Skip to content

Refinansēt Hipotēku piemērotā Laikā Un Par Pareizu Cēloņi

jums Ir nozvejotas ar pieaugošo mēneša līdzekļus un meklē labvēlīgu maksas un frāzes jūsu hipotēku? Vai, jūsuprāt, jums ir nepieciešams, lai nostiprinātu savu parādu un maksāt viņiem off ātrāk? Visas šīs un papildus varētu tikt pabeigts ar refinansēšanas jūsu hipotēku. Ja jūs vēlaties zināt, ko refinansēšanas ir visu par, paskatieties uz nākamo mācību priekšmetos: Kāds ir refinansēšanas?
5 paskaidrojums, kāpēc tas ir labākais, lai refinansēt
Kad refinansēt hipotēku
Kad nav refinansēt
9 Refinansēt Kļūdas un pareizais ceļš, lai saglabātu prom no tiem
Regulāri pieprasīja hipotekāro refinansēt jautājumi
Ir bīstami kredīta score hipotekāro refinansēt pieejams?
Mājokli par Saprātīgu cenu Refinansēt – Ko tas viss nozīmē?
Kas ir tipisks racionalizēt refinansēt?

Darīt to sev!Cik daudz, lai saglabātu daudz ko refinansēšanas
Konsolidācijas un Refinansēt Kalkulators

Refinansēšanas aizstāj jūsu pašreizējā hipotēku ar pavisam jaunu hipotēku, kas ir papildus labvēlīgu interesi maksa un frāzes, jūs varat atļauties, lai rīkotos. Pavisam jaunu hipotekāro kredītu, ir nodrošināti ar identisku īpašumu kā savu pašreizējo hipotēku. Pavisam jaunu hipotekāro līdzekļi tiek izmantoti, lai samaksāt noteikto pašreizējo hipotēku tā kā visas atlikušās naudas var tikt izmantoti, lai jūsu lielākais ieguvums.
Piemēram: Mr. X un Mr Y katru ņēmām hipotekāro kredītu hipotēku vērtību $400,000. Pēc četriem gadiem, katrs no viņiem samaksāja $200,000. Mr. X, tad izņēma vienu citu mājokli hipotēku vērtību $200,000, cenšoties atmaksāt pašreizējā hipotēku stabilitāti.
Tad atkal, Mr. Y izņēma vienu citu hipotekāro vērtību $300,000 ar nodomu atmaksāt nesamaksāto hipotēku stabilitāti, kas ir $200,000. Mr. Y varētu izmantot atlikušo nosvērtību, lai apmierinātu dažādas finansiālās saistības.
Primārā valsts lietu ir viegli refinansēt tā kā otrs ir tas, ka “naudas-out refinansēt”.
Ministru^
5 paskaidrojums, kāpēc tas ir labākais, lai finansētu

Tas nozīmē, ka jūsu mēneša uz mēnesi līdzekļu paliks identiskas.

Ja jūs esat apsverot refinansēšanas jūsu mājās, paskatieties uz šiem 6 paskaidrojums, kāpēc hipotēku refinansēt varētu būt labākais jums. – Jums ir nepieciešams, lai izvairītos no izšķērdēt papildus:
Jūsu mēneša uz mēnesi fondi varētu tikt samazināta gadījumā, ja jums samazinājums zinātkāri cenu vai, ja laika periodā, par hipotēku s pagarināts. Tomēr, ar ilgstošu laika periodu, jūs varat būt jāmaksā papildu jo zinātkāre, protams, dzīvības hipotēku.
– Jums ir nepieciešams, lai samaksāt noteikto jūsu hipotēku īsi:
Jūs varēsiet saīsināt izmēru jūsu hipotēku, samazinot laika posmu no hipotēku. Jūsu mēneša uz Mēnesi fondi iet uz augšu, tomēr tas ir iespējams, lai jūs varētu ietaupīt daudz papildu jo zinātkāre līdzekļus. Turklāt, jums būs parāda brīvu ātrāk.
– Jūs vēlaties papildu naudu, lai atmaksātu kredītu rādītājs, spēļu kārtis:
Jūs, iespējams, ir pietiekami, taisnīgumu jūsu mājā, jūs, iespējams, var refinansēt un aizņemties lielāku nekā pašreizējā hipotēku stabilitāti. Ar papildu naudas, jūs, iespējams, var atmaksāt pārmērīgu ziņkāri, parādi līdzīgi bankas kartes atlikumu vai iemaksu kredītiem. Šī refinansēt hipotēku arī varētu būt nodokļu atskaitāms zem pārliecināts, ka situācijās.
– Jūs vēlaties, lai nostiprinātu 2 kredīti vienā:
Ja tur ir pietiekami taisnīgumu (kā rezultātā pārmērīga atzinību), jūs, iespējams, var konsolidēt 1. un 2. hipotēku tiesībām vienotā hipotēku. Mēneša uz mēnesi, maksa par pavisam jaunu hipotekāro kredītu, ir iespējams samazināt, nevis jaukta līdzekļus par primāro hipotēku un otro hipotēku.
– Jums ir nepieciešams, lai pārveidotu Regulējams Maksas Hipotēku (ARM) kopums Maksas Hipotēku (FRM):
A FRM liedz aizdevējam no
ncreasing jūsu mēneša uz mēnesi zinātkāri fondu visā latvijas hipotēku, pretstatā ar ROKU. Tas nozīmē, ka jūsu mēneša uz mēnesi līdzekļu paliks identiskas.
– Jums ir nepieciešams, lai saglabātu jūsu apzināt dzīvojamās visā laulības šķiršanas:
Lietā par laulības šķiršanu, jūs varētu vēlēties, lai saglabātu māju un pēc identiska laika un ir nepieciešama jūsu ex-partneris, lai būtu skaidrs no hipotēku fondus. Par to, ka tas ir labākais, lai refinansēt hipotēku vērā arī pavisam jaunu savu identificēt tikai.

