Skip to content

Gradifi VADĪTĀJS: Izjaucot Skolēnu Hipotēku Traucējumiem

Parāda slogu, kas var veikt apgrūtināšanu — liekot aizņēmējiem, lai padarītu lēmumiem, kuri parasti ir zemāki nekā preferrred.

Apsvērt skolēns parāda, kas notiek ar četrdesmit četri miljoni aizņēmējiem, kas Amerikas savienotajās Valstīs vien, un vieta, $1,5 triljonus ir parādā. Milzīgs skaits, lai pārliecinātos, tomēr iesim, granulu veidā uz otru.

Parasti runājot, skolēnu parāds tiek izmantota, kā starpposms, lai lielāku apmācību, un, izmantojot paplašināšanu, palielinājies izglītība rada lielāku peļņas potenciālu ilgākā savā profesijā.

Tas ir labi dokumentēts, ka zinātnieks ir kredīti, kas ir otrais lielākais piegādi klienta parāds, pēc hipotēkas. To mēra slodze varētu būt eye-popping, kā kategorijā līdz 2017. parādā, uz kopīgo, $40,000 zinātnieks aizdevumiem.

Urbšanas leju mazliet, vienu pētījumu, ko Oliver Wyman, 70 % skolas koledžu studentiem, kuri nopelnīt bakalaura līmeņa aizņemties, lai saņemtu savu alma maters. Standarta undergrad-kā-aizņēmējs atstāj ar diplomu rokā, un sadalošajā $265, mēneša līdzekļus. Tiem, kas atkāpjas medicīnas koledža ir vidējās $1 600 mēneša līdzekļus.

slogs būs tādi, bija norādīts, ka jāpārbauda, ka zinātnieks hipotēku fondus var pārsniegt to, kas to cenām noma, automobiļu vai personīgo māju. Tātad, izvēle būtu jāizdara, kopumā daudz mazāk nekā garšīgu tiem.

Ar to, ka apdare, Gradifi, vienības Pirmās Republikas laikā, ir starp tech-savvy uzņēmumiem, kas palīdzētu uzņēmumiem paplašināt savu darbinieku-peļņas izvēli efektīvi pagātnē robežām 401Ks un trenažieru zāle, dalības mērķis ir palīdzēt darbiniekiem atvieglotu slogu, ar to skolēnu aizdevumu veidā veltīts atmaksas plānu vai izmantojot refinansēšanas.

intervija ar PYMNTS’ Karen Webster, Gradifi jauns IZPILDDIREKTORS Deivids Chang — visi par vienu nedēļu un pusi savu funkciju, un PayPal alauns (vieta, kur viņš helmed, ka uzņēmuma Boston vietā), — noteikts, ka katrs pārāk parasti dialogu ar gados jaunākiem kredītņēmējiem, tas pārvēršas skaidrs, ka parāds ir stūres savā profesijā lēmumus.

Viņš slavens, ka pašreizējā iepriekšējo, visu savu tenures kā uzņēmējs-in-uzturēšanās, Hārvardā Uzņēmējdarbības Koledžas direktors Babsona Vasaras laiku Enterprise Programmas, viņš būtu runājis ar jaunākiem topošajiem uzņēmējiem, buzzing ar jaunu, uzsākt cienīgs ideju, tomēr apgrūtināt ar aizdevumu. Šie vīrieši un sievietes izvēlējās, lai ņemtu darbu pie lielās korporācijas — “un kas nav, šķiet, piemēram, viena lieta, ko viņi vēlētos darīt,” viņš norādīja. Skolēnu kredītu, pēc tam, var mainīt kursu profesijā.

“kvantitāti no cilvēkiem, [parāds] ietekme ir diezgan liela,” viņš norādījis Webster, ar nod uz to, ka iepriekšminētā četrdesmit četri miljoni skolēnu/aizņēmēja sakrīt.

, Kas ir Par Piedāvājumu

Viņš slavens, ka Gradifi ir risinātu virkni pilnīgi atšķirīgiem tirgiem. Viens, viņš norādīja, ir tūkstoš gadu, kas ir tikai nesen beidzis un ir klāt parāda. Šajā gadījumā, viņš teica, “mēs strādājam ar darba devējiem, lai radītu peļņu, kas ir daudz, piemēram, 401K, vieta, organizācija, kas veicina un palīdz darbinieku atalgojumu nosaka to aizdevumu ātrāk.” Kas ir produkts, bieži sauc Zinātnieks Hipotēku Paydown un iespējas darba devējs sponsorēti iemaksas darbinieku skolēnu hipotēku piegādātājiem.

pēdējo 12 mēnešu laikā, Gradifi ir ieviesusi dažādas peļņas iespējas tirgū, viņu vidū viens vērsta uz refinansēšanas (bieži sauc par Gradifi Ugunsdzēšanas), kas tiek pabeigta ar aizdevējiem kopā ar Dedzīgs, Pirmās Republikas un Lendkey. Korporatīvo paziņoja, ka visā šajā nodrošinot darba devēju uzaicināt personāla reģistrā ieraksta un pārlūkot sniedz, un starp viņiem nav-cena refinansēšanas izvēli. Darba devēji var pat izvēlēties veikt obligātās iemaksas par šiem aizdevumiem.

