Skip to content

Pašlaik ir Hipotēku Maksājumi Saimniecības 2018 Kritumi

– Iegūt pieņemts par hipotekāro kredītu, ir vieglāk un ātrāk nekā tas bija, lai jūsu rezolūciju, lai refinansēt būtu, galvenokārt pamatojoties uz fondu, nevis ar jūtām.
– Būtībā, tas ir labākais, lai refinanance ja refinansēt būs izvairītos no naudas, un gadījumā, ja jums nekas nav jāmaksā, lai tā notiek. Tas var tikt papildināta ar nulles beigu vērtību refinansēt.

ir pienācis laiks domāt par refinansēt

Klāt hipotēku maksājumiem ir saimniecības zema.

, gadījumā, ja jūs neatbildētos jūsu iespējām, lai refinansēt jūsu īpašumu galīgā redakcija 12 mēnešu laikā, tas ir iespējams, nav pārāk vēlu, lai droši pasaules klases hipotēku maksa. Krītot savu maksu, vienkārši 1.0% — no 5,25% līdz 4.25% — vietās, desmit % no jūsu hipotēku maksa atkal savā kabatā ik mēnesi.

Nozīmē, par katru $1,000 jūs maksājat, lai jūsu aizdevējs nekavējoties, jūs varat samazināt jūsu izmaksas par $100.

tas $12,000 saglabāts nākamo 10 gadu laikā — tikai darot refinansēt.

bez tam, tur tomēr ir tūkstošiem un tūkstošiem homeowners saņemt refinansēt — un arī jūs varētu arī noteikti ir viens no tiem.

, Ja jūs neesat redzējuši šodienas zemu maksu, izskatīt tos, kas tagad.

Homeowners līdzdalības aizdevumi pārāk gari?

Šodienas hipotēku maksu svārstības robežās 4s.

Jūs pieņemt, homeowners varētu būt ātruma pārsniegšana, lai refinansēt savas mājas. Zemas hipotēku maksājumus un samazināt mēneša fondu palīdzēt drošu vairāk naudas nākotnē.

Bet gandrīz visi refinansēt tiesīgas mājsaimniecības, pašlaik neko nedarot. Viņi zemu īres maksu iet tiem līdz.

federālā valdība, par vienu, ir apjucis, jo īpaši, kā rezultātā to Māju par Saprātīgu cenu Refinansēt Programma (ARFA) ir tā galīgā 12 mēnešiem, un to daudzums uz šo sistēmu ir samazinājies līdz visu laiku zema.

Lai stimulētu interesi, ARFA, pēc tam, un palīdzēt klientiem, redzu, ka ARFA nevajadzētu būt rip-off, programmas pārvaldošā sabiedrība ir interneta hosting “pilsētas zāles” ar zemūdens homeowners visā valstī. Tā pat iet tik tālu, kā lai ierakstītu dažādas attiecināmās īpašības, ar county.

Cook County, Illinois, topi ieraksts.

Tomēr, tas nav vienkārši ARFA-attiecināmās homeowners, kas esi atsakoties iespēja refinansēt. Homeowners ar visu veidu uzturēšanās aizdevumi ir darot identiski.

Un, ar ne solījumu, ka hipotēku maksājumi saglabāt zemas, vai nav tā cena ir izpētīt mūsdienu maksas, lai redzētu, ko jūs esat tiesīgs?

Ir jūs refinansēt savu hipotēku 2018?

Kad hipotēku maksas kritums, homeowners parasti brīnums: Būtu es refinansēt savu hipotēku?

Zemas hipotēku maksājumiem ir iesaistīti, tomēr homeowners stabilitātes nepieciešamību samazināt maksu ar vaicājuma “tas Ir pat cenu to?”

Viņi baidās par jautājumiem, neatkarīgi no zemas hipotēku maksājumus; iespējams, to, kā viņi jutās pēdējā laikā tie izmantoti par hipotēku, vai jautājumiem, tie esam dzirdējuši no asociētajos uzņēmumos vai sadzīves par metodi.