Augsta^
Kad refinansēt hipotēku

“Vajadzēja, lai es refinansēt savu mājas tagad?” Tas ir tas, ko lielākā daļa cilvēku jautāt, kad viņi vēlas samazināt savu hipotekāro līdzekļus, kas gūst labumu no zemas izmaksas. Meklēt atbildes, apskatīt hipotekāro refinansēt ierosinājumi: – Izbūvēt līdz taisnīgumu:
Jūs, iespējams, var refinansēt, kad jums būs uzbūvēti līdz vismaz 10% taisnīgumu jūsu mājā (Fannie Mae pieder hipotēkas, nepieciešami 5% taisnīgums). Tas ir iespējams, lai jūs varētu refinansēt, ja jums ir mazāk nekā 5% taisnīgumu, tomēr jums var būt nepieciešams maksāt pārliecināts, ka naudas summa, lai veido atšķirība taisnīgumu.
– Testu, ja hipotekāro refinansēt zinātkāri maksas ir zemas:
Tas ir augstāks, lai izpildītu 2% Noteikums. 2% Noteikums ļauj iegūt baudu no priekšrocībām mājas refinansēt, ja refinansēt zinātkāri cenu, kas ir 2% samazinājums nekā jūsu pašreizējā hipotēku ziņkāri cenu. Finanšu ietaupījumu zinātkāri palīdzēs jums atgūt cenas pavisam jaunu hipotekāro kredītu, ko piegādā jūs neesat plānošanas intriga ātri (break-pat intervālu). Tomēr nav tāda-cenas, papildus zemu cenu refinansēt aizdevumus vieta, cenas kļūst hipotēku ir iekļauti. Tomēr, šie aizdevumi ir salīdzinoši lielākos maksājumus par kredītiem, kas nav iemieso refinansēt cenas un jūsu izvēle ir ierobežota, kad kredīta score tirgus piedzīvo krituma. Pētījums par papildu kad refinansēt noteikums īkšķis. Kā visu laiku, pārbaudīt hipotekāro refinansēt zinātkāri maksas sniedz pilnīgi dažādi aizdevēji ar nodomu, lai iegūtu visefektīvāko zinātkāri maksa. Tas būs vieglāk, lai saglabātu papildu visā dzīves hipotēku.
– Atmaksāt vēlu līdzekļus:
Nav tādas ierobežot dažādos gadījumos jums, iespējams, var iet par uzturēšanās refinansēt aizdevumus. Lielākā daļa aizdevēju žēlastību, ka jums nav nekādu vēlu līdzekļu ietvaros galīgo 12 mēnešus agrāk, nekā jūs refinansēt.
– Atņemt negatīvi un uzlabot savu kredīta score reitings:
Iegūt jūsu kredīta score ziņojums no kumodes un pārskata par jebkuru kaitīgu objektu (vēlu, fondu, kolekciju un daudzi citi) un neprecīzi objektiem. Strīdu jebkuru neprecīzu objektus un atņemt viņiem no ziņojuma. Atmaksāt, cik daudz jūsu parāda, kā jūs varat. Jebkurā gadījumā, jums nebūs iegūt zemu zinātkāri maksas un nav pat saņemt refinansēt hipotēku. Galu galā, ir aizdevēji ietvaros riskanto kreditēšanas tirgus, kas varētu sniegt jums hipotekāro refinansēt hipotēku, tomēr tas ir augstāks, lai saglabātu prom no tiem, kā viņi maksās lielāku ziņkāri, nodevas un maksājumi, un, iespējams, varētu būt krāpnieciska.

