Skip to content

Jautājumi Un Risinājumi

Refinansēšanas hipotēku, ir milzīgs solis un mēs esam saņēmuši risinājumus, kas var palīdzēt jums izdarīt izvēli.

tiem, kuri vēlas faktisko risinājumus par hipotēku refinansēšanas, mūsu jautājumu un atbildi nodaļas hipotēku preces ir paredzēti, lai piedāvātu faktisko atbildes reakciju, galvenokārt, balstoties uz labas kreditēšanas prakses. Tieši šeit jūs atklāsiet taisni runā par to, kā problēmas, kas faktiski strādā un kad jautājumiem jēga tev un aizdevējam. Šī modes, jūs varētu būt visefektīvākais info, lai izmantotu, kā jūs nākt, lai jūsu individuālo secinājumus par to, kas darbojas lielākais jūsu scenārijs. Lūdzu, ievērojiet, ka daži risinājumi pieņemam, ka jūs varētu būt profesionāls iesniedzējs ar labu kredīta score, ieņēmumi, un parāda rādītāju. Neredzu atbildi jūs vēlaties uz jūsu hipotekāro refinansēt query?

Es varu nostiprināt savu parādu, izmantojot taisnīgumu savu mājokli?

Kad ir labs ieteikums apsvērt refinansēšanas savu mājokli?
Vai jūs varētu palīdzēt man, refinansēt, ja es esmu aiz par manu pašreizējo hipotēku?
Cik garš, man ir jābūt manā mājā agrāk, nekā es varētu refinansēt?
Cik nogurdinoši ir tā, lai pretendētu uz refinansēšanas?
Vai mana īpašuma nodokļi iet uz augšu, ja es refinansēt?
Ir tur tāds faktors kā zema vērtība un cena refinansēt iepakojumu?
Ja es refinansēt, man tomēr ir PMI?
Ko darīt, ja man ir parādā papildu manā mājā, nekā tas ir cenas?
Ir zinātkāri tikai kredīti, tomēr pieejama ar refinansēt?
Ko hipotēku frāzes var atrast, lai man refinansēšanas?
Es varu refinansēt mans 1. hipotēku, ja es esmu otro hipotēku uz manu uzturēšanās jau?
Ja es esmu gatavojas, lai refinansēt, man tomēr ir, lai padarītu savu pašreizējo hipotēku izmaksas?
Vai es varu iegūt naudu,-visā refinansēt manu hipotēku?
Es varu nostiprināt savu parādu, izmantojot taisnīgumu savu mājokli?
Ja es esmu gatavojas atmaksāt kredītu rādītājs, spēlējot kārtis, man tomēr ir jāmaksā par viņiem?
Ja vajadzētu es atslēga, mana ziņkārība maksa?
Man ir, lai saņemtu novērtējumu, lai refinansēt savu mājokli?
Būs man būtu pavisam jauna aptauja izpildīts, kad refinansēšanas manu māju?
Vai es varu izmantot savu unikālo sadaļa darbu visā refinansēt?
Es esmu iesniedzis bankrota pieteikumu, var tomēr es refinansēt savu dzīvesvietu?
Es varu refinansēt savu māju, ja es esmu tagad šķīries?
Es varu refinansēt savu māju, ja mans partneris ir roku prom?
Es esmu mantojis māju, kā es varu iegūt mājas manā noteikt?

Jums varētu būt nepieciešams, lai refinansēt, lai ņemtu naudu vai konsolidēt parādu.

Kad ir labs ieteikums apsvērt refinansēšanas savu mājokli?
Ir daudzi iemesli, lai apsvērtu hipotēku refinansēt, tomēr visi no tiem, izraisa vajadzētu pabeigt ar lielāku peļņu par jums. Priekšrocības var slēpties finansējumu no regulējams maksa hipotēku, lai aizsargātu un drošu aizdari maksa hipotēku, saīsinot frāzes par jūsu pašreizējo hipotēku, un atlaides zinātkāri cena adekvāta, lai refinansēt jēgas. Jums varētu būt nepieciešams, lai refinansēt, lai ņemtu naudu vai konsolidēt parādu. Refinansēšanas, lai novērstu PMI nevajadzētu būt liels motīvs uz ugunsdzēšanas jūsu hipotēku. Lai atbrīvotos no PMI, sarunāties, kopā ar savu pašreizējo hipotēku turētāju un viņi gatavojas sniegt jums nepieciešamās darbības, kas jums jāveic, https://www.naudasaizdevums.com lai novērstu PMI. Parasti, tas nozīmē, iegūstot pašreizējo novērtējumu (ne vēlāk kā deviņdesmit dienas), parādot, ka ir vērts no mājas pārsniedz par 20%, daudzums ir parādā pašreizējā hipotēku sabiedrība. Izskatīt kopā ar savu pašreizējo hipotēku sabiedrība, jo viņi nevarēja nokārtot, lai izvērtētu pasūtījis homeowner.

