Skip to content

Finest Mājokļa Kredīti 2018

Singapūras varas iestādes sāka piedāvāt HDB dzīvokļus saviem iedzīvotājiem, lai palīdzētu palielināt mājokļa pieejamību, un viņi masveidā izplatīta Singapūrā, kas veido aptuveni 80% no tirgus. Tas ir tāpēc, ka HDB dzīvokļi ir par kopīgiem 80% lētāk nekā condos. Tomēr, HDB dzīvokļi tomēr ir vērtība visai daudz no 1000 dolāru, un lielākā daļa cilvēku ir veikt mājas hipotekāro kredītu, lai finansētu savas nopirkt. Zem, mēs runājam par pilnīgi dažādiem aizdevumiem var iegūt Singapūrā.

Lielākais Nostiprina Maksas Mājokļa Hipotēku HDB

Mēs atklājām, ka ļoti labākais nostiprina maksa mājokļa kredīti parasti sniedz bankas, kas uzskaitīti mūsu galda, zem, uzlādes zinātkāri maksu, kas varētu būt apaļas 15-20% mazāk nekā tipisks uzstādīts maksa mājokļa kredītu. Sakarā ar šo faktu, izvēloties vienu no daudz lētāk izvēli no checklist sadaļā var novērst tik daudz kā S$30,000, salīdzinot ar kopējo hipotēku. Mūsu aprēķinos ir pieņemts, hipotekāro S$500,000 ar stāžu 25 gadi.

izvēloties noteiktu cenu, hipotēku, tas ir nepieciešams, lai aprēķinātu, cik daudz hipotekāro būs vērtība, ko jūs, mēneša daļām un zinātkāri laika gaitā. Jums arī nepieciešams apsvērt, lokāmība hipotēku, kad runa ir iegūt refinansēšanas tikai pēc pāris gadiem. Daži aizdevumi, kas ļaus jums, lai refinansēt vienkārši pēc 1 12 mēnešu laikā, tā kā citas bankas ir “lock-in” intervāls visā, kas jums, iespējams, nevar mainīt savu frāzes. Nostiprina maksas kredīti Singapūrā parasti ir piestiprināts zinātkāri maksas uz laiku līdz trim gadiem, pēc kura zinātkāri maksas augt būt “karājas gaisā,” tas nozīmē, ka viņi maina kā atsauces maksas, piemēram, SIBOR mainās katru dienu.

Lētāko Zinātkāri Maksa par Nostiprina Maksa Mājokļa Kredītu

Lielākā Peldošo Cenu, Māja Hipotēku HDB

Pret kopums maksas, jūs varat izvēlēties, lai saņemtu mainīgu cenu uzturēšanās hipotēku, lai finansētu savu HDB dzīvoklis iegādāties. Peldošās maksas ir piesaistīts atsauces izmaksas, kas pastāvīgi pārsūtīt laika gaitā, tādējādi liekot savu sadaļa “peld.” Atsauces maksas, dažreiz tiek noteikta kā SIBOR, SOR, maisījums, SIBOR un SOR, vai viens, kas noteikti, maksas nolēma bankas (dažreiz sauc par valdes maksu vai nostiprinātas tā, depozīta maksas). Gala klase par šiem maksājumiem, bankas parasti ir pilnīgi atšķirīgi vārdi par viņu ļoti ziņkārība izdevumiem, t.i., SPFR, FDR, FHR, un tā tālāk. Par SIBOR vai SOR piesaistīts izmaksas, jūs varētu parasti dota izvēle, lai izvēlētos no 1 Mēneša, 3 Mēnešu, 6 Mēnešu un 12-Mēnešu SIBOR vai SOR maksas.

Mēs atklājām, ka ideāls peldošās maksa mājokļa kredītu, HDB dzīvokļi bija sniegušas bankas, zem, kas jāmaksā zinātkāre, kas ir 20-30% mazāk, nekā kopējā peldošo maksas mājokļa kredītu. Sakarā ar šo faktu, izvēloties vienu no daudz lētāk izvēli no reģistra ietvaros, var palīdzēt jums, lai saglabātu tik daudz, kā S$30,000, salīdzinot ar dažiem no kopējā nodrošinot pieejami tirgū. Lūdzu, ņemiet vērā, ka mūsu aprēķinos ir pieņemts, hipotekāro S$500,000 ar stāžu 25 gadi. Mēs esam turklāt gatavs informācija par nostiprina vs peldošās maksas.

