Skip to content

Vai jums ir Refinansēt Savu privāto mājas Hipotēku?

Ietvaros Amerikas savienotajās Valstīs, tipisks homeowner refinances savu hipotēku par katru 4 gadi. Personām, refinansēt daudz cēloņu, kopā ar ieguvēja samazinājums zinātkāri maksu, samazinot mēneša līdzekļus, mainot no regulēšana-maksas hipotēku kopumu maksa hipotēku, vai iegūt taisnīgumu uzturēšanās papildierīces vai dažādi iemesli.

jums Ir Refinansēt Hipotēku?

Tā kā ir dažādas priekšrocības refinansēšanas, tas nav visu laiku, ir labs ieteikums, lai refinansēt savu hipotēku. Ja jūs esat nolēmis refinansēt, šeit ir dažas lietas, par ko domāt:

Ir jūsu kredīta score reitings uzlabot?

, Kā rezultātā jūsu hipotēku zinātkāre ir noteikta maksa daļēji balstīta galvenokārt jūsu FICO kredīta score reitings, ja jūs apzināties, ka jūsu kredīta score reitings ir ievērojami uzlabojusies kopš jūsu hipotēku hipotēku tika parakstīts – tas ir gudrs, lai apsvērt refinansēšanas jūsu hipotēku. Uzlabota kredīta score reitings vajadzētu sniegt lielāku ziņkāri maksas. Labā ziņa ir tā, ka tiek atļauts hipotēku var uzlabot savu kredīta score reitings laikā, kamēr jūs veicat kopīgo fondu.

Ir hipotēku zinātkāri maksa aug?

Ja jūs gadīties, lai brīdī, kad ir regulējams-maksas hipotēku (ARM) un arī, jūsuprāt, zinātkāre maksa aug, jūs vēlaties, lai mēģināt apmainīt cieto un ātrās uzlādes hipotēku. Kad esat kopa maksa hipotēku, jūsu ziņkāri maksa tiks piemērots vienādi visiem, izmantojot gaitā hipotēku (izņemot jūs refinansēt to vēlreiz vēlāk). Ja jums jau ir grūti un ātrās uzlādes hipotēku un zinātkāri maksa aug, jūs visticamāk nebūs nepieciešams, lai refinansēt. Parasti ļaudis refinansēt neatkarīgi no tā kļūst nākamajā zinātkāri cenu, ja viņi būtu jāveic taisnīgumu no viņu dzīvokļa vai mainītu laika periodu, hipotēku – varbūt no 30 gadiem līdz 15 gadiem, lai panāktu, ka tie maksā tā off agri.

Noklikšķiniet šeit, lai izskatītu Hipotēku Maksas vietu.

vai jums Ir grūti, lai padarītu jūsu līdzekļus katru mēnesi?

Ja jūs esat cīnās, lai savilktu galus, tas varētu būt arī labs ieteikums, lai refinansēt savu hipotēku, ja jums būs iespēja, lai samazinātu kāri atlīdzību vai mainīt mēneša maksa daudzums, lai samazinātu daudzumu. Tas var būt izpildīts refinansēšanas atlikušo nosvērtību jūsu hipotēku hipotēku pavisam jaunu 30-12 mēnešu laikā hipotēku. Samazinājums stabilitāti sajauc ar ilgāku atmaksas laiku būs samazināt jūsu mēneša uz mēnesi līdzekļus. Ja jūs pretendēt uz samazinātu zinātkāri maksas, jums var samazināt savus mēneša maksa daudz vairāk. (Mācīties papildus par izvēli, lai māju īpašniekiem, kuri nevar padarīt hipotēku fondus).

Darīt, ir ieteicams, lai konsolidētu dažādās parādi?