vai jūs varētu palīdzēt man, refinansēt, ja es esmu aiz par manu pašreizējo hipotēku?
Dažos gadījumos mums ir iespēja, lai lielākā daļa no FHA hipotekāro programmu, lai refinansēt mājas, līdz kuram aizņēmējam ir par vēlu par vienu vai diviem fondiem. Šādos gadījumos, mēs varētu norādīt kompensācijas iemesli, kāpēc līdzekļi bija par vēlu, un, kas hipotēku ir klāt un paliek klāt. Tur varētu būt dažādi pieteikumiem, kas iesniegti, ko var iegūt ar iestādes likumiem, kas ir paredzēti, lai palīdzētu homeowners no atiestatīt regulējams maksas hipotēkas.

Cik garš, man ir jābūt par savu mājokli ātrāk, nekā es varu refinansēt?
Iekšpusē hipotēku business tur var būt viena lieta, kas minēta kā garšvielas, kas vēsturiski veic uzdevumu, kad refinansēt ir jāļauj notikt. Dažreiz, hipotekāro kredītu ir ņemti vērā garšvielām pēc 12 pēc kārtas hipotēku līdzekļiem nav veikti. Dažos gadījumos, izņēmumi refinansēšanas māju varētu būt ar pietiekami kompensācijas sastāvdaļas. Šis segums tika uzklāts visā hipotēku tirdzniecības regulēt metodi izmanto pircējiem, kas minēta kā “flipping.”

Jūsu kredīta rezultāts būs tomēr ir elements, kas ļaus jums ienākumus un parāda rādītāju.

Cik apgrūtinoši ir tas, lai pretendētu uz refinansēšanas?
Būtiska, lai refinansēt jūsu īpašuma hipotēku vai nav, ka pilnīgi atšķirīgs, nekā būtiska, lai iegādātos savu īpašumu, lai sāktu ar. Tas ir parasti ir nedaudz vienkāršāka, jo jums ir bijusi iespēja norādīt jums var arī padarīt jūsu līdzekļus (īstenojamība) arī ierobežot modē. Jūsu kredīta rezultāts būs tomēr ir elements, kas ļaus jums ienākumus un parāda rādītāju. Piegādā nekas nav pārveidotas no ikreiz, kad jūs sākotnēji izņēma no jūsu hipotēku, refinansēšanas nevajadzētu būt, ka traucējoša.

vai mana īpašuma nodokļi iet uz augšu, ja es refinansēt?
Viena lieta, kas jāņem vērā ir patiesība, ka jūsu īpašuma nodokļi tiek tēmu vajadzētu mainīt, lai jums ir ārā pavisam jaunu hipotēku. Valsts statūtos klāstu, lai tas būtu labākais, lai pārbaudītu ar jums dzimtajā novadā īpašuma vērtētāja darbavietā meklēt, no atbildes. Ja jūs nopirku jūsu pašu mājās, veicot dzīvojamās izaugsmes, tur ir labāka iespēja, ka jūsu nodokļi var ļoti labi būt nepilnīgi. Papildus, ja jums ir sajūta, ka pagastam ir “vairāk nekā sasniedzis” par vērtību jūsu mājās, pamatojoties galvenokārt uz uzreiz mājokļu vērtības, jūs, iespējams, var sazināties savā dzimtajā novadā vērtētāja darbavietā un iesniegt piemērots oficiālais pieprasīt, lai jūsu privātās mājās atkārtoti. Savādi pietiekami, novados, neesmu nevienu atmaksas paaugstinātu jūsu īpašuma nodokļi strauji tirgus vieta mājas vērtības, ir iet uz augšu (gadījumā, ja jūs refinansēja vai iegādājies visu šo laika intervālu); tomēr tās varētu veikt savas konfektes laiks pārvērtēt vērtību jūsu privātās mājās uz leju, it kā lielākā daļa valstu, kā to nosaka likums, cap daudzumu, uzlabo jūs, īpašuma nodokļi katru gadu.

