Skip to content

Nav Vērtējumu Refinansēt Hipotēku

Tur ir daudz skaidrojumu, kāpēc jūs, iespējams, varētu apsvērt nr. vērtējums refinansēt. Sākt pārbaudes, ekspertīze būs dārgi. Turklāt tie ir nepieciešami daži legwork uz priekšu laiku, lai saņemtu savu māju ārpusē un iekšpusē tip augsta veidā. Ja glitch rodas visiem, izmantojot metodi, tas varētu mest uzgriežņu atslēgu jūsu refinansēšanas plānu, padarot metodi satraucoši.

Tur ir vēl daudz iemeslu, kāpēc novērtējumu, kas būtu jēga, pārāk. Pieņemsim pikējošais vērā ins un outs nav vērtējums refinansēšanas.

, Kas ir atzinība?

māja vērtējums ir aplēse, mājās ir vērts, galvenokārt, balstoties uz tirgus apstākļiem. Rezultāti tiek izmantoti visā refinansēt gaitā, kā mērķis ir novērtēt mājas tirgus vērtība. Tie garantē aizdevējiem, ka aizņēmēja māja ir pietiekami efektīvi, lai darbotos kā nodrošinājumu hipotēku.

, Kas ir ugunsdzēšanas bez novērtējumu mājas hipotekāro kredītu?

Kad aizdevējs sarunas dažas refinansēt bezmaksas novērtējumu hipotēku, ko viņi atsaucas uz ” nē ” vērtēšanas refinansēt komplektācijā pārliecināts, ka vēl citas priekšrocības. Turklāt zināms kā no-cenas refinansēšanas aizdevumu, šiem aizdevumiem ir ne tikai ļauj jums, lai refinansēt ar novērtējumu, tomēr, neviens avansa cenām gan.

Refinansēšanas bez vērtējums ir sasniegt amortizing faktori un dažādas hipotēku maksa par hipotēku pati. Tas ļauj cena par novērtējumu, lai varētu risināties pār dzīvi pavisam jaunu hipotēku. Šī metode nozīmē, ka aizņēmējs var ietaupīt naudu par refinansēšanas un aizdevējam būs iespēja gūt labumu no pakāpenisku sūkties papildu naudas katru mēnesi-mēneša izmaksas, kas nāk ar ziņkāri.

gadījumā, Ja aizņēmējs var atļauties maksāt slēgšanas cenu uz augšu ieejas, viņiem saglabāt sevi vēl vairāk naudas par to nav vērtējums refinansēt ilgtermiņā.

Homeowners dažreiz izvēlieties nē vērtējums refinansēšanas, ja viņi varētu pārvērst par neattiecināmām, lai refinansēt pēc vērtējumu – tas varētu būt gadījumā, ja homeowner īpašuma vērtību zem ūdens. Tur tomēr ir dažādas atrunas, kas nav novērtēšanas ugunsdzēšanas vilinošs.

Vērtējumi klāt jūsu mājās ir pašreizējā tirgus vērtība (Fotogrāfija/Pixabay)

Priekšrocības, kas nav novērtēšanas refinansēt

Viena laba lieta, par ugunsdzēšanas ar noteikti vērtējums ir, ka jums nav jābūt tērēt naudu un laiku, lai sakārtotu un pasūtīt vērtējumu. Vērtējumu maksas var vērtībā apaļas $400, kas varētu būt dārgi vērtība samaksāt ieejas. Ja jūs esat refinansēšanas ietaupīt daudz naudas, izmantojot samazinājums mēneša fondu vai zinātkāre, izstrādājot ar šo papildu naudas nebūs jūsu līdzekļus, gan.

, gadījumā, ja jūsu aizdevējs doesn ‘ t ir skatīties vērtētājs, lai iet, lai jūsu mājās un pilnu novērtējumu ziņojumu, refinansēšanas jūsu hipotēku, var papildus tuvāk ātrāk.

Vērtētāji varētu atklāt vērts jūsu mājā ir ievērojami samazinās, nekā jūs (un varbūt jūsu aizdevējs) paredzēt. Ja esat redzējis rekvizītus, jūsu apkārtnē, kas ir gājusi ar ierobežošanas vai safasēti kā īsu-pārdošana, tas var ietekmēt vērtību jūsu īpašumu. Kam bojāt vērtējumu no jūsu vērtējums varētu ierobežot daudzumu refinansēšanas preces, ko var iegūt ar jums. Refinansēt ar vērtējumu, turklāt novērš šo draudu, kas varētu būt katastrofāli paļaujoties uz finansējumu, jums iemaksāt prepping savu māju.