Dažādu office izvēli, lai gan Gradifi iemieso Skolas SaveUp sniedzot, kas palīdz darbiniekiem, saglabāt viņa vai viņas bērnu apmācību, kopā ar darba devēja iemaksām, stūrē uz 529 skolas taupīšanas plānus.

iespējas tiks sniegta atsevišķa fonda vai varētu būt komplektā, korporatīvo paziņoja.

Dara Labi, Darot maz Labu

Priekšrocības, ko uzkrāj šiem darba ņēmējiem, kuri saņem lifts no darba devējiem, saskaņojot viņu pūles, https://www.naudasaizdevums.com lai samaksāt noteikto parādu un saglabāt ilgtermiņā. Tomēr, slavenā Chang, darba devējiem peļņu pārāk. “Tas, ko mēs esam redzējuši līdz šim, ir tas, ka kohortas cilvēki, kas padara lielāko daļu [Gradifi ir izvēles] pret kohortas, ka doesn’ t ir, ka glabāšanas maksa ir lielāka.”

Ko izmantot, piemēram, uzņēmumu, ir aprēķināts, ka no šiem darba ņēmējiem, izmantojot skolēnu hipotēku paydown izvēle, piecdesmit astoņi % ir šķietami palikt savā pašreizējā amatā, piecdesmit divi lpp.c valsts, ka viņi ir “maz, lai nav stresa” par atmaksājot to skolēnu kredīti, 96 lpp.c ziņojums tiek apmierināts, viņu darba vietās. Tas ir īpaši nepieciešamas, jo tie ir precīzi personāla Chang paziņoja “jūs vēlaties, lai ir apaļi — tie ir tie, kas esam gājuši caur sāpes, kā ieguldīt skolas … un viņi nesamērīgi produktīvs.”

Un tomēr, jēdziens darba devējiem darīt efektīvi — samazinot apgrozījumu, un, ņemot produktīvu darbinieku vietā par diezgan kādu laiku, dint nodrošināšana, paketes, kas palielinātu naudas, labi-ir — ir, bet, lai nozvejas. Kas ir neatkarīgi no tā, Oliver Wyman konstatējumi, vieta, piecdesmit astoņi lpp.c aptaujāto ar lielisku zinātnieks parāda minēja, ka vēlētos, lai viņu darba devēji šos līdzekļus, lai palīdzētu samazināt to skolēnu parāds pret veicot papildu iemaksas pensiju fondi.

Chang lēsts, ka “šķirnes cilvēkiem, kuri gūst labumu no tā, kas ir zemāks par trīs vai 4 %, tādēļ to izplatība tirgū ir de facto sākumā. Uzņēmumi, kam ir pieņēmusi šo ir papildu priekšu, atspiedies sabiedrības,” viņš minēja. Viņš lēš, ka papildus finanšu ietaupījumu un refinansēšanas izvēli, lai paydown peļņu, kas ir aptuveni divreiz Gradifi ir pieejama tirgū. Viņš definēja, ka šajā uzņēmumā manekena tur ir mēneša cenu par katru enerģisks dalībnieks Gradifi pieteikumi (Gradifi atvieglo fondu, un precīza kustības naudas, kā darba devēji veikt iemaksas, piemēram, darbinieka 529 kontā).

ar nosacījumu, ka patiesība, ka tas ir par agru, bet par šīs naudas-pareizi-ir-kā-ir-darba devējs-peļņas zonā, Chang pielīdzināts turpināt centienus Gradifi un dažādas sabiedrības, kā “zemes greifers”, ka var redzēt svarīgi peļņa no nosēšanās lielākiem uzņēmumiem, kā pircēji. Viņš atzina, ka ir vairāki uzņēmumi, no mērījumiem, kas varētu būt pilotprojekts Gradifi ir iepakojumus, tā kā pašreizējā žurnāla 500 darba devēji ir divreiz daudzums redzējis 12 mēnešus agrāk.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)