Skip to content

LPC: Uzņēmumu Skriešanās, Lai palielinātu Dzīves CLOs Kā Bīstama aiztures Stelles

NEW YORK, Aug 25 (Reuters) – Nodrošinātas ar hipotēku pienākumu (CLO) vadītāji varētu izskatīties, lai palielinātu dzīves lielāka nekā ASV$250bn piedāvājumu, kas ir tiesīgas refinansēt agrāk kā vadlīnijas, veic ietekmes decembrī, kas nepieciešama sabiedrības, lai veiktu uz daļu no fonda draudus, kas var padarīt izveidi pēdējos līdzekļus grūtāk.

Kad draudi-saglabāšanas pamatnostādnes iedziļināties ietekmi, dažas korporācijas, kas parasti veicina to CLO parāda daļu, uz ārpusi tirgotājiem, nevarēja kapitāla nopirkt un turiet vajadzīgo daļu no fonda. Gaidāmo vadlīnijas, ir minēts kā viens mērķis CLO izsniegšanu ir noteiktas 49% šajā gadā ar vienkārši ASV$37bn no CLOs organizēta, reaģējot uz Thomson Reuters LPC Nodrošinājuma informāciju.

CLO vadītājiem ir refinansēja ASV dolāru 5.6 miljardi CLOs šo 12 mēnešu laikā līdz 24. augustā, saskaņā ar Wells Fargo informāciju, ar papildus gaidāmo šajā gadā. To vidū ir trīs tik minēto, kā nodzēš, kas ļauj vadītājiem, lai saglabātu savu pašreizējo piedāvājumus savā vietā ilgāk, dodot tām papildu laiks, lai ieguldīt naudu jaunu aizdevumu, un saglabājot savu ienākumu plūsmu. Uzņēmumi, kas refinansēt pēc decembra 24 efektīvu datums, būs daudz tādu gadījumu, ir nepieciešams, lai pielāgotu briesmas-saglabāšanas pamatnostādnes, kas nepieciešama aģentūras, lai ņemat 5% no fonda.

“Tas, iespējams, būs grūts, lai īstenotu refinansēšanas pēc tam, kad decembrī, kad apdraudēta saglabāšanas aizņem ietekmes, tāpēc tuvojas mēnešu laikā ir stimuls, lai refinansēt vai atiestatīt galā,” norādīja Bjarni Torfason, CLO analītiķis Deutsche Finanšu iestāde.

Carlyle Group šī mēneša atiestatīt savā 2012.-trīs CLO, paplašinot atkārtota intervālu un termiņš, kurā var atļaut darījumu, lai paliek vieta vairs, saskaņā ar avotiem. Martā, Amerikāņu Naudas Administrācija papildus reset fonds. Pašlaik papildu nodzēš ietvaros darbi, minētos avotus.

CLO reset, tāpat kā hipotēku grozīt-un-pagarināt unikālo galā, kopā ar aizdevumiem, kas tai pieder, paliek savā vietā, un tās atkārtota intervālu vai termiņš tiek pagarināts, lai varētu tikt galā palikt lielisku ilgāk. CLOs dažreiz ir 4 un 12 mēnešu laikā atkārtota un, tiklīdz šī laika ir uz augšu, tur arī varētu būt ierobežojumi iepirkšanās par jaunu aizdevumu. Paplašinot šo intervālu atļaujas fonda, lai iegādātos jaunus kredītus uz ilgāku laika periodu. Ar refinansēšanas, tenors no auto paliek identiski tā kā zinātkāre samaksāto cenu, lai pircēji varētu arī samazināt.

“Nodzēš ir ideāls uzlabošanu tirgū,” norādīja Toms Majewski, pamatlicējs Ērglis Līmenī Kredīta score Administrācija, kas iegulda CLOs. “Viņi palīdzētu parādu tirgotāji saņem komisijas atkal pēc nominālvērtības, un nodrošina taisnīgumu tirgotājiem enerģijas, lai saglabātu galā, ka iet labi, jo vietu vairs. Uzraudzītājam, [reset] (atiestatīt) ļauj palielināt savas mantas zem administrācija ar noietu pavisam jaunu portfeli.”