Tas ir saprotami, lai saglabātu prom no refinansēšanas dēļ stresa to var pievienot, lai jūsu dzīvi, tomēr ko darīt, ja, ka stress ir nevietā? Hipotēkas no 2008. līdz 2012. gadam ir ļoti pilnībā atšķiras no hipotēkas vismaz klāt.

Kļūst atļauta par hipotekāro kredītu, ir vienkāršāks un ātrāks, nekā tas bija.

Pēc kura tur vaicājumam “Vai tas būtu naudas sajūtu, lai refinansēt?” Šajā līmenī, tas ir lielākais, lai saglabātu prom no “common knowledge”, kā rezultātā bieži argumenti pircējiem pieņemt uz refinansēšanas varētu mierīgi maldinošs.

Varbūt esat dzirdējuši šos divus argumentus.

galvenais arguments pret refinansēšanas iet, ka tas nav jēgas, lai refinansēt, izņemot jūs samazināt savu hipotekāro cena par vienu daļu līmeņa vai papildu.

otrais saka, ka tas nav jēgas, lai refinansēt, ja jūs gatavojas, lai intriga agrāk, nekā jūsu kredītu skāra “sliekšņa” līmenī.

Pieņemsim atmaskot šo “parasto gudrība”.

maldi “glābjot vienu procentu” jūsu hipotēku

“Glābjot Vienu Procentu” arguments ir holdover no 1950 aizverot cenas ir bijušas masveida, hipotēku izmēri bija maza, un homeowners dzīvoja īpašības, līdz to mirst.

Vēlreiz pēc tam, kad hipotēku izmēri bija parasti zemākas nekā $60,000, homeowner nepieciešams, lai samazinātu hipotēku maksas vismaz vienu lpp.c, lai izvairītos no izšķērdēt $1,000 katru gadu.

Pie šodienas hipotēku izmēri, ikdienas refinansēšanas homeowner var saglabāt seši gadījumi, kas daudzumu.

Pat neliela hipotēku cenu atlaides var novest pie būtiskām mēneša finanšu ietaupījumu. Tik garš, jo cenas tur ir zemas, pat ceturtdaļu akciju līmeņa atlaides būs vērts.

Jūs nevēlaties, lai izvairītos no izšķērdēt 1 lpp.c ir refinansēt jēgas. Jums tikai ir, lai izvairītos no izšķērdēt naudu.

loģika lēciens “atgūt jūsu slēgšanas izmaksas” tehniku,

Viens cits iemesls, homeowners krusta refinansēt ir tas, ka viņi pieņemsim, ka viņi nav nekādi “atgūt savas izmaksas”.

Tās ir atkarīgas no neskaidri-matemātiskās metodes, identificēt, jo “Break-Pat Metode”, kas, šķiet, ir tik nepilnīgs, jo 1% Kļūdu.

galvenais situāciju, izmantojot Break-Pat Metodoloģiju, lai spriestu, refinansēt, ir tas, ka lūzuma metode ļauj trīs lielās pieņēmumiem.

1. Tas, ka jūs nekādā veidā vēlaties, lai refinansēt jūsu īpašuma vēlreiz
2. Ka jums nav līdzeklis ir, lai refinansēt jūsu mājās, kad vairāk
3. Tas, ka jūs nekādā veidā veicinātu jūsu mājā vai nodošanas

Šie pieņēmumi veikt smagums.

Galu galā, jums var būt nepieciešams, lai refinansēt jūsu privātās mājās, kādu dienu agrāk vai vēlāk. Ir daudz iemeslu, kāpēc var.

Varbūt hipotekāros maksājumus, ir samazinājies vēl vienu reizi. Vai, iespējams, vēlaties, lai ņemtu naudu no māju enchancment misiju vai, lai dažādotu savu mantu.

Turklāt 15-yr hipotekāros maksājumus, ir ārkārtīgi zema. Iespējams, jums būs nepieciešams, lai samazinātu jūsu ilgstoša laika periodā zinātkāre līdzekļus, kā rezultātā 15-yr hipotēku maksāt 65%, daudz mazāk hipotēku zinātkāri laika gaitā.