Augsta^
Kad nav refinansēt

Refinansēšanas ir ne tikai labs ieteikums: – ja Jūsu īpašums ir vērts, ir gājusi uz leju:
Gadījumā, ja jūsu īpašums ir vērts iet uz leju, un arī jūs refinansēt tik daudz kā 80% no izvērtē vērtību jūsu publisku hipotēku daudzumu, kas arī varētu tikt palielināts par daudzumu, kāds jums aizņemties. Pēc tam, pavisam jaunā hipotēku nebūs pietiekami, lai samaksāt noteikto dominējošā vienu.
– Jūs esat gotten bijis atmaksājas primāro hipotēku ļoti ilgu laiku:
Gadījumā, ja jums ir gandrīz pabeigta, atmaksājas 30 12 mēnešiem uzstādīts hipotēku, tad refinansēšanas nav labs ieteikums. Jūs zaudējat taisnīgumu daudzumu jūs aizņemties vairāk un vairāk atlikušo hipotēku daudzumu.
– Jūs, iespējams, esat izmantojis pietiekami taisnīgumu:
Refinansēšanas nevajadzētu būt labs variants, ja gadījumā jums jau ir samazinājies daudzumu jūsu taisnīgumu, ņemot ārā 2nd hipotēku vai mājas taisnīgumu hipotēku. Refinansēt aizdevumus par 100% hipotekāro ir neparasts, un ar hipotēku tirgū šobrīd ir katastrofa, ir darbietilpīgs meklēt.
– Jūs esat gotten tikai dažus gadus, pa kreisi uz pašreizējo hipotekāro:
Ja tur ir tikai pāris gadus, pa kreisi jūsu pašreizējā hipotēku, tad refinansēšanas nebūs labs ieteikums. Ārā pavisam jaunu hipotekāro būs tikai un vienīgi nodot jūs dziļāk parādos vienkārši, bet jums bija gatavojas kļūt parāda brīvu.

Refinansēšanas ir gudrs, lai precīzi cēloņi un pareizā laikā. Tas ir ieteicams, atrisināt vai nav, lai iet par vienkāršu ziņkāri maksas korekcijas refinansēt vai refinansēt, ka varam jums piedāvāt papildu naudas. Ja jūs vēlētos, lai apskatīt to, ko hipotekāro refinansēt maksas un frāzes ir šobrīd, kas tur, pieprasīt bez pienākuma bezmaksas mortgage refinansēt citātus no mūsu grupas aizdevējiem un starpniekiem.Ministru^
Saistītie Lasījumi

  • Padomi par to, kā refinansēt savu pašreizējo hipotēku
  • Kas Refinansēšanas Iespēju atbilst jūsu situāciju?

Jautāt Vaicājumu

Tēmu *
Anotācija

P

Papildus ziņas par teksta saturu kodekus
Filtrē HTMLPlain teksta saturs

Diskusiju valdes Klases – Nav-Rakstu iesniegšana sarakstā | autori saņem komisijas un iegūt exposureBook CenterForumsForums – IndiaLenders ForumMortgage ForumsStories

Tāfeles * – Izvēlies vērts -Par Hipotēku CompaniesAnnouncements Ieteikumus un Mūsu PubBudgeting un privātā FinanceCommunity RewardsCredit Jautājumus un RepairDeeds, Īpašuma Maiņa un Īpašuma PlanningForums: Pētījums no dažādām s experiencesLearn par Finanšu izmantojot VideoLoan Runā par Pirmo Reizi Mājas BuyersLooking Hipotekāro againMortgage Jautājumus un SolutionsMortgage Jautājumus un AssistanceProperty Novērtēšanas