UGUNSDZĒŠANAS VS ATIESTATĪT

Pieprasījums pēc CLO saistības ir paaugstināts, un parasti, ka pieprasījums var būt īsāks-datēts dokuments, kurā var atļauja refinansēšanas, lai uzlabotu cena no kapitāla, kas minēti Justin Plouffe, izpilddirektors pie Carlyle Group vērsti uz strukturēto kredītu rādītājs ieguldījumiem. Ja Jums ir jebkāda veida jautājumiem par to, kur un labākajiem veidiem, kā izmantot https://www.naudasaizdevums.com , jūs varat sazināties ar mums mūsu pašu mājas lapā. Parasti tur ir pieprasījums pēc ilgāka datēts papīra, kas var nozīmēt, ka reset, iespējams, padara visvairāk nozīmē atļaut fonds papildu laiku, lai ņemtu nostāju. Šis zvans ir pieņemts pēc tam, kad sarunas starp vadītājs, aranžētājs un taisnīgumu pircēji, viņš minēja.

“Viena laba lieta par reset ir, ka jūs vienkārši nav jāveic likvidācija portfeli, kas ir pilnīgi augstas kvalitātes, pēc kura iziet līdzekļiem, ramping pavisam jaunu,” norādīja Torfason.

Ar hipotēku daudzumu nosaka 16% primārajā pusē 12 mēnešos, salīdzinot ar identisku laika intervāls 2015. gadā, reaģējot uz LPC, reset, turklāt novērš silītē ir vēlaties meklēt nodrošinājumu, lifts pavisam jaunu CLO. Tur bija ASV dolāru 146.6 bn institucionālo hipotekāro obligāciju emisiju galvenais sešiem mēnešiem no 2016. gada, uz leju no ASV$173.6 bn visā primāro pusi final yr.

“kredītu pieejamību ietekmē jūsu idejas par to jauno-apstrīdēt darījumu,” Plouffe norādīja. “Trūkst jaunāko izsniegšanu parasti, un jo īpaši šajā laikā gadā, padara to papildus nodarbojas darīt reset vai ugunsdzēšanas, kā rezultātā jūsu vērtējumu par to, ko lielākajiem darījumu vērsta nedaudz daudz mazāk par aktīvu aspekts.”

ceturtajā ceturksnī 2016. gadam, vairāk nekā ASV$250bn no MUMS CLOs, vai 72% izcilas publicēt katastrofas piedāvā, var būt izgājis ārpus nosaukums intervālu un par to var saņemt refinansēt, pamatojoties uz 19. augusts Wells Fargo ziņojumu. Tas nozīmē, ka tur ir daudz vairāk alternatīvu par pievienotās atiestatīts agrāk nekā gals gadā.

Apollo Pasaules Administrācija final yr kicked off jaunāko CLO reset sadaļu ar reset ALM VI, saskaņā ar LPC zināšanas. Ir bijuši seši nodzēš 2015. gadā, saskaņā ar Wells Fargo zināšanas.

Carlyle atjaunošana ar “Citigroup” pagarināja termiņu un atkārtotu ieguldījumu intervālu CLO, ar kādu jaunu un dažas pašreizējās pircēji, avoti norādīja. Amerikāņu Naudas reset tās AMMC CLO IX, turklāt ar Citigroup, paplašinot atkārtota intervālu savu piedāvājumu līdz 2018. gadam, sākot no 2016. gada, minētos avotus.

CLOs, kas apvieno kredīti dažādu kredīta score augstu kvalitāti, veicināt šķēles fonds dažādu darba stāžu, no Triple A līdz B. Smalcināšanas ātrums izmaksātas augstākā līmeņa tirgotājiem, refinansēšanas palielināsies kapitāla turētājiem, taisnīgumu, būtībā visvairāk junioru un riskantākie daļa, CLO, kas esi samaksājis galīgā pēc fonda obligāciju turētājiem.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)