Ja jūs atklāt jūsu kredīta score, spēlējot kārtis vai hipotēku līdzekļi ir gotten no vadības, jūs varētu atrisināt, lai ņemtu starp taisnīgumu jūsu mājās, lai atmaksātu šos parādus. Pēc iegūšana, ko izmanto, mājas taisnīgumu, lai atmaksātu parādus, jums vienkārši ir viens izmaksu par jūsu mājā katru mēnesi fret par. Jūs ietaupīsiet naudu par zinātkāres līdzekļus, pavisam noteikti, un tas padara to vienkāršāku, lai saglabātu novērot līdzekļu.

Ir jums padarīt extra naudu?

Ne visas hipotēku refinances ir sasniegts, lai iegūtu samazinātu maksu. Dažos gadījumos, ļaudis labāk apmaksāts darbs vai apprecēties, pēc kura ir divu ieņēmumi ienākumiem mājsaimniecības. Tiem, kas noteiktu vieta jūsu palielināti ieņēmumi uz maksājumu pie jūsu hipotēku ātrāk, izredzes ir, jums būs atrisināt, lai refinansēt hipotēku un pārvērst to uz 15-yr nolietojumu (amortizāciju), ja tas sākotnēji tika sakārtot, kā 30 g amortizācijas hipotēku (Izvērtēt 15 12 mēnešus un 30 Gadu Hipotēkas, lai redzētu, kas ir vislabāk jums). Jūs ietaupāt desmitiem 1000 dolāru ziņkāri, un jums būs jūsu personas privātās mājas, bezmaksas, un skaidrs, ka daudz ātrāk.

patieso Cenu par Refinansēšanas Jūsu privātās mājās,

Ar hipotēku zinātkāri maksas jebkurā ziņā-laika kritumi, tur ir pieplūdums refinansēt izmantot kā homeowners mēģinājums gūt labumu no kritiena. Daudziem homeowners, refinansēšanas pie šīs maksas padara pietiekami daudz nozīmē. Tomēr tur ir cenas attiecīgās refinansēšanas jūsu īpašumu, lai homeowners būtu ne visu laiku, apzinoties. Daži no tiem ir uzbūvēti uz komplektā ar pavisam jaunu hipotekāro kredītu, un ne vienmēr ir acīmredzama.

Tas nav teikt, ka jūs vienkārši nedrīkst refinansēt tikai tāpēc, ka jūs vienkārši vēlaties, lai pievērst uzmanību, lai pārliecinātos, realitāti, kā veids, lai gan glabāt prom no viņiem, vai vismaz samazināt. Lets apskatīt dažas no priekšrocībām, – un briesmas – par refinansēšanas jūsu mājās.

Dvīņu Uzmanības Lielākā daļa Hipotēku Refinances

Lielākā daļa cilvēku refinansēt, jo 2 galvenie elementi: maksas un mēneša maksa. Par zinātkāri maksa, krītot no teikt, 6% visu ceļu uz leju līdz 3,5%, kas noteikti ir vilinošs. Tā ir iespēja ietaupīt $200 vai $300 mēnesī par jūsu mājas maksa.

Numurus, kas atgādina tās ir vilinošs, lai homeowners, jo tie apliecina, izmērāmi priekšrocības refinansēt. Tomēr ir īpašas cenas attiecīgās refinansēšanas, ka būtu jāapsver maigu finanšu ietaupījumu, kas var būt paredzēta, lai nāk atpakaļ, jo kļūst katrs samazinājums zinātkāri cenu un mēneša izmaksām.