Kāds kods ir attēlā? *

Vertikālās Cilnes

Saglabāt Priekšskatījums

Anonīms
Iesūtīts: 05th Jūnijs, 2005 10:Četrdesmit sešus pm

jums Ir apgrūtināts ar pieaugošo mēneša līdzekļus un meklē augstākās frāzes un situācijas, jūsu hipotēku? Vai jūs mēģināt konsolidēt savu parāds un tos novērst ātrāk? Visu šo hipotēku varbūtībām un partijām, kas papildus varētu tikt pabeigts ar hipotēku refinansēšanas. Lai iegūtu būtiska koncepcija par refinansēšanas, iziet uz šiem jautājumiem:

Kāda ir hipotēku refinansēt?
5 Iemesli, kas padara refinansēšanas smart
Kāda ir viens no labākajiem laiks, lai refinansēt?
Kad refinansēšanas nevajadzētu būt labs ieteikums?
9 Refinansēt Kļūdas un padomi par to, kā, lai saglabātu prom no tiem
Pastāvīgi lūdza hipotekāro refinansēt jautājumi
Ir bīstami kredīta score hipotekāro refinansēt, kas tur?

Darīt to sev!

Cik daudz, lai saglabātu daudz ko refinansēšanas
Konsolidācijas un Refinansēt Kalkulators

Ar hipotēku refinansēšanas, jūs varēsiet apmainīt savu publisku hipotēku ar pavisam jaunu ar lielāku frāzes un situācijas, tomēr pavisam jaunu hipotekāro jābūt iekšā jūsu saprātīgu cenu ierobežot. Identisku īpašumu, ka jūs vienkārši izmantot kā nodrošinājumu, lai droši unikālo hipotēku izmanto drošus pavisam jaunu hipotekāro papildus. Pavisam jaunu hipotekāro ieņēmumi tiek izmantoti, lai atmaksātu pašreizējā hipotēku. Gadījumā tur var būt jebkurš atlikušo naudu pēc samaksājot unikālo hipotēku, ka daudzums, kas var tikt izmantoti, lai izpildītu dažādus monetārās saistības.

Piemēram: Pieņemsim, ka katru no 2 aizņēmējiem A un B izņēma hipotēku hipotēku cenu no $500,000. Vienu reizi vairāk, teiksim, pēc 5 gadiem, katru A un B samaksāts uz leju $250,000. Tātad, katram šiem aizņēmējiem, atlikušo nesamaksāto hipotēku daudzums ir $250,000.

Aizņēmēja tad izņēma vienu citu hipotēku cenu no $250,000, lai atmaksāt atlikušo nosvērtību par pašreizējo hipotēku. Tas attēlots gadījumā, viegli refinansēt.

Aizņēmēja B, tad izņēma vienu citu hipotekāro vērtību $350,000. No šī jaunā hipotēku daudzums, B izmanto $250,000, lai samaksāt noteikto unikālo hipotēku. B var izmantot atlikušos $100,000, lai apmierinātu dažādas finansiālās saistības. Tas raksturo gadījumā naudas out refinansēt.

primārā situācija ir viegli refinansēt tā kā otrs ir tas, ka “naudas-out refinansēt”.
Augsta^
5 Iemesli, kas padara refinansēšanas smart

Tur ir daži izturīga cēloņiem, kas padara hipotekāro refinansēt tiešām smart pārskaitījumu. Tieši šeit mēs rakņāties pēc 5 –
– Samazināt mēneša izmaksas:
Ja hipotēku maksa ir samazināts vai ja hipotēku termiņš ir pagarināts, jūsu mēneša maksa daudzums būs iegūt samazināt. Ar nolaistu mēneša izmaksas, jūs, iespējams, var atmaksāt savu hipotekāro ar papildu vieglumu. Gadījumā, ja laika periodā, kas hipotēku ir ilgstoša, jums ir nepieciešams, lai tomēr jāmaksā papildus, zinātkāre visā dzīves hipotēku.

– Lai mainītu no ROKAS, lai FRM:
Uzstādīts maksa
hipotēku (FRM) dod jums pārliecību, radīt nostiprina maksu par laika periodu no hipotēku. Tā kā, ja ir regulējams maksas hipotēku (ARM), mēneša maksa daudzums var palielināties vai samazināties, kas balstās uz dominējošo hipotēku maksas. Tātad, ja no ROKAS, mēneša izmaksas, daudzumu, tikai nav uzlikti; nedaudz ir pārliecināts. Gadījumā, ja jums ir, meklējot noteiktību līdzekļiem, tad jūs varat pārvērst savu pašreizējo ROKU uz FRM ar hipotekāro refinansēt.

