Skip to content

Ja jums ir, lai Refinansēt Jūsu mājās, Un Kāpēc

jums refinansēt savu hipotēku? Daudz cilvēku ir pārdomājot šo vaicājumu pašlaik. Pašlaik zema kredīta maksājumus, ir milzu daļa, kāpēc refinansēšanas ir interesanti. Tomēr refinansēšanas, lai samazinātu jūsu mēneša uz mēnesi hipotēku fondi ir viens milzīgs motīvs, kāpēc tik daudzi cilvēki apšauba, ja viņiem ir nepieciešams, lai refinansēt vai ne. Šajā tekstā, es plānoju, lai noskaidrotu, ko hipotekāro refinansēšanas ir tas, tāpēc tas ir labākais, lai apsvērtu to, un vai ir vai nav tas ir saprātīgi, lai jūs.

Attēlu ar woodleywonderworks caur Flickr

Kas ir Uzturēšanās Hipotekāro Refinansēšanas?

Mājas hipotēku refinansēšanas, vai mājas hipotēku refinansēšanas, galvenokārt, ir stratēģija, ņemot ārā pavisam jaunu hipotekārās ar pavisam jaunu frāzes, un ziņkāri cena atmaksāt klāt uzturēšanās hipotēku. Jūs, iespējams, var gan darīt, ka kopā ar savu pašreizējo ķīlas (hipotēkas aizdevēja), ar atšķirīgu monetārās iestādes, vai jūs var saskarties ar starpniekiem, piemēram, LendingTree ir vairākas aizdevējiem konkurēt par jūsu hipotēku, lai iegūtu apakšā hipotekāro refinansēt maksas.

Kāpēc jums ir, lai Refinansēt Savu mājas Hipotēku?

Tur ir daudz skaidrojumu, kāpēc refinansēšanas ir iespējams, vislabāk, lai jūs. Bieži vien ļaudis, refinansēt savu māju par vairākiem nākamā izraisa:

Samazināt jūsu vispārējo cenas — galvenais motīvs, kāpēc indivīdi, izvēlieties, lai refinansēt savu hipotēku, ir samazināt aizņēmumu cenas, ko gūst no samazinājums zinātkāri maksa. Tas ir iemesls, kāpēc papildu personām ir refinansēšanas viņu uzturēšanās aizdevumu, kad zinātkāre maksas ir zemas.
Samazināt jūsu mēneša uz mēnesi hipotēku maksa — Viens cits iemesls, lai refinansēt ir samazināt mēneša maksu un uzlabot savu naudu apgrozībā, lai ka jums ir vairāk naudas pieejamas darīt dažādi jautājumi. Jūs varat samazināt jūsu mēneša uz mēnesi hipotekāro izmaksas, ņemot ārā pats hipotekāro aizdevumu samazinājums zinātkāri maksu, vai ņemot ārā ilgāku laika periodu hipotekāro kredītu — t.i., refinansēšana pašreizējā hipotēku ar 20 gadu pa kreisi, lai pavisam jaunu 30-yr uzstādīts hipotēku maksas.
Samazināt jūsu bīstami — Refinansēšanas tiks izmantots arī kā draudu administrēšanas programmatūru. Piemēram, gadījumā, ja jūsu autentisks uzturēšanās hipotēku ir regulējams cenu hipotēku (ARM), jūs varat refinansēt kopums maksas hipotēku, lai aizsargs jūsu self pret pēkšņo pieaugumu, zinātkāre maksas, ja iepriekšējās zemu cenu intervāla beigām.
Palielināt naudas Refinansēšanas arī tiks izmantots, lai atslēgtu savas privātās mājās, taisnīgumu un iegādāties ierakstu naudu. Tas ir pazīstams kā naudas-out refinansēšanas. Gadījumā, ja jūs mīlēja šo īso rakstu, un jūs vēlaties, lai saņemtu sīkāku informāciju par https://www.naudasaizdevums.com lūdzu apmeklējiet tīmekļa vietni. Jo īpaši, jūs esat ārā lielāku hipotēku, nekā jūs pašlaik parādā, un saglabājot atšķirību naudu. Naudas paaugstināta no refinansēšanas var ļoti labi izmantot dažādām funkcijām, piemēram, par mājokļa renovācijas, atmaksāt pārmērīga ziņkārība parāda līdzīgi bankas karti, parāda, lai samaksātu par galveno rēķinus, vai finansējums, funkcijas.
Saīsināt jūsu hipotēku laika periodā — Refinansēšanas nav visu laiku samazinās par savu mēneša maksu. Gadījumā, ja jums ir ienākumus, kas ir lielāks nekā jums, ko izmanto, lai, tā varētu arī būt noderīgi, lai slēptu savu ilgāka laika perioda hipotēku uz 15-12 mēnešu laikā hipotēku. Tas parasti ir augstāka nekā prepaying hipotēku, kā rezultātā 15-12 mēnešiem kredīti ir samazinājums zinātkāri maksa par ilgāku laika periodu, hipotēku. Tas var parādīt, kā atmaksāt jūsu īpašuma hipotēku daudz ātrāk un novērstu desmitiem 1000 dolāru zinātkāri līdzekļus.
Atbrīvoties no Personas Hipotēku Apdrošināšanu (PMI) — gadījumā, ja jūsu godīgumu paaugstināts virs 20%, kā rezultātā palielināsies jūsu mājas vērtību, refinansēšanas var ļoti labi būt izvēle, lai novērstu jūsu PMI gadījumā, ja jūs nevarat pārliecināt jūsu aizdevējs, lai piliens hipotēku apdrošināšanu. Atbrīvoties no jūsu PMI, kas varētu liegt $simts vai papildus mēnesi.