Slēgšanas Cenu

Beigu cenas ir skaidrs un vienkārši izmērāmiem cenas attiecīgās refinansēt. Noslēguma cenas tiek piedāvātas, lai aizņēmējs, pie katras ierīces un noslēguma, jo apgrūtinošas numurus, ko var vienkārši saprotama. Jūs, iespējams, var uzzināt, piemēram, ka jūs maksāt $3,000 slēgšanas cenas, lai samazinātu kāri cenu jūsu hipotēku no 6% līdz 3.5% uz $150,000 hipotēku.

katrs no vēlamās metodes, lai noskaidrotu, slēgšanas cenas, ko maksā pamatot dara refinansēt ir dalot daudzums noslēguma cenu, pēc mēneša uz mēnesi ietaupīt finanšu līdzekļus. Tas ir parasti sauc tāpēc, ka “atgūšanas periodā”. Jums vajadzētu sadalīt $3,000, slēgšanas cenām, ar $200 par trīsdesmit dienām atlaidi jūsu mājās izmaksas, jūs ievērosiet, ka refinansēt var maksāt par sevi vienkārši par 15 mēnešiem.

Lielākā daļa monetārās speciālisti saka, ka, ja jums būs iespēja saņemt labāk savu slēgšanas cenu 24 līdz 36 mēnešiem, tad refinansēt ir cena darīt. Ja jums patika šo informāciju, un jūs vēlaties, lai saņemtu sīkāku informāciju, kas attiecas uz https://www.naudasaizdevums.com lūdzu apmeklējiet mūsu pašu interneta vietni. Tas ir ļoti patiess, ja jūs plānojat par to piederības, uz 5 gadiem vai ilgāk. Ne tikai būs jums atjaunoties noslēguma cenu, ko maksā iekšpusē primārās divus vai trīs gadus, tomēr, jūs varētu gūt reālu finanšu ietaupījumu ik gadu pēc tam.

Naudas Out Refinansēt

Mums nav parasti pieņem, no naudas, no kā beigu vērtību, tomēr, ņemot naudu ārā par refinansēt vai pievienot savu pilno kriminālatbildība. Tas ir īpaši patiesi tad, ja jums ir pabeigta “sērijas refinances.” Tā kā zinātkāre maksa ir lēni, kāpņu pakāpienu lejup iepriekšējos 20 gadus, daudzi homeowners ir refinansēja vairāki gadījumi, ka intervālu. Jums vajadzētu pievienot tikai dažus tūkstošus dolāru, lai hipotēku daudzumu katru reizi, kad jūs refinansēja, un jūs, iespējams, to darīja 5 reizes, jums var būt paaugstināts jūsu hipotēku nosvērtību desmitiem simtiem dolāru.

Naudas-out refinansēšanas nav gandrīz ārā milzu daudzumu naudas. Ja katru reizi, kad jūs refinansēja, esat pievienojis slēgšanas cenu uz pavisam jaunu hipotekāro daudzumu un izņēma papildu $2000 vai 3000 asv dolāru, lai dažādas funkcijas, var būt pievienoti $5000 vai $6000 līdz pavisam jaunu hipotekāro daudzumu katru reizi. Ja esat refinansēja šajā modes 5 reizes vairāk nekā iepriekšējos 20 gadus, jums ir pievienot tik daudz kā $30,000 jūsu unikālo hipotēku stabilitāti.

Tas nav cenas ietvaros, kas nozīmē, ka mēs parasti uzskata faktiskos izdevumus, bet, kad mērķis ir, lai beidzot atmaksāt savu hipotekāro kredītu, šie mini naudu-outs ir precīza reverso ietekmi. Tas ir sava cena, daži stils.

Pārstrādāšanas unikālo Hipotēku Laika periodu

tiklīdz vēlreiz, tas nav parasti redzēt, kā cenu, un tas nav neizsaka, out-of-kabatas izdevumus ietvaros tuvu-laika periods, tomēr tas padarīs cenu par jūsu hipotēku lielāku laika gaitā.

Jūs, iespējams, ir 30 gadu hipotēku, ka jūs esat bijis maksājumu uz 5 gadiem, tev 25 gados paliek par hipotēku. Kad jūs refinansēt un pārstrādāt hipotēku atkal līdz 30 gadiem, jums var arī ietaupīt naudu par mēneša izmaksas, tomēr jūs esat turklāt tai skaitā 5 gadi līdzekļu, lai vēlreiz pabeigt hipotēku.

