Skip to content

Refinansēšanas mājas Taisnīgumu Hipotēku Texas

jautājums: Mēs refinansēja un paņēma naudu no mūsu dzīvesvietas 2005. gadā ar Texas dzīvojamās taisnīgumu hipotekāro aizdevumu 7.5 lpp.c. Katru reizi, kad es lūdzu par refinansēšanas ar kādu katrs no diezgan maz hipotēku uzņēmumi, es esmu paziņoja, ka jebkuru refinansēt jābūt Texas dzīvojamās taisnīgumu hipotēku un zinātkāri cenu var palielināt, nekā samazināt maksu pārdot hipotēkām.

es runāju ar kādu konsultantu no milzīgās jomā aizdevējs, un viņa minēta kā tas pircējs hipotēku un man ieteica, ka, ja mēs mēģināja norēķināties skaidrā naudā, ieskaita pamatsummas, tā nebūtu saīsināt laika periodu. Maksa būtu tikai nolaist. Es maksā $1,000 uz galveno, un turpmāko trīs mēnešu laikā saviem līdzekļiem devās vienīgi ziņkāri.

Lūdzu palīdzēt man uztvert šo un mainīt to jebkurā metodi, es varu. Mēs tomēr ir 15 gadi, par 2-yr paziņojumu un mēs esam parādā par $100,000, kas pienākas. Es ienīstu šo piemēru.

A: Ja jūs refinansēja vēlreiz 2005. gadā, jūs izņēma māja taisnīgumu hipotēku pamatoti, nekā iegādājoties parasto hipotēku. Tas varētu būt, ka tas bija vienkāršāk, lai jūs varētu iegūt Texas dzīvojamās taisnīgumu hipotēku brīdī.

Tomēr, jebkurā gadījumā, šķiet, ka Texas ir diezgan dažādas konkrētas pamatnostādnes par to, kā un kad jūs varēsiet veikt mājas taisnīgumu hipotēku. Vislielāko daudzumu, jūs varēsiet veikt zem Texas māja taisnīgumu hipotekāro kredītu, ir astoņdesmit % no mājas vērtības.

Jums būs jāņem zemāks nekā astoņdesmit %, kamēr jūs refinansēja 2005. gadā un galvenais, kas jums tagad ir, lai meklētu ārā, kādi principi ir iespējams, lai jūs varētu refinansēt no Texas uzturēšanās taisnīgumu hipotēku uz standarta hipotekāro aizdevumu.

Tas arī varētu būt, ka jūsu hipotēku nosvērtību ir, lai iet uz leju, pārliecināts % ātrāk, nekā jūs varat saņemt, lai refinansēt savu taisnīgumu hipotēku. Jūs varētu arī vēlaties, diezgan mazliet taisnīgumu (atšķirība starp to, ko jūs esat parādā un kādas ir jūsu īpašuma cenu), jūsu mājā.
Ja attiecība hipotēku daudzumu un jūsu mājas vērtību, ir zemas, tas ir labākais, lai var atrast aizdevējs, lai palīdzētu jums. Tomēr, gadījumā, ja jūsu hipotēku vērts ir sava veida pārmērīgs, salīdzinot ar jūsu mājās ir vērts, jums var būt nepieciešams, lai piegādes maksāt uz leju vidū parāda, kā veids, lai refinansēt hipotēku uz parasto hipotēku šodienas zemas izmaksas.

Kāda milzīga lauka aizdevējam bija stāsta bija tas, ka jūs, tāpat, iespējams, varētu būt spējīga, lai saņemtu hipotekāro kredītu, kas ar viņiem, ja jūs got šeit augšu ar naudu, lai refinansēt. Tiem, kas parādā $100,000 jūsu Texas dzīvojamās taisnīgumu hipotēku, jums var būt nepieciešams maksāt $20,000, lai iegūtu $80,000 hipotēku. Numuru paļauties uz to, ko esat parādā savu taisnīgumu hipotēku, ir vērts no mājas un daudzums, kas nepieciešams, lai pavisam jaunu hipotēku.

Runāt ar aizdevēju, jums ticību. Gadījumā, ja jums pārliecību indivīda masveida jomā aizdevējs, apspriest ar to, ka indivīda reiz vairāk un uzdotu papildu jautājumus, lai jūs vienkārši uztver to, ko aizdevējs varētu pieprasīt, lai apstiprinātu pavisam jaunas, lielas hipotēku jūsu mājās.

