Skip to content

Refinansēšanas Jūsu Hipotēku, Lai Atmaksātu Zinātnieks Kredīti Izklausās Vilinoši, Tomēr Lietošana Brīdinājums

Tas ir maz noslēpums, vai informācijas flash, ka zinātnieks hipotekāro parādu katastrofu, par šīs tautas ir sasniedzis episkā proporcijās.

tie, kas esat pazaudējis monitora vienkārši, cik bīstami jautājumiem, ir gotten, lūk, replace: Tur ir faktiski lielāks nekā četrdesmit četri miljoni kredītņēmēju Amerikā, kuri kopā, kolektīvā parādā vairāk nekā $1,5 triljonus, zinātnieks hipotekāro parādu. Vienas parāda klasi, kas ir lielāka par skolēnu hipotekāro parādu ir mājokļa hipotēkas.

paņēmis vienu citu metodi, daudzumu, kas jāmaksā par skolēnu kredīti ir lielāks par gan bankas karte parāda vai auto aizdevumiem. Tas nav mazs feat, ņemot vērā kolektīvā klientu tieksme uz transportlīdzekļiem un banku kartes izdevumu.

Kā Indivīdu cīņa, lai tiktu galā ar skolēnu kredīti, Fannie Mae ir karājās burkānu no veida. Federālā valdība sponsorēja hipotēku big tagad dāvanas, kas nereti dēvē par skolēnu hipotēku naudas-out refinansēt. Šī sistēma ļauj ziedotājiem izmantot taisnīgumu savus īpašumus, lai atmaksātu zinātnieks hipotekāro parādu kā daļa no vispārējās hipotekāro refinansēt.

sākumā sarkt, tas izklausās vilinoši, vai ne? Kas nebūtu nepieciešams, lai izskaustu mēnesī-mēneša laikā skolēnu hipotekāro izmaksas, tā kā, turklāt, iespējams, samazinot ziņkāri par to, ka parāda, ar nosacījumu, ka tipisks latvijas hipotēku maksa ir tikko samazinājums nekā zinātnieks hipotēku zinātkāri maksu pēdējā laikā?

Agrāk kā pārvēršas reibinošs vairāk iespējas, ir svarīgi, lai pamanītu, ka konsultanti tālu un plaši, aicinu tuvojas šī programma ar milzīgu, lielu daudzumu brīdinājuma. Rezultātā ar priekšrocībām, nāk daudz briesmām un trūkumi.

, Kā Zinātnieks Hipotēku Naudas Out Refinansēt Darbi

Fannie Mae ir programma, kas ļauj ieguldītājiem, lai izmantotu savas pašreizējās dzīvesvietas taisnīgumu, lai atmaksātu skaits zinātnieks, kredīti, doubtlessly samazinot vispārējās mēneša parāda fondu.

atrisinājumu piegādes ir tas, ka hipotēku posmā vērts korekcijas, kas ir bīstami-balstoties galvenokārt cenu vērtēts hipotēku aizņēmēji par naudu-out refinances (dažreiz tipa labāk zinātkāri maksu), iespējams, tiks atbrīvotas no šīm izmantojot naudas, lai atmaksātu zinātnieks aizdevumiem.

Ar mērķi, lai pretendētu uz šo perk, vismaz vienu zinātnieks, kas hipotēku ir jāmaksā off ar refinansēt. Un naudu no refinansēt ir jāmaksā par to, lai skolēns hipotekāros parādus apkalpojošās komercsabiedrības pie aizvēršanas.

Briesmas nr.1: Jūs esat Laist visai daudz uz ceļa

sāksim ar uzskatīta par vienu no lielākajiem jautājumiem speciālisti ir attiecībā uz skolēnu hipotēku naudas out refinansēt, kas ir, ka jūs laist daudz uz ceļa, izvēloties šo stratēģiju.

Keitija Ross, izglītības un izaugsmes uzraudzības monetārās izglītības bezpeļņas Amerikāņu Pircējs Kredīta score Konsultācijas, liecina briesmām, vienkārši ir lielākas priekšrocības.

