aizņēmējiem, kuri ir attiecības ar Atklāt un, kas esat aicinātas izmantot.

Nonbank monetārās iestādes Sociālā Finansējuma, kas plašāk pazīstama kā SoFi, https://www.naudasaizdevums.com un CommonBond sāka refinansēšanas federālā zinātnieks aizdevumiem 2012. gadā. CommonBond ir, kas sniedz šo pakalpojumu, lai aizņēmējiem, kuri izmanto kredītu, lai samaksātu par M. B. A., absolventu inženieru diploms, tiesību aktu diploms vai ārsta diplomu. SoFi saka, ka tā nodrošina šo izvēli, lai visiem aizņēmējiem.

pārsūtīšana ir jaunākais, ko Iedzīvotājiem—salīdzinoši jauns dalībnieks noteiktajā zinātnieks, hipotēku tirgus, lai paplašinātu savu klātbūtni. Finanšu iestādes sāka refinansēšanas, kas nav publiski zinātnieks kredīti 2014. gada janvārī, un ir cena, tā aizdevumi cita apakšā, kas pieejami tirgū. Tas sākās izcelsmes personas zinātnieks kredīti 2009. gadā, kad daudzi aizdevēji—hit ar pieaugošo saistību neizpildes,—bija iziešana no tirgus.

Par daudz mājsaimniecību, kurām ir koledžas studenti, tagad skolas, kas nav valsts fakultāte ir kredīti, kas ir daudz lētāk nekā federālā skolēnu kredīti tagad—maiņa kā pēdējā laikā, kā vienu gadu agrāk.

Iedzīvotāji ” mērķis ir pievērst jauno pircējiem, īpaši gados jaunāki, skolas izglītoti aizņēmējiem, kuri, iespējams, galu galā saņemtu to, hipotēku, auto hipotēku un dažādu monetāro preces tur, saka Brendan Coughlin priekšsēdētājs auto un mācību finanšu Iedzīvotājiem. Bankas mērķis ir “nopelnīt ticību tiem klientiem, pareizu no vārtiem” un parādīt tos par mūžizglītības perspektīvas, ” viņš saka.

Parasti, aizņēmējiem būs vēlos vismaz 660 FICO kredītu rādītājs reitingu skala, kas sākas no 300 līdz 850, lai saņemtu atļauju.

mainīt federālā skolēnu kredīti-valsts bankām, kredītņēmējiem zaudēs skaits atmaksas izvēli. Federālās iestādes nodrošina ieņēmumu balstīta galvenokārt atmaksu, piemēram, kas ļauj aizņēmējiem atmaksāt aizdevumiem, kas lielā mērā ir balstīta galvenokārt uz viņu atalgojums ir diezgan nekā daudzums, kas parāda, ka viņi ir parādā. Tas papildus ļauj galvenā piedošanu, ar kuras atlikušo hipotēku nosvērtību, varētu atteikties pēc tam, kad vismaz 10 gadus fondu. Šo atvieglojumu nav, kas tur par ne-valsts-skolēns-hipotēku aizdevuma ņēmējiem, kam pārvērst par bezdarbnieku vai rasties viena cita veida naudas avārijas.

Lai pretendētu uz Pilsoņu ugunsdzēšanas iespēju, aizņēmēji vēlaties minimums $10 000 federālā zinātnieks hipotekāro parādu. Tie būs refinansēt visvairāk $90,000 parāda, ka tās izņēma, lai īstenotu savus bakalaura, pētniecības, tik daudz, cik $130,000 par viņa vai viņas undergraduate un pēcdiploma gadiem, un tik daudz, cik $170,000 pētniecības kopā ar zobu, medicīnas un regulas fakultātē. Aizņēmēji būs iespēja saņemt atmaksu intervālu 15 līdz 20 gadus.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)