Fannie Mae racionalizēt refinansēt ar novērtēšanas aizdevumi un dažādu hipotekāro refinansēt ar vērtējumu paketes ražo citas priekšrocības. Lielākā daļa no viņiem arī atviegloti kvalifikācijas prasībām, padarot to vienkāršāku, lai jūs var pretendēt uz refinansēt pat gadījumā, ja jūsu parāds-ieņēmumu attiecība ir saspringts, vai jūs, iespējams, ir zemāka nekā laba kredīta score. Patiesībā, daudzi no šiem iepakojumiem apstiprinās jūs pat gadījumā, ja jūsu kredīta score reitings ir 600 s.

Dažiem jautājumiem, lai esiet uzmanīgi, ja jūs izlaist novērtējumu

Daži homeowners, iespējams, nav jāveic novērtēšanas gaitā, tomēr tie var atklāt, tas ir viņu vislielākā zinātkāre, jāveic metode anyway.

tiem, kuri pašlaik maksā personas hipotēku apdrošināšanas segumu, jūs, iespējams, tomēr ir uz āķa par šo cenu pēc jūsu refinansēt, ja jums nav iegūt vērtējumu. Viena pieeja, lai saņemtu kārta PMI ir, ka, ja precīzu tirgus vērtību īpašumu, ir lielāks par to, ko aizdevējs uzņemas, un jūsu hipotekārā ir zemāks nekā astoņdesmit lpp.c no mājas patieso vērtību. Viens no vienkāršākajiem veidiem, kā atrast un skaidri formulēt savu mājas ir taisnība, vērts ir pasūtīt vērtējumu.

Ja hipotēku-vērts attiecība ir pārāk daudz, tas, iespējams, varētu būt violeta karogu uz jūsu aizdevējs, kas, iespējams, vējš uz augšu maksas jums nākamo hipotēku cenu, lai kompensētu paaugstinātu bīstamību. Novērtējumu, kas varētu radīt samazinājums hipotēku-vērts attiecība, kas nozīmē samazinājumu zinātkāri maksu, un doubtlessly samazinājums mēneša līdzekļus. Tiem, kuri ir aizdomas, jūsu aizdevējs ir paredzamā vērtība jūsu mājās nepareizi, pasūtot novērtējumu, kas varētu būt gudrs izšķirtspēju. Augšējā savu vērtējumu vērtējumu papildu refinansēšanas preces, un naudas taupīšanas alternatīvas attīstīties pieejama homeowner, pārāk.

Vērtētāju var veikt arī tirgus tendences vērā, kad liekot vērts uz savu privāto māju, jo īpaši, ja tie ir ļoti iepazīstināti kopā ar savu kaimiņu. Aizdevēji, jo īpaši rūpnieciskās bankām, nebūs visu laiku darīt. Patiesībā šīs pārbaudes varētu būt labāka vai sliktāka, tomēr saglabājot skatīties uz tendencēm vietu, izredzes ir, jūs atklāsiet, ka jums var ļoti labi būt ieguvējas, izmantojot vērtētājs.

Homeowners nevar pretendēt uz jāracionalizē programmu, jo Fannie Mae vai FHA, varētu atklāt, pasūtot novērtējumu, kas ir viens no risinājumiem, lai iegūtu pavisam jaunu, vai vērtība, kas efektīvi hipotēku akreditētas.

Kā var FHA refinansēt / VA / USDA kredīti ar novērtējumu

gadījumā, ja jums ir hipotēku iestādes, piemēram, FHA, VA vai USDA lauku uzlabot hipotekāro kredītu, jūs, iespējams, var padarīt lielākā daļa no “racionalizēt” refinansēt programma, turklāt pazīstams kā “procentu maksas atlaides refinansēšanas aizdevumu” (IRRRL). Tā kā principi atšķiras tikai paļaujoties uz kāda veida hipotēku esat refinansēšanas, visas trīs programmas daļa bieži frāzes:

Jums nevajadzētu ir iegūt vērtējumu.
Tā kā jums būs iespēja, lai aptvertu, slēgšanas cenām ietvaros hipotēku, jūs nevarat ņemt naudu ārā par remodeling vai jebkurā citā gadījumā.
Refinansēšanas vajadzētu doties prom, jūs, augstākās off gan samazināt savus mēneša maksa, nodot jums, lai īsākā laika periodā hipotēku, vai pārejot no jums ir regulējami, lai set-cenas hipotēku.
Tā kā aizdevēji var uzlikt kaut apdrošināšanas vajadzībām, kopā ar pārskatu par savu kredīta score reitings, kvalifikācijas prasības ir salīdzinoši vāji.