“Ja visa jūsu olas vienā grozā, jums draudi, nometot visas lietas pēkšņi. Jūsu īpašums būs būtībā pieaugs nodrošinājumu par jūsu zinātnieks hipotekāro parādu,” definēts Ross, kurš piebilda, ka jums būs papildus jāmaksā papildu interesi laiku uz parāda, kad refinansēšanas tā vienā masveida vienreizēju; tas būtu vajadzīgs ilgāks laiks, lai atmaksātu savu hipotēku, kā rezultātā refinansēt būs palielināt izmēru jūsu hipotēku, un jūs arī zaudēt skolēnu hipotekāro parādu atvieglojumu izvēli.

Tomēr pieņemsim lauzt dažus no šiem apsvērumiem, papildus elements.

Briesmas nr.2: Būtiski Aizsardzība ir Nevietā

Uzskatīta par vienu no lielas priekšrocības federālo skolēnu aizdevumiem ir tas, ka, kamēr jūs hit stabilu monetāro reizes — līdzīgs krītot darba vietā, vai, ja jūs esat ienākumus maz vai nav ieņēmumi — ir programmas, kas tur, lai palīdzētu. Izvēles, kas iemieso ieņēmumi uzstāja atmaksu, iepakojumiem un pat atlikt hipotekāro tikai uz laiku.

Kad skolēns ir kredīti, kas ir velmētas tiesības uz hipotēku, tomēr šīs priekšrocības ir nevietā. Visi no tiem.

“Ja jūs zaudējat darbu, var būt vairākas izvēles, lai pārstrukturētu savu skolēnu hipotēku, pamatojoties galvenokārt uz peļņu. Tas ir domas boggling tur ir tik daudz izvēles. Tomēr, jūs zaudējat izvēle, lai pārstrukturētu hipotēku, ja jūs to par hipotēku,” definēts Beverly Miller, Pittsburgh balstīta galvenokārt ir privātā sektora finansējumu treneris.

Ko ekstra, apvienojot savu skolēnu hipotēku kopā ar jūsu hipotēku, jūs papildus zaudē iespēju piedalīties jebkura darba devēja palīdz atmaksa skolēns parāda, vai izredzes pie hipotēku piedošanu (kas ir tur, lai pārliecinātos, sabiedrisko pakalpojumu darbinieku, skolotāju, vai tie, kas esat ir atspējots).

Saistītais: Kad Tas ir Jēga, lai Refinansēt vai Konsolidēt Zinātnieks Kredīti?

Draudus No. 3: Jūs esat Izvietojot Savu īpašumu apdraudējumu un Likvidēt Taisnīgumu

Ritošā zinātnieks hipotēku labi hipotēku ievērojami palielinās par daudzumu, ko jūs esat parādā par jūsu mājās. Un, kad jūsu monetārās scenārijā ņemtas flip sliktāk, jūs tomēr nepieciešams, lai uzturētu maksāt hipotēku.

Pievienot zinātnieks hipotekāro kredītu hipotēku apvienot, un jums varētu būt daudz vairāk problēmu, padarot līdzekļus, kad nauda ir saspringts. Kāds ir ekstra, kad jūs mēģināt, lai veicinātu māju gadījumos, kad iegūt spēcīgu, tur nav garantējam jums būs iespējams veicināt to, lai pietiekami daudz naudas līdzekļu, lai slēgs hipotēku ka tagad ir skolēnu hipotekāro parādu.

Šo stratēģiju, lai risinātu zinātnieks hipotekāro parādu papildus ēd uz taisnīgumu esat izveidojis jūsu mājā. Un tas nav mazs izdarīt atpakaļ.

“Ja jūs esat bijusi par mājas hipotekāro kredītu godīgi laikā un kas uzbūvēti līdz taisnīgumu, kad jūs refinansēt un pull naudu no atmaksāt zinātnieks, hipotēku, jūs esat sākas citā laikā kopā ar jūsu hipotēku,” norādīja Faramarz Moeen-Ziai, viceprezidents pie Tirdzniecības Nama Hipotēku Walnut Creek, Calif.

Briesmas No. 4: Nokavētos Nodokļu Atskaitīšanas Alternatīvas

parasti atskaitīšanas tika izvirzīts kā daļu no pavisam jaunu nodokļu tiesību pamatnostādnes, kas notika ietekmes 2018. Vienotu nodokļu maksātāju tagad saņemtu normālu atskaitīšanas $12,000, tā kā galvenais ģimenes filers tas ir $18,000, gan precēts pāris, iesniedzot kopīgi tas ir $24,000. Ņemot vērā šos palielinās, daudzi filers tiks pārtraukta itemizing atskaitījumi šajā gadā. Līdz ar to hipotēku zinātkāri nebūs atskaitāma šie nevar pārbaudāmos.