šeit tāds faktors, kā zema vērtība un cena refinansēt iepakojumu?
Protams, un nē. Kā viņi saka, dzīvē, ne vienmēr ir kaut kas bez maksas. Paņēmiens, vai kādu citu, jūs maksājat par to, galu galā. Tāpat kā dzīvē, nekādas vērtības refinansēt bieži balstās cena refinansēt uz daudzumu, zinātkāri, jūs maksājat. Attiecībā uz tuvāko faktors, lai nav vērtību un zemu cenu refinansēt ir FHA racionalizēt refinansēt programma. Pat tad, jūs joprojām būtu jāmaksā trešo sanākt kopā, cenas, — un, ja jūs vēlaties neviens aizdevējs/izveidošanās cenas (t. i., jums nav nepieciešams, lai redzētu, hipotēku amatpersona saņem komisijas), iespējams, būs jāmaksā vērā zinātkāri maksa.

Hipotekārie apdrošināšanas segums tiek izmantots, lai kompensētu iespēju izveidot hipotēku.

Ja es refinansēt, man tomēr ir PMI?
PMI ir elements, hipotēku-ir vērts (LTV). Hipotekārie apdrošināšanas segums tiek izmantots, lai kompensētu iespēju izveidot hipotēku. Gadījumā, ja jūsu LTV ir 80% vai daudz mazāk, un jums nevajadzētu būtu jāmaksā PMI. Tomēr, gadījumā, ja jūsu LTV ir labāk, ka 80%, tad, protams, jums būs jāmaksā PMI.

Ko darīt, ja man ir parādā papildus par manu dzīvesvietu, nekā tā ir vērtība?
Tas var būt pieaug attīstību. Tur varētu būt arī iestādes programma, kas izstrādāta, kas var palīdzēt jums refinansēt jūsu mājās. Tomēr, lielākā daļa no šiem pieteikumiem ir, kas nav paredzēti naudas-out vai parāda konsolidāciju. Parasti visi šie punkti ir finest atrisināt, izmantojot hipotēku mazināšanu. Dažādas izvēles, iemieso Nodaļa trīspadsmit bankrota, kuras laikā atšķirība starp vērts māja pārvēršas par nenodrošināto parāda. Bankrota advokāts ir veselīgāka kalpoja, lai atbildētu lielākā daļa no tām atļautā jautājumi.

Ir zinātkāri tikai kredīti, tomēr pieejama ar refinansēt?
Protams, ja jums ir hipotēku, refinansēt, zinātkāri, tikai izmaksas ir piedāvāti daži hipotēku preces.

Ko hipotēku frāzes var atrast, lai man refinansēšanas?
Ikreiz, kad jūs refinansēt, kas tur atmaksas frāzes, būs atkarīgs no tā, kāda veida hipotēku produktu, jūs izvēlieties. Dažos gadījumos, četrdesmit gadu atmaksas laika periods var būt pieejamas (tēmas tirgus apstākļos). Papildu parasto frāzes, 30, 20, 15 un 10 12 mēnešu atmaksas frāzes var atrast kā pareizi.

es Varu refinansēt mans 1. hipotēku, ja es esmu otro hipotēku uz manu uzturēšanās jau?
Ātru atbildi uz šo vaicājumu ir pārliecināts, ka, jūs varēsiet. Papildu kodolīgu atbildi saka, ja jums nav gatavojas, lai varētu konsolidēt savu pašreizējo pirmo un otro hipotēku uz pavisam jaunu hipotekāro kredītu, šis otrais hipotēku turētājs ir jāatbilst pakārtota viņu lien uz savu māju. Reizēm, tas nav jautājums, ko piedāvā jums nav ņemot naudu ārā/konsolidējot parādus, un ievērojami pieaug pirmo hipotēku galvenais nosvērtību garām cenas ciet. Ja tu esi ņemot naudu ārā vai mēģināt konsolidēt parādu, iespēja, ka jūsu otrais hipotēku turētāju nav gatavojas pakļaut to ķīlu.

Kad jūs iet par trīsdesmit dienām, par vēlu, un tas ir paraugs, ko jaunu vēlu, tu esi veicis!

