Skip to content

Trīs Pārmērīgi Draudi Hipotekāro Kredītu Pārmērīgu Pieprasījumu 2018

Mēs saņemam daudz e-pastus no pircējiem, kas meklē stūres, kā var pretendēt uz nedaudz pārmērīgi draudi, hipotēkām, kas, šķiet, ir šķēršļi, apaļas viņiem. Es kontrolsaraksts trīs plaši izplatīti jautājumi saskaņā ar hipotekārajiem kredītiem, kas, šķiet, piemēram, pārmērīga pieprasījuma šo 12 mēnešu laikā. Viens negatīvie ir tas, ka katrs trīs mājas aizdevumu nevajadzētu uzskatīt par ļoti ar tipiskākās prime aizdevēji 2013. gadā.

Kā es varu saņemt atļauts ar neveselīgu kredīta score hipotēku aizdevējiem? Mēs redzam simtiem kredītņēmējiem, kas vēlas hipotēku tomēr notiek, ir kredīta score punktus, kas ir zem robežas, kas šodienas standarta aizdevējiem meklējat. Ar to tiek norādīts, daudzi cilvēki ar zemu fico rādītāji ir devusies virzienā iestādēm kredīti, kā rezultātā viņi ir papildus universāls padomus attiecībā uz kredīta score. FHA tomēr atzīst, kredītņēmējiem ar kredīta score punkti mazāk kā 500 un VA tomēr nav minimālā kredīta score punktus par to rādītāji kļūst vai refinansēšanai. Ka doesn ‘ t nozīmē, ka iestādes aizdevēji vēlas apstiprināt personas ar sliktu kredītu rādītājs, tomēr apdrošinātāji var noteikt izņēmuma gadījumus, https://www.naudasaizdevums.com kad aizņēmēji ir kompensācijas elementiem.
Vai es varu saņemt mājas hipotekāro kredītu bez pirmās izmaksas? Pārliecināts, ka 100% mājokļa kredītu, kas prasa nulles uz leju-izmaksas, var atrast uz personām, kuras atbilst faktori, USDA un VA hipotēku paketes. USDA ir hipotekārā kredīta, kas rezervēts galvenokārt personām, kuras var iegādāties vai refinansēšanas laukos tauta. VA hipotēku ir programma, kas izstrādāta armijas aizņēmējiem un pensionāriem, veterāni. Katra hipotēku paketes nepieciešama nekas uz leju un zinātkāri maksas ir agresīvi.
Darīt, teica Peļņa hipotekāro kredītu pastāv? Protams, un Nē. Darbietilpīgs naudas un paaugstināta riska kredītu aizdevējiem, tomēr paredzēt, “norādīja ieņēmumi par aizdevumiem.” Jo pēc pašreizējās mājokļu katastrofu, tipiskās un iestādes aizdevēji norāda, ka tie neļauj teica vai nē ieņēmumu dokumentāciju, kredīti. Tās prasa pilnīgu dokumentāciju, kas ar to pirkt un refinansēt paketes. Tomēr “racionalizēt” programma, kas ir apstiprināta ar FHA un VA nav nepieciešams maksāt-raksti, W2 vai pārbaudes ienākumiem no aizņēmēja darba devējs. Tie faktiski darīt pārbaudi nodarbinātības pūles, lai apstiprinātu, ka aizņēmējs tomēr ir darbs. Tātad tādā veidā, federālās valdības programmas, tomēr ļauj atzina ieņēmumi hipotēku aizdevuma ņēmējiem, kuri jau ieguva pašreizējo hipotēku gan FHA vai VA. Naudas nav, ir atļauts ar pilnveidotu gan.
Ir Sabiedrisks, Akciju!

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)