, Kad ir ļoti labākais Laiks, lai Refinansēt Jūsu īpašuma Hipotēku?

Parasti, viens no labākajiem laiks, lai refinansēt savu mājas hipotēku ir tad, kad zinātkāre maksas ir zemas. Rezultātā cenu, kas saistīti ar refinansēšanas, šo ziņkāri maksas, jābūt ne mazākam par 1% mazāk nekā ziņkāri maksa jūsu pašreizējā hipotēku refinansēšanas jēgas.

Turklāt, jūs papildus var apsvērt refinansēšanas jūsu mājās, ja:

– Jūsu kredītspēja, t.i., jūsu kredīta score reitings — uzlabot pietiekami, lai pretendētu uz lielāku ziņkāri maksa.
– Jūsu monetāro lietu stāvokli būtiski mainījusi. Piemēram, jums ir nepieciešams, lai samazinātu jūsu mēneša izmaksas, kā rezultātā tas ir straining jūsu cenu diapazonā.
– Jūsu regulēšana maksas hipotēku teaser cena ir derīga, un arī jūs plānojat savu ziņkāri maksas pieaugt.

Par papildu padziļinātu dialogu, lūdzu, pārbaudiet, Ja ir precīzs Laiks, lai Refinansēt? pie BeingFrugal.interneta.

cenas Refinansēšanas

Tomēr tas ir nepieciešams paturēt prātā, ka refinansēšanas ir ne tikai bezmaksas pusdienas. Tur ir noslēguma cenu, kas saistīti ar refinansēšanas daudz, piemēram, noslēguma cenu, ka jūs vienkārši samaksājis pēc tam, kad jūs pirmo reizi iegādājas jūsu privātās mājās. Noslēguma cenu, bieži iemieso maksājumus, kas saistīti ar apsekojums, novērtējums, nosaukumu meklēšana, nosaukums apdrošināšanas segumu, realty slēdzis nodokļi, atļauts uzņēmumiem, messenger vai apgādes uzņēmumi, doc kopēšana un tā tālāk.

Jums papildus var izvēlēties maksāt faktori, lai iegūtu samazinājās zinātkāri maksas savu jauno hipotēku. Zināmā mērā veido 1% no visiem hipotēku daudzumu. Piemēram, viena līmeņa uz $100,000 hipotēku cenu $1,000. Tomēr, jums nav nepieciešams maksāt faktori.

būtībā, jūs reklamējat sākuma vēlreiz, lai jūsu self atkal. Kā piemēram, jūs varētu būt, lai paliek jūsu mājā vairākus gadus pēc refinansēšanas, lai padarītu to vērts. Jums ir nepieciešams, lai izmantotu šo mājas refinansēšanas kalkulators, lai palīdzētu jums izveidot jūsu slieksnim un redzēt, ja refinansēšanas ir noderīga, lai jums. Noteikums īkšķis ir, lai refinansēt, kad jums būs iespēja saņemt labāku cenu par refinansēšanas iekšā (24 mēnešiem).

Kad Refinansēšanas nepadara Labu Monetārās Nozīmē?

Agrāk, nekā es noslēgt šo tekstu, es vienkārši vēlos teikt, ka hipotekāro refinansēšanas parasti ir noderīgi, ja paveikts kas ir atbilstoši un lietderīgi cēloņiem. Tomēr ir jautājumi, kas jums būs nepieciešams, lai būt uzmanīgiem un nodrošinātu, ka jums nav refinansēt, lai maldīgs cēloņiem. Piemēram:

– Tas ir iespējams, jums nav nepieciešams, lai refinansēt gadījumā, ja jūsu jauno hipotekāro izmaksas varētu būt lielākas nekā 28% no jūsu ienākumiem. Tas var likt daudz spiediena jūsu naudas apriti.
– Pieņemsim, ka fastidiously agrāk, nekā refinansēšanas konsolidēt nenodrošināto parāda atgādina bankas kartes bilances. A ugunsdzēšanas uzturēšanās hipotekāro kredītu, ir nodrošināts parādsaistību, un, ja jūs gadīties, lai nav mainīt savu tēriņu paradumus metodē, jūs varat atrast sev kaisa jūsu mājā.
– Nav refinansēt, lai iegādātos zaudē savu mantu, jo īpaši automobiļu un elektroniku.
– Nav refinansēt jāmaksā, nav svarīgi likumprojekti, kas atbilst ceļojumā vai kāzu ceremonija.
– Apsvērt dažādas iespējas, stingri ātrāk, nekā izmantojot refinansēšanas jūsu īpašumu, lai samaksātu jūsu bērna skolas apmācību.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)