– Lai atmaksātu hipotēku ātrāk:
Ja jūs vēlaties, lai samaksāt noteikto hipotēku sākumā, pēc tam jūs varēsiet saīsināt laika periodu no hipotēku. Tomēr, tieši šeit savu mēneša maksa daudzums palielināsies. Tieši šeit, laika periodā, hipotēku, jums ietaupīt papildu jo zinātkāre līdzekļus. Jūs papildus sasniegtu īpašuma valdījumā agri.

– Lai sajauc divus kredītus viens:
Jūs, iespējams, ir pietiekami, taisnīgumu jūsu īpašumu, pēc tam var nostiprināt savu pirmo hipotēku un otrais hipotēku tiesībām vienotā hipotēku. Galvenais ieguvums no vienas no šīm konsolidācija ir, ka mēneša izmaksas par vienu hipotekāro kredītu, ir zemāka nekā jauktie fondi par pirmo hipotēku un 2. hipotēku.

– atmaksāt pārmērīga ziņkārība parādu:
Ja jums ir pietiekami daudz taisnīgumu jūsu mājā, jūs varat iet par naudas out refinansēt. Jums vajadzētu izmantot atlikušo naudu, lai samaksātu pārmērīgu ziņkāri, parādi atgādina bankas karti, maksājums, auto kredīti, iemaksa kredītiem un tā tālāk.

Ministru^
Kāda ir viens no labākajiem laiks, lai refinansēt?

Tas ir iespējams, jūs ne vienmēr var saņemt refinansēšanas vai scenāriju, kas, iespējams, nav visu laiku jādarbojas refinansēšanas. Tas ir svarīgi, lai laikā, kad jūsu pārskaitījums precīzi, lai izmantotu tās priekšrocības. Jūs vēlaties, lai apskatīt šo būtiskiem jautājumiem fastidiously agrāk, nekā izmantojot hipotekāro refinansēšanas –

– Ja jums ir būvēti uz augšu taisnīgumu:
Jūs var saņemt arī refinansēšanas, kad jūs varētu būt uzbūvēti līdz taisnīgumu vismaz 10% jūsu mājā. Tomēr, hipotēku pieder Fannie Mae, taisnīguma prasība ir 5%. Ir iespējams iegūt refinansēt apstiprināšanas pat ar mazāk nekā 5% taisnīgumu, tomēr šajā gadījumā izredzes ir, jums vajadzētu pievērst pārliecināts, ka summa naudas, lai kompensētu deficītu godīgums.

– Ja refinansēt uzlādes līmenis ir pietiekami zems:
Ja pašreizējā hipotēku maksas ir pietiekami samazinājums par ātrumu unikālo hipotēku, tad tas arī varētu būt gudrs, lai iet uz refinansēšanas. Tieši šeit, tas ir ieteicams novērot 2% Noteikums. Kā par 2% Noteikums, refinansēšanas ir noderīga, lai jūs, ja refinansēt maksas ir par 2% mazāk nekā ātrumu uz unikālo hipotēku. Tieši šeit, finanšu uzkrājumu, uzkrāto no zema maksa pārsniedz cenu par zīmolu jaunu hipotekāro pēc pārliecināts, ka laika posmā, kas ir pazīstams kā break-pat intervālu. Lai saņemtu priekšrocības refinansēt, jūs esat gotten lai paliek mājās vismaz līdz brīdim, kamēr pārtraukuma-pat intervālu.

– Ja gadījumā jums ir novērst kaitīgo objektu un maksā parādus:
Agrāk par plunging refinansēšanas, saņemt jūsu kredīta score ziņojums no kredīta score, kumodes un novērtēšanas tas fastidiously. Ja jūs atklājat kādu nelabvēlīgu objekti, kas atgādina kolekcijas vai vēlu līdzekļus, strīdu šos objektus uzreiz un saņemt šos objektus izvadīts no jūsu ziņojuma. Iepriekšējā refinansēšanas, jāmaksā uz leju tik daudz parādus, kā arī potenciālu. Visi šie strādās jūsu labā, iegūt refinansēt apstiprinājumu.

– Ja neesat jebkuru vēlu līdzekļus iepriekšējā 1 12 mēnešiem:
Ja gadījumā jums ir vēsturiskās pagātnes vēlu fondi līdz šim 1 12 mēnešu laikā, tad jūsu refinansēt burvība varētu būt arī noraidīts. Tātad agrāk, nekā refinansēšanas, pārliecinieties, ka jums nav beigās fondi līdz šim 1 yr.
Ministru^
Kad refinansēšanas nebūs labs ieteikums?