Kad jums ir refinansēja savu māju vairāki gadījumi, laika gaitā, tas nav iedomājams, ka jums var būt neapzināti pagriezās savu 30 g nopirkt naudas hipotekāro par to, kas ir veiksmīgi 50 g hipotēku. Iekļaujot vairākus gadus, hipotēku laika periodā, katru reizi, kad jūs refinansēja, jums ir ilgstošas jūsu intervāls parādi par mājas uz ilgu laiku.

Tas ir diezgan bieži piemēro, un turklāt tas ir nopietns mērķis, kāpēc mājas fondu nomest tik daudz kā tie par refinansēt. Maksa par pavisam jaunu 30 gadu hipotēku, visticamāk, būs zemāka, nekā tas bija par unikālu hipotekāro tikai tāpēc, ka jūs, iespējams, izstiepis atmaksas intervālu.

Ar nodomu, lai saglabātu prom no šīs pavedināt, saglabāt savu jaunu hipotekāro laika periodā, kas nav lielāks par atlikušo laika periodu jūsu pašreizējā hipotēku. Diskonta jūsu mājās maksa no refinansēt jābūt rezultātus samazinājums zinātkāri cenu, un nekad nav bijis ilgstošs hipotēku hipotēku laika periodā.

kāds no tiem, cenas var tikt samazināta vai likvidēta, un, to darot, jūs gatavojas saņemt patieso finanšu ietaupījumu, kas radies, veicot refinansēt.

Kļūdas, lai Saglabātu prom no brīža, Kad Refinansēšanas Jūsu Hipotēku

Mans laulātais draugs un ka es iegādāties mājas final yr un refinansēja hipotēku iekšpusē, kas 12 mēnešu laikā no iegādes. Lielākā daļa cilvēku nav plānu, lai refinansēt iekšā yr to nopirkt, taču hipotēku maksas turpināja krišanas mērķi, vietu, tas izrādījās kā lielisks ilgstošu laika periodu pārskaitījumu. Mēs patiesi varētu būt saglabātas pat vairāk naudas, ko gatavi tikai dažus mēnešus ilgāk, kā mēs esam neatlaidīgi cenšas panākt, lai redzētu, ziņojumu zema kredīta maksājumi.

gadījumā, ja jums ir hipotēku, kas ir vairāk nekā 12 mēnešus novecojis, iespējamība ir lieliski, ka tas ir iespējams, lai jūs, lai izvairītos no izšķērdēt naudu par refinansēšanas jūsu hipotēku. Tomēr aizņemt kādu laiku, lai analizētu savu izvēli agrāk, nekā jūs pieteikties uz pavisam jaunu hipotēku un pārliecinieties, ka jūs turēt prom no šīs kļūdas!

Hipotekāro Refinansēt Kļūdas

1. Uzmanies, lai nav pārvērtēt vērtību jūsu mājās. Māja izmaksas, tomēr neesmu pilnīgi stabilizējusies dažās jomās tauta. Jūs varētu nav tik daudz refinansēšanas izvēli gadījumā, ja esat zem ūdens jūsu mājā, citādi jūs varētu izmantot, lai noteiktā refinansēšanas programmu, jo Padarot Māja Lēti programmu. Samazinājums uzturēšanās izmaksas papildus var dzēst dažus no jūsu godīgumu, kas nozīmē, ka jūs varētu sniegt papildu naudu uz galda, lai saglabātu prom no PMI, vai izredzes ir, jums ir jāņem ārā 80-10-10 hipotēku vai citu finansēšanas izvēli.

2. Nav jākoncentrējas tikai un vienīgi uz zinātkāre maksas. Ne visi kredīti ir radīti vienādi. Būt pārliecināti, lai atbilstu dod no katra aizdevēja par laika periodu laika periodā fonds, turot domas, ka katrs aizdevējiem izmaksu dažādas maksas un slēgtu cenas. Būt pārliecināti, lai pārbaudītu, aizdevēja izmaksas, hipotēku frāzes , atrast aizdevēja reputācija savā noteikšana, lai refinansēt savu hipotēku.

