Skip to content

LPC: CLO Tirgus Saglabā Refinansēšanas Izvēli Atvērt

NEW YORK, 31. Marts (Reuters) – Nodrošinātas ar Hipotēku Pienākums fondu (CLOs) tai skaitā noteikumi, lai refinansēšanas piedāvājumiem, kas ļauj tiem, lai karbonāde zinātkāri līdzekļus otro reizi un uzlabot līdzekļus, lai taisnīgumu turētājiem, ja Prezidents Donald Trump iet uz priekšu ar plāniem, lai novērstu Dodd-Frank Akts.

CVC Kredīta score Biedri un Seix Finansējuma Konsultanti ir refinansēja CLOs pēdējā laikā un pievienots valoda, kas ļauj viņiem, lai refinansēt vienu reizi vairāk, ja galvenais Dodd Frank draudu saglabāšanas pamatnostādnes tiek pārveidotas vai likvidētas, avoti paziņoja.

iespēja-saglabāšanas pamatnostādnes, kas prasa vadītājiem, lai veiktu 5% no to kapitāla, kā final yr, https://www.naudasaizdevums.com ir daļēji jāmaksā par gaidāmo 30% kritums CLO daudzums 12 mēnešiem. Likvidēt pamatus var uzlabot CLO daudzumu un nodrošināt papildu kapitālu ieguldīt naudu ASV piesaistīto līdzekļu aizdevumiem.

Sagriešana izplatās vēlreiz otrajā refinansēšanas būs samazināt līdzekļus augstākajai parāda turētājiem un uzlabot līdzekļus, lai CLO taisnīgumu turētājiem, kas var pavedināt pircējiem un padarītu to vienkāršāku, lai veicinātu jaunu fondu.

“Ja uzraudzības iestāde un taisnīgumu var pieņemt, ka otrā refinansēšanas, tas pozitīvi sniedz iespēju, samazina avansa cenas darot pavisam jaunu darījumu un uzraudzības sākas ar pilnīgi pakāpenisks portfeli,” norādīja Dāvis Stehnacs, portfeļa vadītājs pie ZAIS Grupas.

NĒ-Motion VĒSTULE

Vērtspapīru un Preču Maksa (SEC) sākusi nē-motion vēstuli 2015. gada, atbildot uz pieprasījumu, no finansējuma, aģentūra Pusmēness Kapitāla Grupa, kurā minēts, ka CLOs izsniegta agrāk nekā bīstams-glabāšanas noteikums tika reģistrēta 24. decembris 2014, var refinansēt ar no iepirkšanās saglabāšanas šķēle.

Nē-motion burtus var izdot regulatoriem, atbildot uz vaicājumu par to, vai pasākums, iespējams, ir pretrunā ar minēto pantu.

Lai pretendētu zem “Pusmēness Vēstuli,” CLO refinansēšanas būtu jāpabeidz iekšā 4 gadu noslēguma, zinātkāre cena būtu samazinājums par unikālu risināties termiņu nevar mainīt, un, kas ir ļoti būtiski, supervizors var tikai refinansēt laidiens, cik drīz vien.

Tas refinansēšanas noteikums var tikt izmantoti, ja noteikums nav piemērojams CLOs gan sakarā ar izmaiņām interpretāciju, tiesa kalendārā gadījumā, vai Kongresa vai regulējuma izmaiņas, reaģējot uz Paul St. Lawrence, pavadonis tiesību akti aģentūra Cleary Gottlieb Steen & Hamilton.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)