Skip to content

Kāda ir Atkārtota Apdraudējuma Un Pārfinansēšanas Riska?

atkārtotu ieguldījumu risks ir iespēja, ka nākotnes naudas plūsmas – gan kuponi (periodisko zinātkāri fondi obligāciju) vai ultimate pamatsummu – būs būtu jāiegulda samazinājums-ienesīguma vērtspapīros.

, Piemēram no Atkārtota Apdraudējuma

piemēram, ieguldītājam, kas veido portfeli, obligāciju laikā, kad dominē ražas ir darba apaļas 5%. Starp viņa obligāciju iegādi, investors pērk 5-12 mēneši $100,000 kases novērot, ar cerībām saņemt $5,000 12 mēnešu, gada peļņa.

laikā, ka 5-12 mēnešu intervālu, tomēr dominē maksa par šo konkrēto obligāciju klase samazināsies līdz 2%. Labā ziņa ir tā, ka bondholder saņem visu plānoto 5% zinātkāri līdzekļu, par ko panākta vienošanās, un termiņa beigās saņem pilnu $100,000 pamatsummas, turklāt pēc vienošanās. Tātad, kāds ir jautājums?

jautājums ir, ka, ja tagad investors pērk vienu citu obligāciju identiski klases, viņš būs ne iegūtu 5% zinātkāri līdzekļus. Ieguldītājam ir vieta, kur naudu atkal strādāt par samazinātu maksu. Tagad, ka pašu $100,000 rada tikai $2,000 katru gadu diezgan $5,000 gada līdzekļus viņš ieguvis par agrāk vārdu.

Tas ir arī vērtību, norādot, ka gadījumā, ja investors reinvests zinātkāre peļņu uz pavisam jaunu paziņojumu, viņa būs vienkārši pieņemt samazinātu maksu, kas tagad dominē. Ja tas būtu gadīties, ka zinātkāre maksas, pēc tam celties, otrā 100,000 obligāciju maksāt 2 lpp.c ietilpst vērts. Ja investors ir nauda, kas agri — lai veicinātu obligāciju agrāk par termiņu — kopā ar mazākiem līdzekļiem vienu kuponu, viņa būs papildus zaudēt daļu no viņas galvenais.

Atceros efektīvi zināma metode: kā zinātkāre maksas pieaugumu, ir vērts obligācijas samazinās līdz tās tagadnes ienesīgums ir vienāds ar ienākumu pavisam jaunu obligāciju maksāt lielāku ziņkāri.

Tādējādi, zinātkāri maksas palielinās būtu skalu atpakaļ interneta zinātkāri ieņēmumi.

Refinansēšanas risks ir neskaidrība par cenu pavisam jaunu piegādes fondus, kas kļūst izmantoti, lai finansētu ilgstošas laiks piestiprināts-maksas aktīvu. Šo draudu notiek, kad FI ir saimniecības mantas ar dzēšanas termiņš ir lielāks nekā termiņi savas saistības. Piemēram, ja finanšu iestāde, kas ir ten-yr piestiprināts-maksas hipotēku finansēts ar 2-yr laiks depozītu, finanšu iestādes saskaras briesmas aizņēmumu jauni noguldījumi, vai refinansēšanas, par labāku cenu divu gadu laikā. Tādējādi, zinātkāri maksas palielinās būtu skalu atpakaļ interneta zinātkāri ieņēmumi. Finanšu iestādes varētu peļņu, ja maksa rudenī, jo cena atjauno noguldījumi varētu samazināt, tā kā ienākumus nodeva par īpašuma nemainītos. Šajā gadījumā interneta zinātkāri peļņa varētu uzlabot.

Diezgan maz rādītāji var tikt izmantoti pārvaldes refinansēšanas risku. Dzēšanas profilu, īsa laika periodā, refinansēšanas daudzumu un kopējo laika periodu līdz termiņa beigām dažreiz tiek izmantoti kā indikatori turpina refinansēšanas-briesmas administrāciju. Šie rādītāji, iespējams, būs atklāja, ka galvenais banku dienu katru mēnesi.

daudzumu, quick-laika periods mantas ir galvenais faktors, kas vispārējo novērtējumu refinansēšanas risku. Ja jums patika šo rakstu, un jūs vēlaties, lai saņemtu papildu informāciju par https://www.naudasaizdevums.com lūdzu apmeklējiet mūsu pašu mājas lapā. Pēdējā laikā, nosvērtību par centrālās iestādes kontā ir vairāk nekā pietiekami, lai slēgs visu dzēšana un zinātkāri līdzekļus vairāku 12 mēnešus uz priekšu.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)