Pat tad, ja refinansēt ir vairākas priekšrocības, tas nav visu laiku, ir labs ieteikums, lai iet par hipotekāro refinansēšanas. Ir daži gadījumi, kad jūsu refinansēt burvība ir noraidīts aizdevējs vai tas nevarēja ielādēt norādīto peļņu. Zemāk ir daži gadījumi, kad refinansēšanas ir ne tikai labs ieteikums nekādā ziņā-

– Ja īpašums ir vērts krasi samazinājās:
Ja vērts ir jūsu īpašums ir samazinājies ievērojami, atlikušo stabilitāti jūsu publisku hipotēku arī varētu būt lielāka nekā refinansēt hipotēku daudzumu. Dažādas frāzes, ar pavisam jaunu hipotekāro ieņēmumi, jums nebūs iespēju samaksāt noteikto unikālo hipotēku hipotēku.

– ja jūs esat jau izmantojis savu taisnīgumu:
Jūsu taisnīgums ir svarīga lieta, lai saņemtu akreditētas refinansēšanas. Gadījumā, ja jums jau ir izmantojuši līdz jūsu taisnīgumu, iegādājoties māju taisnīgumu hipotēku (HEL), vai mājā, taisnīgumu līniju kredīta score (HELOC), tad dodas refinansēšanas nebūtu labs ieteikums.

– Jūs, iespējams, ir tikai dažus gadus pa kreisi uz dominē hipotekārie:
Tas nepadara labu sajūtu, lai iet refinansēšanas gadījumā, ja jums ir tikai daži gadiem atstāja savu pašreizējo hipotēku. Tas nav racionāli, lai refinansēt hipotēku, kas jūs esat ieguvuši gandrīz atmaksājās. Jūs, iespējams, ir gandrīz maksā nosaka 30-12 mēnešus uzstādīts maksa hipotēku, tad tas ir prātīgi iet par refinansēšanas. Jebkurā gadījumā, refinansēšanas ir drīzāk kā ārā pavisam jaunu hipotēku un visu cenu, kas saistīti ar ārā nesen hipotēku attiecas tieši šeit, pārāk.

gadījumā, ja jums ir precīza cēloņus un, ja laiks nav taisnība, pēc tam jūs varēsiet absolūti meklēt hipotekāro refinansēt. Tomēr agrāk kā padarīt galīgā izvēle, veikt nepieciešamo analīzi, veikt citātus no pilnīgi dažādiem aizdevējiem, veikt salīdzinošu novērtējumu un izvēlieties jūsu aizdevējs.
Augsta^

kas Saistīti Lasījumi

  • labākais veids, lai refinansēt savu pašreizējo hipotēku
  • Kas Refinansēšanas Izvēli, kas atbilst jūsu scenārija?

ar to Saistītā Diskusija valdes Diskusijas
Kad refinansēt hipotēku kopā ar Heloc
Būtu es gribu sadaļa apdrošināšanas segumu uz laiku refinansēt?
Tas ir potenciāls, lai refinansēt pēc bankrota?

  • Vajadzētu, lai es refinansēt savu mājas konsolidēt parādus?
  • es Varu refinansēt manu māju, kas ir iesniegts Federālais nodokļu lien?

Būtu es refinansēt savu mājas vai jāmaksā papildu virzienā galvenais?
Nauda no refinansēt ar nodokļiem?
Kas vairākas reizes, jūs varētu refinansēt hipotēku?
Būtu es refinansēt savu mājas, lai pievienotu savu laulāto, lai hipotēku?
Tas ir veicams, lai sajauc Rokas, pēc kura refinansēt?

meta nosaukums:
Refinansēt hipotēku piemērotā laikā un par pareizu cēloņiem.

Visu Atbildes : 525

vai Ir programma par piecdesmit divām iepriekšējā gadā pilnībā apturēta viena mamma vai tētis, jo Dec 1999? Es esmu liegt turpmāku naudas, lai turpinātu padarīt manu mēneša maksu, lai Colorado Mājokļu un Finanšu Iestādes, kā grūtības hipotēku, kas izriet no vairākām operācijām. Esmu dzīvojis tepat 24 gadiem. Es esmu domājis-par bīstamo kredīta score mājas hipotekāro kredītu hipotēku refinansēt wih CHFA tomēr iesaistīto viņi var pateikt ” nē ” un pieprasījuma signālu nost no mana hipotēku, kā rezultātā mana naudas ieņēmumi ir tikai pēdējā laikā mainīts darbības rezultātā, un nespēja nopelnīt vairāk naudas, jo hipotēku sākotnēji sarunā ar. Reverse hipotēku vai jebkuru ar to saistīto programmu “bez vecākais” tomēr pilnībā apturēta, varētu palīdzēt.

