Skip to content

Uzziniet, kā Refinansēt Industriālā Hipotēku

Refinansēšanas industriālā hipotēku šādi partijām, kas ir identiski noteikumiem, kā refinansēšanas kādu citu hipotekāro: kredītspējīgiem un būt tādā stāvoklī, kas norāda, ienākumiem maksāt hipotēku. Tomēr, vienkārši tāpēc, ka hipotēku gaitā gāja viegli agrāk nekā nav apliecināt, tas būs vienkārši apstiprinājuma vēlreiz, jo īpaši, ja jūsu tiešsaistes bizness ir naudas attēls ir modificēts. Industriālā hipotekāro refinansēt var prasīt daudzas papildus svārstās no dokumentāciju un pat privātās nodrošina drošu hipotēku noklusējuma.

kopā Dokumentāciju

ļoti minimāla, jūs varētu pašreizējās monetārās attēlu uzņēmumā. Tas nozīmē, ka vismaz divus gadus uzņēmuma nodokļu deklarācijas, naudu apgrozībā datus kopā ar finanšu iestādes datiem, ieņēmumi un zaudējumu pārskatu un naudas pārskati. Paredzēt piedāvājuma 12 mēneši finanšu informācija par minimālu. Aizdevēji var arī nepieciešama padziļinātu mārketinga stratēģiju un valdības abstrakti, kas apspriež izplešanās gaitā un dod pārvaldes biogrāfijas, kas piemīt tāda ir, lai vadītu organizāciju.

Kopā ar iesniedzēja uzņēmuma monetāros datus, finanšu iestāde var arī nepieciešama privāta nodrošinātu hipotēku, ja ieņēmumi ir neliels. Privātā apliecināt, ir vieta vairākiem pirmo homeowners izmantot privāto īpašumu kā nodrošinājumu hipotēku.

Uztver cenas

Uzņēmumu kreditēšana ir costlier nekā klientu kreditēšanu. Tā, piemēram, pat novērtējums būs cenu, jebkurā vietā no $2,000 līdz $5,000, iespējams, daudz lielāku īpašības. Finanšu iestāde, kas nav aizdot, ja vērtējums būtu nebija klāt pietiekami taisnīguma ietvaros īpašumu. Ja jums patika šo informāciju kopā ar jums vēlētos iegūt plašāku informāciju par https://www.naudasaizdevums.com dāsni izbraukšana mājas lapā. Jums pat ir pārbaudes, izsniegšanas maksu un slēdz cenu, kas saistīti ar hipotēku. Turklāt darbaspēka jūs pavada pieņemšanas gatavs un tikt galā ar refinansēt ir laiks, tādējādi naudas pavadīju prom no uzņēmuma.

10,000. Šis jautājums un dažādām cenām, uz pārkāpj pat.

Izlemt, vai tas ir cenu efektīva, lai refinansēt. Lielākā daļa uzņēmējdarbības uzsākšana izmaksas ir aptuveni 1 lpp.c hipotēku. Ja hipotēku ir $1,000,000, izsniegšanas maksa būs $10,000. Šis jautājums un dažādām cenām, uz pārkāpj pat. Tas var ilgt divus līdz dažiem gadiem finanšu ietaupījumu uz pavisam jaunu hipotēku, lai kompensētu šīs cenas. Kā uzņēmuma īpašnieks, izlemt, ja tas ir cenas.

Pieteikties Hipotēku

Pēc tam, kad esat veicis visu savu mājasdarbu, pieteikties uz hipotēku. Nevilcinieties nopirkt kārta ideāls maksas, ļaut bankām konkurēt kopā ar savu pašreizējo hipotēku un apspriest visas maksas, tāpat kā izveidošanās maksas. Aizdevēji izvērtē jūsu monetārās izdevās, pieprasīt jebkuru papildu informāciju, ja gribēja, un veikt kredīta score pārbaudes, uzņēmumu un jebkuru privātu galvotājiem. Tā parakstītājs būs novērtējumu kredīta score, parāda un ieņēmumi vēsturi. Kā ar privāto hipotēku, to parakstītājs ir redzēt optimistisks kredīta score vēsturisko pagātni, labi plānotas un pilnu maksu maksājumi un pietiekami finanšu uzkrājumiem, īpašumiem un naudas kustība, lai slēgs hipotēku fondus.

Apdrošinātājiem ir apskatīt vairākus rādītājus:

Parāda-hipotēku attiecība, atsaucoties uz vērts īpašuma un lūdza hipotēku. Šis daudzums nedrīkstat pārsniegt septiņdesmit piecus vai astoņdesmit %, tas nozīmē, ka tur ir vismaz 20 lpp.c taisnīguma ietvaros īpašumu.
Parāda attiecība, daudz, piemēram, parāda-ieņēmumu attiecība izmantoti pircējs kredīti. Šī attiecība atzinumus daudzums, kopējais mēneša parādu līdzekļus, salīdzinot ar ienākumiem. Kā aizdevēji apskatīt šo daudzums svārstās visā nozarēs.
Parāda apkalpošanas aizsardzības koeficients, kas ņem web gada darba ienākumus, un dala to ar gada parāda fondu. Šis daudzums nedrīkst pārsniegt 125 lpp.c.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)