Lētāko Zinātkāri Maksa par Mainīgu Cenu Uzturēšanās Kredīti

Vislielākais Uzturēšanās Kredīti Personīgās Īpašības

Ne-valsts rezidences veido aptuveni 20% no īpašībām Singapūrā. Šie apskāviens condos papildus izkrauj īpašībām, kas, iespējams, vienkārši cena desmitiem miljonu dolāru uz salas. Dažreiz, tikai Singaporeans ar zemu ieņēmumu pretendēt uz HDB dzīvoklis, tāpēc nav publiski residences ir diezgan labi patika, starp ārzemniekiem un mūžīga iedzīvotājiem. Zem, mēs runājam par pilnīgi dažādas iespējas, ko var iegūt Singapūrā, galvenokārt nostiprina cena uzturēšanās aizdevumus un mainīgu cenu uzturēšanās aizdevumiem.

Lielākais Nostiprina Maksa Uzturēšanās Hipotēku, kas Nav valsts Rezidences

Mēs atklājām, ka viens no labākajiem uzstādīts cena uzturēšanās aizdevumus, personas dzīvesvietu, ir sniegusi bankām, zem, kas iekasē maksājumus, kas bija apaļas 20% mazāk nekā tirgus. Sakarā ar šo faktu, izvēloties vienu no daudz lētāk izvēli no ieraksta saskaņā varat padarīt to vieglāk, lai saglabātu tik daudz, kā S$30,000 salīdzinot ar tirgus kopīgo. Uzstādīts cena kredīti Singapūrā dažreiz ir uzstādīts zinātkāri maksas uz laiku līdz trim gadiem, pēc kura zinātkāri maksas augt būt “karājas gaisā,” tas nozīmē, ka viņi maina kā atsauces maksas, piemēram, SIBOR mainīt, dienu pēc dienas. Aprēķini saskaņā pieņemsim hipotekāro S$500,000 ar stāžu 25 gadi.

Lētāko Zinātkāri Maksa par Uzstādīti Maksas Mājokļa Kredīti, kas Nav valsts Rezidences

Kad izvēlies noteiktā nodeva par hipotēku, ļoti spēcīgs, uz pusi samazinot visu ziņkāri maksā tā kā, saglabājot jūsu mēneša uz mēnesi daļām vadāmību. Jums arī nepieciešams apsvērt flexibleness hipotēku veidā, kā iegūt refinansēšanas pēc vairākiem gadiem, kā refinansēšanas var palīdzēt jums samazināt jūsu mēneša maksājumos. Jūs varat izmantot mājas hipotekāro kredītu, izmantojot mūsu salīdzināmību kalkulators uzturēšanās citātus, kā labi.

Lielākais Mainīgu Cenu Uzturēšanās Hipotēku Personas Rezidences

Pret kopums maksas, jūs, iespējams, var izvēlēties, lai saņemtu mainīgā maksa mājokļa hipotēku, lai finansētu savu ne-valsts īpašumu iegādāties. Kā rezultātā bankām dažreiz izmaksas “izvērsties” par ministru atsauces maksas (t.i., SIBOR un SOR), viņi pastāvīgi pārsūtīt laika gaitā, tādēļ sadaļa “peld.” Parasti, jūs varat izvēlēties no 1 Mēneša, 3 Mēnešu, 6 Mēnešu un 12-Mēnešu SIBOR vai SOR maksas (vai dažādu finanšu iestādes norādītajām maksas, kā FDR), un jums ir jāizvēlas, balstoties galvenokārt uz jūsu gaidas par to, kā tirgus maksas pārskaitījumu. Kā noteikums īkšķis, jums ir nepieciešams, lai iet kopā ar ilgāku laika periodu maksu celšanās cenu noteikšanu; samazināšanos un vienotās iestatījumu, iet kopā ar īsu laika periodu maksa. Mūsu aprēķiniem, zem pieņemsim hipotekāro S$500,000 ar stāžu 25 gadi.

