Skip to content

Kādēļ Tas Ir Tik Garš, Lai Refinansēt Hipotēku?

Mans pēdējais hipotekāro refinansēt notika deviņdesmit septiņas dienas, lai pabeigtu pēc tam, kad vidēji tikai četrdesmit piecām dienām par manu iepriekšējo trīs refinances no 2005. līdz 2010. gadam. Tātad, ko uz zemes radīja hipotekāro refinansēt reizes raķete ar 100% mans jaunākais refinansēt 2016. gadā?

Pēc tam, kad rakstot desmitiem no amata, mācās daudz atsauksmju, un runājot ar vairākiem hipotēku amatpersonas bezsaistes un tiešsaistes iepriekšējos 18 mēnešos esmu ietver sešus galīgo iemesli, kāpēc refinansēšanas hipotēku, tagad varētu tik ātri, kā paniska par bruņurupučiem, kas darbojas, izmantojot zemesriekstu sviestu.

ja jūs plānojat veikt hipotekāro refinansēt, garīgi plāns 3 līdz 4 mēnešu ilgām gaitā. Ja refinansēt saņemsiet paveikts ātrāk, tad jauki. Ja ne, jūsu cerības ir jau noteikts.

Svarīgi ir paskaidrojums, kāpēc HIPOTĒKU REFINANSĒŠANAS NOTIEK TIK Garas

1) Iestādes noteikušas Prasības. Valdībām bija nepieciešams pavadīt visu ķekars miljardiem dolāru bailout Amerikas lielākā monetārās iestādēs. Lai uzzinātu vairāk informācijas par https://www.naudasaizdevums.com apmeklējiet mūsu interneta mājas lapā. Finanšu iestāde Valstis un Citibank vien ieguvis aptuveni $četrdesmit pieci miljardi dolāru cena no nodokļu maksātāju naudas katrs. Plašākai sabiedrībai tika pissed, un, ņemot vērā, politiķi vēlas valsts palīdzētu apturēt enerģijas, politiķi noteikti, lai “iegūtu stabilu banku”, nosakot stingrākas kapitāla prasības. Daži nodokļi ietver: 1) lielāku 1. līmeņa kapitāla vajadzībām, 2) aizliedz īpašuma pirkšana un pārdošana, 3) yr pabeigt bonusu robežas, 4) lielāku atdevi metriku, un 5) veids, vairāk papīra darbu! Jebkurā brīdī, kad federālā valdība ir nobažījusies par kaut ko, paredzēt neefektivitātes dēļ birokrātijas un alkatība. Novērtēt Amerikas savienoto Valstu Pasta Pakalpojumu Federālā Konkrētu, un arī jūs saņemsiet jēdziens.

Tas nozīmē, ka 20-viena lieta, demogrāfiskās kļūst ciet!

2) Pārmērīga Kredīta score Punkti Nepieciešama. Tipisks kredīta score kvalifikācijas akreditēta iesniedzējs ir vairāk nekā 760. 760 ir četrdesmit faktori, kas lielāks par to, kas ir jāņem vērā, “teicami” kredīta score mērogā. Ja tikai krāšņās ikviens var iegūt akreditētās par hipotēkām, kas par atlikušo daļu, kas nav brīnišķīgi iedzīvotājiem? Milzīgs domāt par to, sasniedzot pārmērīga kredīta score reitings ir laiks. Tāpēc šie ar 760 kredīta score vērtējumi un labāk, parasti to 30 vai vecāki. Vienas indivīdi, es zinu, ar vairāk nekā 800 kredītu rādītājs rādītāji ir viņu 40, kā pareizi. Tas nozīmē, ka 20-viena lieta, demogrāfiskās kļūst ciet! Turklāt, lai uzlabotu no 680 kredīta score reitings līdz 760 parasti aizņem ne mazāk kā divus gadus, ja ne ilgāk. Pat tad, ja jums ir 760+ kredīta score reitings, jums joprojām ir, lai dotu jums 20% downpayment, un ir parāds ieņēmumu attiecība zem 33%.

Tie nekādā veidā pieprasīt visus dokumentus, bez kavēšanās.

3) Finanšu iestāde, Apdrošināšanas Kaujinieki. Visā mans simts dienu hipotekāro refinansēt sāga, esmu ieguvis vairāk nekā 10 Labas Ticības Tāmi paketes pieprasa finanšu iestādes (jo federālā valdība), lai kuģi, kad pat mazākā pieņēmums ir modificēts. Katru GFE satur 6-7 lapas datu, kas ātri pārvēršas nozīmes tam, pēc tam, kad man viens otram, un viens otru. Tie nekādā veidā pieprasīt visus dokumentus, bez kavēšanās. Tas ir visu laiku gabals maltīti, kas aizkavē metodi vareni. Tas ir kā tad, ja viņi ir mērķtiecīgi paaugstināt metodi, lai atbilstu papildu kandidātiem! Hipotēku parakstītājs pārvēršas Šerloks Mājas, jautājot par katra atsevišķa dokumentācija, kas ir sasniedzami: apdrošināšanas segumu, zinātnieks kredītiem, Ok-1, dažādi īpašumi un daudzi citi. Apdrošinātāji parasti jautā par papīru vairākas reizes, kā rezultātā tas aizņem viņiem tik garš, lai darīt savu uzticamības pārbaudes, ka agrāk papīru, viņi pieprasīja, ir nodota laiks apstiprinājums (vērtējumi, paychecks, utt.).