Ja es esmu gatavojas, lai refinansēt, man tomēr ir, lai padarītu savu pašreizējo hipotēku maksa?
Proverbial šausmu stāsts, kas sākas ar šo vaicājumu. Ja hipotēku iniciatore stāsta jums nav turpināt maksāt savu hipotekāro izmantojot refinansēt, protams, kamīns viņiem uz vietas un ziņot par tiem uzņēmuma viņi strādā! Šī taktika tiek izmantota, lai lure jums tiesības uz hipotekāro kredītu, bieži vien ar paaugstinātas maksas vai labāku maksa — pieņemšanas hipotēku amatpersona pārāk daudz naudas. Kad jūs iet par trīsdesmit dienām, par vēlu, un tas ir paraugs, ko jaunu vēlu, tu esi veicis! Jūs abi ņem hipotēku, tie piedāvā jums, vai jums nav iegūt vienu papildu astoņu līdz 12 mēnešiem. Jā, vienmēr rīkojas, lai padarītu jūsu pašreizējā hipotēku maksa līdz esat parakstīja noslēguma dokumentu. Jebkādas pārmaksas jūs veicat, iespējams, būs atmaksāt jums.

es Varu iegūt naudu,-visā refinansēt manu hipotēku?
Jebkurā laikā, visā hipotekāro rašanās laikā (metode, ar kuru hipotēku iniciatore ir laist savu failu un dokumentu kolektīvi), jūs, iespējams, varat pieprasīt, lai saņemtu naudu. Kad jūs gaidīt, līdz parakstīšanas ir pabeigta, jūsu slēdzenes var tikt atlikta, un tomēr, jūs, iespējams, var taču ņemt naudu ārā. Vienkārši jāapzinās, ka, ja jums ir bloķēta jūsu maksājumu, var būt arī tāda cena, lai to palielinātu. Kā arī, tur ir parasti “klips” (maksa korekcija) naudu, kas balstās uz gala LTV (mortgage-to-vērts) hipotēku. Ja jūs ļaujiet jūsu hipotēku amatpersona zināt, kas jums ir vēlas, viņi būs precizēt, lai jūs, ko jūsu izvēle ir, galvenokārt balstoties uz jūsu konkrēto situāciju.

es Varu nostiprināt savu parādu, izmantojot taisnīgumu manu dzīvesvietu?
Pilnīgi. Komplektā jūs varētu būt pietiekami daudz, taisnīgumu jūsu mājā, jums vajadzētu izmantot šo taisnīgumu, lai nostiprinātu parādus. Jūs varētu vēlēties, lai ir būtiska peļņa un parāda rādītāju, kopā ar montāžas kredīta score vajadzībām faktisko hipotekāro refinansēt programma ar mērķi, lai pretendētu. Izmantojot savu taisnīgumu, lai mazinātu stresu iekšā mājā, gadījumā, ja privātais finansējums, konsolidēt var būt optimistisks gala rezultātu. Ja tev ir gotten savu self uz dažādiem parādu, mēs papildus advokāta jūs uzskatāt, apmeklējot apkārtnē kredīta score konsultāciju klase, sniedz ne-par-ieņēmumi. Šie kursi parasti ir bezmaksas un var palīdzēt, lai pārliecinātos, ka agrāk vai vēlāk jums nav galu galā ar identisku vietu vēlreiz.

Ja es esmu gatavojas atmaksāt kredītu rādītājs, spēlējot kārtis, man tomēr ir jāmaksā par viņiem?
Pilnīgi. Pat trūkst $10.00 minimālām izmaksām var nogalināt savu hipotekāro! Tas ir viens cits “pieķēru”, ka daži hipotēku iniciatori mēģinās vilkt, stāsta klientiem, lai nav jāmaksā kredīta score, spēlējot kārtis un dažādus pienākumus, tiek konsolidēti pēc kāda laika noslēguma jūsu hipotēku, lai nodrošinātu, ka jums nav nekādas izvēles, taču ciet ar tiem-un to bonusa ieņēmumi (jūsu lielāku cenu). Jūsu tikai iespēja nevajadzētu būt ar spēju konsolidēt savus parādus. Tas ir nepatīkams stāvoklis. Tā cena par vienu atsevišķu mēs visi zinām, papildu 8K naudas, ka viņi ir bijis iespējamais, lai saņemtu atkal uz noslēguma rakstāmgalds, ka kā aizvietotāju devās uz sleazy hipotēku brokeri, kas velk šo triks. Nav krist par to. Ja hipotēku iniciatore stāsta jums nav jāmaksā jūsu kreditoriem, jums ir kamīna tos un ziņo tos uzreiz departamenta viņi strādā!