, gadījumā, ja jūs refinansēja 2005. gadā, kad jūsu māja ir vērts bija gājusi uz augšu ievērojami, tomēr tagad, kad jūsu mājās ir vērts, ir gājusi uz leju, jūs vēlaties, lai saprast, ko tas nozīmē jums. Ko tas varētu nozīmēt, ka jūs vienkārši nevar out refinansēt hipotēku, ka jūs varētu būt.

No tā, ko mēs spējam, lai informētu no jūsu vēstuli, zināšanas, ko jūs esat ieguvis par jūsu Texas māja taisnīgumu hipotēku, šķiet, ir pareizs. Taisnīguma kredīti tiek regulāri rīkojas citādāk nekā hipotekārie kredīti. Jo īpaši, stils, kur zinātkāre ir apstrādāti ar taisnīgumu hipotēku var būt pilnīgi savādāki, nekā ar hipotēku. Lai uzzinātu vairāk informācijas par https://www.naudasaizdevums.com apmeklējiet mūsu interneta mājas lapā. Texas ir bijusi stingra kreditēšanas pamatnostādnes, kas ir atļauts, tas bēgt vairākas traumas, kas celta jaunākais mājokļu katastrofu.

Tomēr, mēs neesam paņemts jūsu dokumentiem, tāpēc mēs nevaram zināt, dažiem. Tomēr, ja tev ir jautājumi par likumību jūsu hipotēku, vai vēlaties, lai kāds paskaidrotu, ko jūsu dokumentus vajag un ko ierobežojumus, kas jūs sejas attiecībā uz refinansēšanas jūsu hipotēku, lūdzu, konsultējieties ar faktisko īpašumu advokāts, vai uzticēties hipotēku hipotēku virsnieks.

vieta ir Drošākais Metropole Amerikā?

Padarot droši vien visvairāk no Pārdošanas Zemūdens Finansējuma Īpašuma

, Ja pārdevējs nevar Aiziet prom, Savu Jauno Māju, Ko jūs varat Darīt?

decembris sesto, 2018 | nulles Atsauksmes

Kā ir ar māju īpašniekiem, Piederību Nodevas Nolemts?

– Permalink

pareizais veids, lai Noteiktu, ja māja Taisnīgumu Hipotekāro kredītu, ir Labākais jums,

trīsdesmitajā novembrī, 2018. gadam | nulles Atsauksmes

trīs Atsauksmes

1.
melissa žēlastību, 9
. janvāris, 2012 pie 1:12 pm – Atbildes
Hei,

es esmu Melissa loceklis monetārās kopienu. Man bija atklāju savu vietni (thinkglink. com) uzņēmumam Google tā kā meklē, kas ar KP “mājas taisnīgumu aizdevumu”, kā es atklāju rakstus faktiski cenu, kas studē. Standarta satura materiāls ir tik labs un uzmanību-satveršanas, ka tas lika man lūgt jums viena lieta. Es tiešām, piemēram, lai pierakstītu naudas rakstus un vēlas dot savu ieguldījumu viena lieta, un jūsu vietnē, kas ir pilnīgi atbrīvota no vērtību. Es varu jums piedāvāt unikālu apmeklētāju un iesniegt vēlāk, ja vēlaties, jums var dot padomu, man vēl viens jautājums, un es ņemšu rakstīt to atbilstoši. Ne tikai to, ka es jums piedāvāt vispārējo tiesību rakstu rediģēt un mainīt to, kā par savu grib.

Lūdzu, ļaujiet man zināt jūsu domas. Gatavs, lai jūsu konstruktīvu atbildi.

Ja ja jums ir kādi jautājumi, vai vēlaties kaut ko var brīvi sazināties ar mani : melissa.grace143[at]gmail[.]com

Vislabākajiem Vēlējumiem,
Melissa Žēlastību

2.
Malcolm Dukler 6
. aprīlī, 2016. gada 1.:Četrdesmit trīs pm – Atbildes
Tāpat kā publicēt augusts 19, 2011 attiecībā uz “Refinansēšanas mājas Taisnīgumu Hipotēku Texas”, Mans vīrs man ir identiska scenārija.

Mēs esam tagad 15 g dzīvojamās taisnīgumu hipotēku ar aptuveno slodzes vērts rādītājs ir gandrīz 50%. Kopš Texas jūs, iespējams, var, tikai ir viena mājokļa taisnīgumu hipotēku, mēs esam meklē kādu finanšu institūcija, kas var pārvērst atlikušo pamatsummu ar primāro hipotēku lai mēs varētu jaucējkrāns pašreizējā uzturēšanās taisnīgumu kādā datumā nākotnē, ja tas kļūst par obligātiem.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)