Piemēram, nav condotel hipotēku tirgū vairs.

4) Saspringts Hipotēku Sekundāro Tirgu. Hipotēku atkal drošības tirgū joprojām ir atkausēšanas kā pieprasījums pēc šādas preces ir nekur tuvu tik pārmērīga, kā 2007. gadā. Sakarā ar šo, bankas nevar izkrautu savu briesmas ietvaros otrreizējā tirgū, kas padara bankām papildu nevēlas aizdot pirmajā tirgū. Tas viss ir par kredīta score drauds banku. Piemēram, nav condotel hipotēku tirgū vairs. Rezultātā, condotel īpašumu daudzums ir shriveled, lai apturētu un vienīgi naudas patērētājiem ir iespēja iegādāties šos liels Ritz Carlton īpašības, līdz Lake Tahoe. Ātri, šis hipotēku veida atveras, un jums būs veikt dažas peļņu, tomēr jūs vēlaties naudu vispirms!

5) Plūdu Māja Iepirkšanās Nolūkos. Tas ir liels optimistiska par ekonomisko sistēmu. Es esmu, ko iegūst slodzes ieteikumus no pilnīgi dažādām bankām, ka viņi redzot BIRUMS neseno hipotekāro mērķiem. Rezultātā, refinansēt mērķi ir novietoti uz backburner, kā rezultātā tur ir sava veida visu laiku par finansējumu neparedzētiem visā māju nopirkt darījumu. Es parasti redzēt, 30-četrdesmit piecu dienu neparedzētiem gadījumiem, savukārt 60-deviņdesmit dienu bloķēšanas elastīgu hipotekāro refinances. Pieaug jaunu hipotekāro mērķiem ir numurs viens indikators finanšu sistēmu.

6) Understaffing rezultātā Atlaišanu. Tas ir aprēķināts, ka aptuveni ~10 miljoni cilvēku ir pazaudējis savu darbu uzreiz, jo monetāro katastrofa. Lielākā daļa no šiem darbiem, finanšu un faktisko īpašuma nenāks atkal, jo samazinājums rentabilitāti. Rezultātā, daudzi hipotēku struktūrvienības ir samazinājums darbiniekiem par līdzīgu darbu nekā agrāk, nekā. Personāla visās vietās, sūdzas par to papildus ar daudz mazāku un ar identisku vai daudz mazāk maksāt. Bankas ir daži no ietekmētās nozares pēdējo 5 gadu laikā tie parasti tas notiek, lai turpinātu samazināties. Paredzam, ka turpmākajos trīs mēnešos, lai redzētu, kādu milzīgu hemorrhaging.

pierast PIE pavisam jaunu Regulāri

Devusies ir reizes, 30 dienu hipotēku refinances. Es paļaujos uz pavisam jaunu regulāri jābūt 60-astoņdesmit dienās no kopējā ikdienas atļauta, iesniedzējam. Raktuves bija 20 dienas ilgāk nekā pavisam jaunu kopēju, jo manu kredīta score reitings skrūvējamu augšu. Tiklīdz mēs, kas mūsu cerības, mūsu neapmierinātību par metodi vajadzētu uzlabot.

es esmu ļoti optimistisks par mājokļu pār tuvojas gadus un tā ir jums. Ar hipotēku, kas var atskaitīt vai refinansēja šajā laikā ir samazināt draudus noklusējuma agrāk vai vēlāk. Visbeidzot, bankas saņems unfastened vēlreiz, un, kamēr jūs sākt klausīties attiecībā uz atgriešanos, NINJA (Bez Ieņēmumiem Bez Darba Programmas), sausās amortizācija kredīti, un HELOC notikumiem, tad jūs saprastu, ka pienācis laiks domāt par cashing out jūsu pozitīvos aspektus.

Veikals Apaļā Par Hipotekāro: apskatīt LendingTree dažas no apakšas bezmaksas mortgage maksas citātus on-line pirkt vai refinansēt. Viņi ir saņēmis vienu, jo visi svarīgākie banku tīklu brīdī. Maksa ir nāk uz leju, safasēti vēlēšanas, un pat pēc tam, kad Fed sāka pārgājienu zinātkāri maksas. Kad bankas konkurē, jūs uzvarēt.

Faktisko īpašumu, kas ir būtisks elements, diversificētu portfeli. Faktiskā īpašuma crowdsourcing ļauj būt papildu universāls, jūsu faktiskā īpašuma investīcijas, ieguldot agrāk vienkārši vieta, kur jūs dzīvojat vienā no labākajām atdeves potenciālu. Piemēram, cap maksa ir apaļi 3% San Francisco un Ņujorkas Metropoles, tomēr vairāk nekā 10% Midwest ja meklējat stingri ieguldījumu ieņēmumi atgriežas.

Reģistrēties un izmēģināt visu dzīvojamo un rūpniecisko finansējuma alternatīvas visā tauta, Fundrise ir piegādāt. Tas ir bezmaksas meklēt.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)