Kad vajadzēja, lai es atslēga, mana ziņkārība maksas?
Tirgus vietas maksa ir trending uz augšu, tas ir ļoti labākais, lai bloķētu savu cenu, kā ātri, kā to potenciālu. Kad maksājumi ir trending uz leju, jums būs nepieciešams, lai regulētu obligāciju tirgū. Abos gadījumos, tas ir ātri, lai jūs lūgt jūsu hipotēku autoru, ja jums ir nepieciešams, lai bloķētu. Kad slēdzene, mēģinājums, lai bloķētu jūsu maksas par vismaz četrdesmit piecu dienu laikā un, ideālā gadījumā 60 dienas. Tas ļauj slodzes laikā novērst kavēšanos dokumentāciju un parakstīšanas.

man ir, lai saņemtu novērtējumu, lai refinansēt savu dzīvesvietu?
Parasti, pārliecināts, — jūs, iespējams, vēlaties, lai iegūtu pašreizējo vērtējumu. Ja mājokļu vērtības iekšpusē jūsu telpas ir trending uz leju, aizdevējs varētu pat pieprasīt divi vērtējumi. Diezgan daudz kas būs atkarīgs no daudzuma, kas jums varētu būt finansējums. Dvīņu vērtējumu, kuru parasti notiek ar ļoti pārmērīgu vērts īpašības.

es būtu pavisam jauns pētījums, kas tika veikts, kad refinansēšanas manu dzīvesvietu?
Dažreiz, jums būs gatava izmantot savu aptaujā. Novērtēšanas jūsu šajā pētījumā papīru kopā ar jūsu hipotēku iniciators papildu virzienos.

vai es Varu izmantot manu autentisks sadaļa darbu visā refinansēt?
Bieži vien atbilde ir pārliecināts. Jūs hipotēku iniciators varētu būt gatava piedāvāt specifiku, jo, lai kādi papildu sadaļa darbs ir panākts, galvenokārt, pamatojoties uz jūsu apstākļiem.

es esmu iesniedzis bankrota pieteikumu, var tomēr es refinansēt savu mājas?
Tas ir bez šaubām, viena no izturīga jautājumiem. Ja tu esi Nodaļa trīspadsmit un ir padarījis jūsu hipotēku fondus, par laiku, pilnvarotā persona var apstiprināt refinansēt savu pašreizējo hipotēku. Ja jums ir iesniegt Nodaļa 7 bankrota, izņēmumi varētu tikt veikti, izmantojot FHA hipotēku. Tomēr, hipotēku iniciators faktiski ir jāzina visi precīzi dati, iepriekšējās piedāvā tiešu atbildi.

es Varu refinansēt savu dzīvesvietu, ja es esmu tagad šķīries?
Protams, ja laulības šķiršanas lēmumu izdevusi ultimate dekrēts, kas piešķir jums īpašumu. Ja īpašums vai tā daļas, taisnīguma ietvaros īpašumu, ir kopīgi ar partneri, kas jums var būt nepieciešams, lai “pirkt” partneris, ar savu daļu taisnīgumu. Ja ex-partneris ir zinātkāre atrodas īpašums, tie būs nepieciešams, lai signāls nost uz pavisam jaunu hipotēku asociācija. Ja tie nav naudas zinātkāri ietvaros īpašumu, jūs nevēlaties, lai jūsu ex-partneris, lai signālu izslēgšana. Ja viņi tomēr uz darbu, tomēr tas būtu labākais, lai lūgt padomu kopā ar savu šķiršanās advokātu par to, kādi soļi jums jāveic, lai paņemtu tos iepriekšējā sākuma stratēģiju par refinansēšanas jūsu privātās mājās.

es Varu refinansēt mana dzīvesvieta, ja mans partneris ir roku prom?
Pārliecināts. Lūdzu, konsultējieties ar advokātu un par pasākumiem, tas ir labs, lai ņemtu atņemt jūsu partneris darbos. Tiklīdz kā tas ir pabeigts, jums būs tādā stāvoklī, lai vienkārši refinansēt savu privāto māju.

es esmu mantojis māju, kā es varu iegūt mājas manā sadaļa?
Ja jums ir mantotas mājas, jūs varētu vēlēties, lai refinansēt, ka uzturēšanās savā sadaļa. Lūdzu, sazinieties ar hipotēku iniciatore, lai sāktu stratēģiju piesavināties mantojis māju. Turklāt, jums būs vairāk nekā iespējams, ir nepieciešams uzņēmumiem, platību, profesionāls.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)