Protams, šie refinansēt nav vērtējums kredīti raksturo superb ir par daudz homeowners ar FHA, VA vai USDA hipotēku, lai varētu gūt labumu no labvēlīga zinātkāri maksas.

ceļu, lai refinansēt Fannie Mae un Freddie Mac, kredīti bez novērtējumu

māja Lēti Refinansēt Plānu (ARFA), kas ļauj homeowners, kuri ir Fannie Mae vai Freddie Mac aizdevumu refinansēt nav svarīgi, cik daudz viņi parādā par to īpašībām. Uz MONĒTAS 2.Nulles programma ļauj ikvienam ar Fannie vai Freddie hipotekāro refinansēt savu hipotēku neatkarīgi no viņu īpašums ir vērts.

kvalificēta vajadzībām, lai ARFA programmu ir, ka:

Jūsu pašreizējo hipotēku, būtu nav nekādu vēlu līdzekļu ietvaros pēdējie seši mēneši;
Un nav pāris vēlu maksa, iepriekšējo sešu mēnešu laikā.

citā gadījumā, tik ilgi, cik jūs izņēma hipotēku, ka jūs varat būt refinansēšanas agrāk nekā 2009. gada jūnijā, tas ir labākais, lai būtu iespējams gūt labumu no šīs programmas.

Ja esat pasūtīt novērtēšanu pirms tagad, jūs varat izmantot to vēlreiz?

Vērtējumi ir domāts norādīt vērtību jūsu mājās, jo faktiskais laiks, kas nozīmē, ka ir ierobežotā laika posmā jūsu vērtējums varētu būt likumīgi. Jums nebūs atklājiet derīguma termiņa beigām, kas ierakstīti jūsu īpašuma novērtējumu, tomēr kā normāls noteikums īkšķis, lielākā daļa aizdevēji nav dodas, lai norēķinātos par novērtējumu, kas ir lielāks par simts divdesmit dienu laikā novecojis. Dažas atļaujas, kā daudz kā 180 dienu laikā.

Kad tev FHA hipotekāro jūs varēsiet lūgt paplašinājumus, lai jūsu vērtējums termiņa beigām, bieži vien 30 dienu intervālu. Dažādi aizdevēji ļaus vērtējumi ir pagarināts par deviņdesmit dienām. Ja jums patika šo informāciju, un jūs vēlaties, lai saņemtu sīkāku informāciju, kas attiecas uz https://www.naudasaizdevums.com lūdzu apmeklējiet mūsu pašu interneta vietni. Visvairāk vērtētāju var recertify savu vērtējumu, iekšā lēti laika, lai nolaistu cenu.

Ir refinansēšanas ar novērtējumu, kas vislabāk jums?

Kā ar kaut ietvaros hipotēku valstībā, padarot piemēroti ugunsdzēšanas izvēles būs atkarīgs no jums. Ikvienam ir lietu stāvoklis ir pilnīgi atšķirīgas, tāpēc tas ir nepieciešams, lai jūs varētu nopirkt apaļas un uzdot sev dažus jautājumus. Kā tirgus prognoze izskatās? Ir mans kaimiņš ir veicināt modeļus ietekmēja vērts savu mājokli? Cik daudz naudas es vēlos, lai vieta, kur manā mājā agrāk kā pasūtīt vērtējumu? Vai es varu pretendēt uz hipotēku ar novērtējumu?

Pat daudzumu, taisnīgumu, jūs varētu būt jūsu mājā būs jāmaina, gala rezultātā par šo noteikšana par jums.

Tas ir visu laiku finest lūgt konsultācijas ar ekspertu, veicot aizdevuma izšķirtspēju. Lielākā daļa aizdevēju, iespējams, būs svētlaimīgs, kas palīdzēs jums atrisināt kāda ceļa, kas atbilst jūsu monetārās scenārijs finest.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)