Jums var papildus var dabūt samazinājums zinātkāri maksas iepirkšanās faktoriem jūsu hipotēku. Pārliecinieties, ka jūs palaist numurus.

3. Nelietojiet galvenais aizdevējs jums atklāt. Ir burtiski tūkstošiem aizdevējiem tirgū, tomēr tie nav visi ir radīti vienādi. Tas ir labs ieteikums apsvērt aizdevēja reputācija un vai ir vai nav jūsu aizdevējs būs pāriet uz pakalpojumu, jūsu hipotēku, vai veicināt to pie pircējiem. Tikt galā ar vienu aizdevēju gaitā jūsu hipotēku parasti ir populārākais vairāk nekā tikt galā ar vairākiem hipotēku apkalpotājfirmas, kā parasti dokumentiem saņems nevietā, darījuma nepieciešamības varētu mainīt, un tā tālāk.

Veikals labākos hipotēku maksas. Mēs iesakām meklē plašu izvēli agrāk par refinansēšanas jūsu hipotēku. Dažas jaukas vietas nopirkt par labu hipotēku maksas iemieso Quicken Kredīti un Aizdevumu Koku. Mums pat ir hipotēku salīdzināmību galda mūsu mājas lapā.

4. Izskatīsim visus hipotēku frāzes. Daudziem kredītņēmējiem ir refinansēšanas tiesības uz 30-yr nostiprina hipotēku kā alternatīvu domā par citu izvēli, kas atbilst 20-yr vai 15-12 mēnešiem, nostiprināt, nodeva, kas varētu saīsināt hipotēku un ievērojami samazināt daudzumu, kas maksā, lai ziņkāri. Turpmāk uzskaitītajām profesionāļiem un mīnusi izvērtējot 15. un 30-12 mēnešu laikā hipotēku.

5. Klientiem, ir pārliecināts par to, kādus dokumentus ir nepieciešams, lai refinansēt: Aizņēmējiem, kuri nav refinansēja pēdējā laikā parasti neizdodas, ir nepieciešams doc nonākšana refinansēšanas, kas kavē slēgšanas gaitā. Pārliecinieties, lai apkopotu visus jūsu dokumentāciju priekšlaicīgi, un tā jāuzrāda kopā ar jums, lai noslēguma. Tas novērsīs vairāki laiku, un, iespējams, naudu.

6. Bezdarbību. Pašreizējā hipotēku maksājumiem ir brīnišķīgi, tomēr tie varētu būt un var nebūt apaļa awhile. Jo ātrāk jūs atslēga savu cenu, jo ātrāk jūs varat sākt ietaupīt naudu un papildu svarīgāk, nav garām, par šo alternatīvu.

7. Nenovērtējot laika centību. Refinansēšanas jūsu hipotēku, var būt laiks, intensīva, pamatojoties uz sastāvdaļu skaits, kas atbilst to, cik daudz jūs esat parādā par savu privāto mājas, kas ir vai nav, vai to ir vairāki ķīlas tiesībām uz māju, laiks ir 12 mēneši, vai ir vai nav, jums var būt pašnodarbināta persona, un dažādas sastāvdaļas. Būtu gatavs uzņemties dienu skaits, kas atbilst hipotēku maksājumus, saņemt jūsu mājā novērtēts, un saraksta slēgšanas. Precīzu dokumentus var aizņemt pāris stundas, paļaujoties uz visām iepriekš minētajām sastāvdaļām. Mans laulātais draugs un ka es izmantoti, VA Hipotēku, lai iegādātos mūsu dzīvesvietu, kas ir īpaši gaitā iegādes un refinansēšanas. Par laimi, refinansēšanas ar VA Racionalizēt Refinancewas diezgan vienkārši.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)