Tagad, agrāk, nekā jūs sakāt “hipotēku maksa netiks kādreiz iet zemāks”, atcerieties, ka ļaudis ir teikuši, ka kopš 2009. gada, un, kā ik gadu, tie esam bijuši kļūdaini.

Heck, tie bija pat saka, ka tā trīs nedēļas agrāk tie parasti ir nepareizs.

cilvēki ir ļoti briesmīgs ir prognozēt turpmāko rīcību saistībā ar hipotēku maksas.

Hipotēku maksas var doties samazinājums. Sienas Ceļa, ir neparedzama. Un, turklāt, jūsu monetārās scenārijs var mainīties. Gadījumā, ja jūs mīlēja šo īso rakstu, un jūs vēlaties, lai saņemtu sīkāku informāciju par https://www.naudasaizdevums.com lūdzu apmeklējiet tīmekļa vietni. Kas, pārāk, ir neprognozējams.

Tas ir šo iemeslu dēļ, kuri Pārtraukuma-Pat Metodikā netiek darbu jūs nevarat iespējams uzzināt par to, kā ilgstošs jums būs turēt savu refinansēja hipotēku, kas liecina, ka jūs vienkārši nevar faktiski lemj savu slieksnim.

Tātad, kā jūs varat, lai informētu, vai tas ir labs ieteikums, lai refinansēt?

“drošs” refinansēt izvēle: nulle-noslēguma cena refinansēt

Pastāv lielāks tehniku, lai uzzinātu, vai ir vai nav tas laiks, lai refinansēt — vairāk nekā Vienas Lpp. c Metodiku un augstāka, nekā Break-Pat Metodiku.

vai jūs varētu ietaupīt naudu un nekas nav jāmaksā, lai to izdarītu? Protams, jūs varēsiet.

Lietot nulles-noslēguma cena hipotēku.

Nulle beigu vērtību hipotēkas ir tieši tas, ko to noteikt nozīmē — viņi hipotēkas, kas ir, faktiski, nav slēgšanas cenu. Ja tajā nav slēgšanas cenām, tur nav neviena lūzuma faktori, lai par to domātu, un neviens līmeņa finanšu ietaupījumu skatīties.

, Ja jūs varat samazināt savu hipotekāro jāmaksā nekāda sakara ar to, ka ikreiz, kad jūs refinansēt.

labas ziņas ir, ka nav-noslēguma-cenas hipotēkas ir viegli tur visās hipotēku šķirņu kopā ar FHA aizdevumi, VA aizdevumi un atbilst hipotēku.

Parasti, hipotēku izmēri $250,000 vai papildus, jūs saņemsiet nulles slēgšanas cenu hipotēku, pēc pieaug jūsu hipotēku paziņojumu, cena 25 fonds faktoriem (0.25%). Hipotēku izmēru vairāk nekā $400,000, ikdienas uzlabošanai ir 12.5 fonds faktoriem (0.125%).

papildu sasist savu hipotēku maksas, rada papildus vērtību par aizdevēju. Aizdevējs pēc tam izmanto šo papildu vērts maksāt savu aizdevumu slēgšanas cenas jūsu vārdā. Tas ir win-win situāciju, un jūs esat samaksājis nekas, lai iegūtu jūsu refinansēt paveikts.

Nulle-noslēguma cena hipotēkas var atrast visos 50 štatos.

Kāda ir šodienas hipotēku maksas?

Šodien ir hipotēku maksājumi ir samazinājums, nekā tie ir bijuši mēneši. Ir refinansēt alternatīvas visās vietās. Ignorēt “glābjot vienu procentu” un savas “break-even” — paskaties uz savu potenciālo finanšu ietaupījumus, kā alternatīvu.

Saņemt šodien kavēties hipotēku maksas jau tagad. Jūsu sociālās drošības daudzumu, vienkārši nav nepieciešams, lai saņemtu sākās, un visus citātus iekļaut ierakstu, lai jūsu uzturēšanos hipotēku kredīta score punktus.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)