Anonīms
Iesūtīts: Divdesmit astotais Janvāris, 2006 06:50 am

Sveiki, Elizabete,

Laipni lūdzam dēļi.

Ļaujiet man jūs zināt, ka reverse hipotēku nevajadzētu būt parasti piegādā šos saskaņā ar sešdesmit diviem gadiem. Mēs varam skaidri mēģiniet, lai palīdzētu jums attiecībā uz citu hipotēku programmas. Taču kas, lūdzu, pieprasījums quote ar mums un ļauj mums, lai uzzinātu par jūsu hipotēku vajadzībām, lai mēs priekšu visu mazo drukāt, lai klients Aprūpes Nodaļa. Tie būs darīt to posmu lielākais, kas var palīdzēt jums un ilgojos jums, cik ātri vien iespējams.

Sveicieni,
Džesika.

Džesika
Iesūtīts: Trīsdesmitajā Janvāris, 2006 07:Četrdesmit pieci pm

, kā tas CHFA ir lietpratēja Grūtības Refinansēt programma strādā paldies

Anonīms
Iesūtīts: 18. Jūn, 2007 05:18 pm

Sveiki Heggelund,

Laipni aicināti Mortgagefit diskusiju kuģa.

Colorado Mājokļu un Finanšu Iestādes (CHFA) ir lietpratēja Grūtības Refinansēt programma, kas tiek izmantots, lai apgādātu monetārās palīdzētu aizņēmējiem, kas nodarbojas ar ierobežošana vērā negaidītu un īstermiņa monetāro katastrofa. Tas dod alternatīvu, kas atmaksājas šī noziedznieka hipotēku un sākt pavisam jaunu 30 12 mēnešu laikā hipotēku.

Lūdzu jāveic šajā web lapā, lai zinātu, papildus par attaisnotajiem vajadzībām, lai pretendētu uz šo hipotēku, kā efektīvi, jo šo procesu izmantošanu, – http://www.colohfa.org/paperwork/hf_hardship_factsht.pdf

Colin

colin
Iesūtīts: 18. Jūn, 2007 05:26 pm

kādi ir apstākļi/vajadzībām, lai racionalizēt refinansēt no fha aizdevumi un varētu racionalizēt refinansēt ar potenciālo out dodas vērtējumu?

Anonīms
Iesūtīts: Desmitā Jūl, 2007 05:Piecdesmit astoņi pm

Sveiki Knauss,

racionalizēt refinansēt hipotēku potenciāli varētu būt, https://www.naudasaizdevums.com ja hipotēku ir fha apdrošināts hipotēku un nav noklusējuma plus refinansēt ir uz beigām samazinās jūsu mēneša uz mēnesi hipotēku fondus. Jūs varat saņemt noderīgus datus par fha hipotēku apdrošināšanu, refinansēt uzturēšanās kredīti no mājas. Viens cits faktors ir tas, ka tas nevar būt naudas out refinansēt.

Otrs faktors, kas tev prasa, par vērtējumu. Pārliecināts, racionalizēt refinansēt hipotēku, ir iespējams ar vērtējumu, tomēr viens situācijā vajadzētu būt izpildīti. Situācija ir tāda, ka pavisam jaunu hipotekāro daudzums nevar būt lielāks par unikālu galvenais daudzumu. Ja jūs refinansēt par līdzīgu daudzumu, tad vērtējums nebūs nepieciešams.

miller_st
Iesūtīts: Desmitā Jūl, 2007 06:15 pm

pan_kul
Iesūtīts: Divdesmit ceturtā Jūl, 2007 10:Piecdesmit deviņi pm

Ja man ir bijis, lai refinansēt savu condo, un zinu, ka HOA pašlaik ir tiesvedība ar izstrādātāju. tas veicams, ka man varētu būt iespēja, lai refinansēt savu pašreizējo hipotēku? Ir arī tā, ka precīzs laiks, lai refinansēt? Es papildus varētu dod priekšroku, lai saprastu, cik daudz tas vērtības, lai refinansēt mājas

Anonīms
Iesūtīts: Divdesmit piektais Jūl, 2007 05:Piecdesmit pieci pm

Sveiki Rundgren,

Laipni lūdzam Mortgagefit dialoga padome.