Tomēr — un tas var būt galvenais līmenī, — zinātnieks hipotēku ziņkāre, joprojām ir atļauts atskaitīt, vai jūs pārbaudāmos vai ne. Tomēr tiem, kas roll skolēns parāda savā hipotēku zaudēt zinātnieks hipotēku atlaidi.

“Viens no jautājumiem, kas privātpersonām nav saprast, ir tas, ka skolēns ir kredīti, kas ir virs-the-line atskaitīšana, korekcijas bruto peļņa,” definēts Bob Harkson, pavadonis 2. Daļa Bagātības Konsultantu Gig Harbor, Mazgāt. “Tātad, ja jūs wrap savu hipotēku uz jūsu hipotēku, jūs zaudējat, ka peļņa.”

Atceries, Jūs esat Vienkārši Atkārtotu Parāda

Konsultanti, turklāt mulsina tas, ka tā ir būtiska, lai saglabātu skaidru domās, ka tu esi ne novērst skolēnu hipotekāro parādu, ja kas gūst labumu no skolēnu hipotēku naudas-out refinansēt. Jūs vienkārši novirzot parāda vai atkārtotu to.

“Jums ir fooling sevi uz apdomāšanu, ka jūs atbrīvoties no jūsu parāds,” norādīja Millers, Pittsburgh-galvenokārt pamatojoties privātpersonu finanšu treneris. “Tu esi vienkārši pārceļot to, un jūs varētu zaudēt motivāciju, kas jums ir nepieciešams, lai maksāt tā off, kā rezultātā tā tagad ir paslēpta no jums jūsu hipotēku.”

Saistītais: Vienpadsmit Metodes, lai Izkļūt no Parādiem Agrāk

Tā kā refinansēšanas hipotekāro kredītu atmaksāt skolēnu hipotēku, nav par visiem, un ir pārliecināts, ka ar briesmām, dažām profesionāļiem intervēja šo stāstu, norādīja, viņi man palīdzēja pircēji ar zinātnieks, hipotēku naudas-out refinansēt. Dažos gadījumos, tas parasti ir vērts izvēle, būtiski, ja jums ir svarīgi uztraukties padarot zinātnieks hipotēku fondus, katru mēnesi. Tomēr novērtēšanas savu monetāro lietu stāvokli un jūsu nākotnes plāni ir ļoti stingri.

“Būt pārliecināti, jūs esat uzturas dzīvokļa kādu laiku, kā rezultātā, jums vajadzētu saņemt darba slēdzi un ir intriga, un mājokļu izmaksas ir samazinājušās, vaicājumu pārvēršas par to, kā jūs veicināt jūsu privātās mājās, ja jūs esat nepareizi?” minēja Harkson.

tie, kas esam 50% līdz 60% taisnīgumu mājā, briesmām, kas parasti nav tik pārmērīga, kā dēļ pat tad, ja mājokļu vērtības slaidu, jums joprojām var veicināt īpašumu, ja vēlaties būt un nekad parādā naudu.

“Tas nav bojājumu ir apskatīt to, un redzēt, ja jums ir tiesības saņemt,” piebilda Harkson. “Taču jāpatur prātā, no slazdiem. Tur darkish aspekts, lai tas iespējams. Mums tagad ir pilnas nodarbinātības finanšu sistēmu, inventāra tirgus iet izturīgs, un visi, šķiet, ir sajūta, stabila, tomēr šie jautājumi visu laiku nāk, lai pabeigtu — lai piesargāties.”

Mia Teilors ir balvu-veiksmīgs žurnālists ar vairāk nekā diviem daudzu gadu pieredzi. Ja Jums ir kādi jautājumi par, kad un kā izmantot https://www.naudasaizdevums.com , jūs varat zvanīt mums interneta vietnē. Viņa ir strādājuši, lai starp tautas finest-identificēto informāciju, organizācijām, kopā ar Atlanta Journal-Struktūra un San Diego Union-Tribune.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)