Skip to content

Rēķinu, Lai varētu Refinansēšanas Zinātnieks Kredīti Mirst Senāts

Kas tas Vašingtonas darbu?” lūdza Sen. Elizabete Warren, D-Mass., pēc viņas rēķina, https://www.naudasaizdevums.com kas var ļaut ļaudīm refinansēt skolēns parāda tika notriekts trešdiena. J. Scott Applewhite/AP slēpt caption

“Kas Vašingtona darbu?” lūdza Sen. Elizabete Warren, D-Mass., pēc viņas rēķina, kas varētu ļaut indivīdiem refinansēt skolēns parāda tika notriekts trešdiena.

Kādu rēķinu, kas var ļaut simtiem tūkstošu cilvēku refinansēt savu skolēnu aizdevumiem ar samazinātu zinātkāri maksa ir izdevies ietvaros, Senāts, pēc tam, kad Republikāņi iebilst, ka tas iekļauj ar nodokli bagātajiem, lai samaksātu par to. Pasākums būtu atļauts ļaudīm ar vecākiem kredīti peļņa šajā laikā ir zema zinātkāri maksas.

rēķina no Sen. Elizabete Warren, D-Mass., nesaņēma iepriekšējā procedūras balsojums, kas ar 56-38 balsojums. Zināms, kā Finanšu iestādes, Koledžas studenti Ārkārtas Hipotekāro Refinansēšanas Aktu, tas tika notriekts dienu laikā pēc tam, kad Prezidents Obama aicināja Kongresu, lai palīdzētu atvieglot slogu zinātnieks parāda.

Atzīmēt, ka viņas rēķinā bija divpartiju palīdzēt, Warren minēts uzreiz, ka viņa varētu braukt nepatikšanas, lai palīdzētu “četrdesmit miljoni Cilvēku tirgū, kas cenšas tikt galā ar $1,2 triljonus zinātnieks hipotekāro parādu.”

Warren minētajiem ļaudīm ar skolēnu kredīti jābūt identiskiem pamatiem, kā māju īpašniekiem un maziem uzņēmumiem, kas var ļaut refinansēt savu hipotēku pienākumus.

“Republikāņi iebilst pret tā minēta kā Bafets Norma, kas varētu palielināt peļņas nodokļa maksājumi par turīgiem, kas padara lielāko daļu savas naudas off investīcijas, lai tie varētu maksāt identisku maksas, kā šos ienākumus algas,” NPR S. V. Datums stāstus par mūsu Newscast vienības.

“Tikai trīs Republikāņu balsoja ar Demokrātu, lai turpinātu rēķina,” Dienai saka, “nav pietiekami skaidrs, Senāta 60-balsu slieksnis.”

Pēc balsojuma, Warren pieprasīja norādīja vaicājumu viņas kolēģiem:

“Uzreiz ir ļoti laba diena, lai miljardieriem. Par četrdesmit miljoniem ļaudīm tikt galā ar scholar hipotekāro parādu, tas nebija tik ļoti laba diena. Tas rada pamata vaicājumu: “Kas dara Vašingtonas darbu? Tas darbojas attiecībā uz personām, kas var iznomāt armijas lobētāju, lai nodrošinātu, ka katra nepilnība ietvaros nodokļu kodeksa, ir aizsargāta viņiem?

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)