Homeowner Piederības varētu būt godājams, lai atļautā kustības, ja tas nav likums par nekustamā jautājumos būvniecība un atklāt tos visus, vienības nama īpašniekiem.

Jūsu varbūtības iegūt finansējumu ietekmēs patiesību, ka piederība ir iesūdzēt attīstītājs. Tomēr jums ir nepieciešams, lai informētu jūsu aizdevējs iepriekš, ja uzlabojums ir tiesvedība.

Bieži vien, iegādājoties finansējumam ir iespējams šādos apstākļos tomēr dažādi aizdevēji gatavi piedāvāt finanses var būt ierobežota. Daži aizdevēji var prasīt lielāku ziņkāri maksa par pašreizējo hipotekāro refinansēt izmaksas un prasa lielāku taisnīgumu daļu.

, dariet man zināt, jūs, iespējams, ir daži citi jautājumi.

Paldies
Blue

blue
Iesūtīts: Divdesmit piektais Jūl, 2007 06:07 pm

es un mans laulātais vēlas, lai laulības šķiršanu , ja viņa stop apgalvo, ka mājās man nav, ka uzsākt no viņas, ka parāds un vai es esmu pārāk refinansēt pēc tam? Man nav, kas faktiski ir viens pavediens par padomus par to, kā refinansēt hipotēku.

Anonīms
Iesūtīts: Divdesmit devītā Jūl, 2007 01:26 am

Sveiki, James,

, gadījumā, ja jūsu laulātais stop prasības mājas, lai jums, kas nozīmē, ka viņa ir atmest viņas ziņkāri, ka no mājas. Ja savu titulu nevajadzētu būt par hipotēku, tad jūs varētu būt pilnīgi bezmaksas, lai refinansēt uzturēšanās hipotekāro pēc apstāšanās atzīt, protams, būs pilna.

Paldies

kas apkalpo to_person
Iesūtīts: Trīsdesmitajā Jūl, 2007 02:Četrdesmit astoņi esmu

“man un mans laulātais vēlas, lai laulības šķiršanu , ja viņa neatteiksies apgalvo, ka mājās man nav, ka uzsākt no viņas, ka parāds un vai es esmu pārāk refinansēt”

, Ja viņa ir par hipotēku tad stop atzīt darbos nebūs palaist viņu no hipotēku maksājumu.

Viņa gatavojas palikt par hipotēku.

Un, tā kā sadaļa rīcībā būs pārmaiņu dēļ pārtraukt atzīt darbos aizdevējs varētu pieprasīt, lai jūs refinansēt hipotēku savu nosaukumu.

Niicss
Iesūtīts: Trīsdesmit pirmais Jūl, 2007 12:Četrdesmit pm

man bija jāņem hipotēku dažiem gadiem atkal, un tagad ir nepieciešams, lai refinansēt. Es esmu pārliecināts par to, vai ne, manu kredītu rādītājs var pārbaudīt vēlreiz vai ne, jo man jau bija kredīta score, testu, vienreiz es izmantoti, lai hipotēku iepriekš. Tas būs pietiekami, lai saņemtu apstiprinājumu, refinansēt, kā es izmantoti, lai būt okayed, ka punkts, lai saņemtu hipotekāro kredītu?

Anonīms
Iesūtīts: 04th Aug, 2007 07:Četrdesmit diviem pm

Sveiki Kompenhans,

Tās pareizi, ka jūs vienkārši ir akreditēta, par hipotēku, pamatojoties galvenokārt savu kredīta score profila izveide kad esat paņēmis hipotekāro kredītu. Taču tas nebūs pietiekama, ja jūs iet, lai refinansēt tagad.

Refinansēt ir tāpat, kā atmaksājas ātrāk hipotēku un ņemot pavisam jaunu. Visas pārbaudes, kas tika veiktas šī punkta veic šo laiku arī. Aizdevējam vienkārši nav apzināts, vai jūsu kredīta score profils ir uzlabojusies vai pasliktinājusies, no brīža, kad jums bija ņemts hipotēku un varētu pārbaudīt savu kredīta score, tagad, kad jūs pieteikties refinansēt.

Miller

miller_st
Iesūtīts: 04th Aug, 2007 07:Četrdesmit deviņi pm

Var kāds pašreizējo nosaukumu dažas tīmekļa vietnes, vieta refinansēt kalkulatorus var atrast, lai varu pārbaudīt, vai refinansēt, ir jābūt pareizai man, vai ne. Es neesmu spējīgs atrast kādu labu kalkulatori on-line.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)