Lētāko Zinātkāri Maksa par Mainīgu Cenu Uzturēšanās Aizdevumus, kas Nav valsts Rezidences

Mēs atklājām, ka bankām, kas uzskaitīti iepriekš, ja viens no labākajiem mainīgu cenu, mājas aizdevumu, personas rezidences. Viņu ziņkāri maksa ir apaļi 25% mazāk nekā tirgus kopīgo. Sakarā ar šo faktu, izvēloties vienu no daudz lētāk izvēles no mūsu ierakstu var ļauj jums ietaupīt ne mazāk nekā S$30,000, salīdzinot ar dažiem no pretējā izvēlēm, kas tur, kas tur. Jums vajadzētu izmantot mūsu uzturēties uzturēšanās hipotēku salīdzināmību instrumentu meklēt, viens no labākajiem nodarbojas, izmantojot sesiju ar mūsu līdzdalībnieks brokeru aģentūra.

Lielākais Hipotekāro Hipotekāro Refinansēšanas

ko, Pamatojoties uz mūsu avotiem, lielākā daļa cilvēku Singapūrā refinansēt to īpašības, katrs 2 līdz četriem gadiem. Tā kā tas varētu būt, ņemot vērā patiesību, ka maksa ir samazinājusies, mājokļa hipotekāro refinansēšanas noteikti varētu būt lielisks līdzeklis, lai homeowners. Kad refinansēšanas jūsu privāto mājas hipotēku, bankas parasti jautā par zinātkāri maksu jūs pašlaik maksā par savu privāto mājas hipotēku, un quote jums par cenu samazinājumu, nekā, ka, lai uzvarētu, vai uzturēt savu corporation. Sakarā ar šo dinamisko, refinansēšanas jūsu mājas hipotēku, var vieglāk iegūt samazinājums zinātkāri izmaksas un tādējādi samazināt savu mēneša iemaksa. Tomēr, jums ir arī apsvērt dažādus elementus, piemēram, atļautā subsīdijas, kas var kompensēt finanšu ietaupījumu, ko jūs saņemat no samazinājums zinātkāri maksa.

Atklājiet visefektīvākais Uzturēšanās Aizdevumus Singapūrā

Mēs atklājām, ka ideāls uzturēšanās aizdevumiem refinansēšanas bija sniegušas bankas, kas uzskaitīti mūsu galda. Par kopējās to izmaksas bija par 15% mazāk nekā tirgus. Attiecībā uz hipotekāro kredītu no S$250,000 vairāk nekā 15 gadus, šis interpretē, lai rupji S$1,600 no mēneša maksājumiem, un tas nozīmē, ka tas būs cena aizņēmējs kārtu S$35,000 vienkārši ziņkārības rēķina. Aprēķiniem, zem pieņemsim hipotekāro S$250,000 ar stāžu 15 gadi.

Lētāko Zinātkāri Maksa par Mājas Hipotēku Refinansēšanas

Vislielākais Jumbo-Mērījumu Uzturēšanās Aizdevumiem.

Ja jūs meklējat iegādāties ir tiešām dārgi īpašumu, tas ir iespējams, jums ir ņemt jumbo mājas hipotekāro kredītu. Daudzas bankas Singapūrā nodrošina īpaši maksu par lielu aizdevumu, un parasti viņi pat ir minimāla hipotēku vajadzībām S 1.000.000$vai papildus. Aizdevumiem virs S$1,500,000, lai S$2,500,000 varētu pretendēt uz vēl lielāku ziņkāri maksas. Aprēķini zem pieņemsim hipotekāro S$2,000,000 ar stāžu 25 gadi.

Lētāko Zinātkāri Maksa par Jumbo-Mērījumu Mājokļa Kredītu

Saskaņā ar mūsu aprēķiniem, bankas, mēs saraksts ir augstāka klāt apakšā maksa par milzu hipotekāro kredītu par HDBs & non-sabiedrības īpašībām, kuras tarifi ir tik daudz kā 20% mazāk nekā tirgus kopīgo. Attiecībā uz hipotekāro kredītu no S$2,000,000 vairāk nekā 25 gadus, šajā interpretē, lai rupji S$8,000 no mēneša maksājumiem, un tas nozīmē, ka tas būs vērtība aizņēmējs kārtu S$500,000 vienkārši ziņkārības rēķina. Kas ir dažas milzīgas naudas, lai tikai šos ar ļoti pārmērīgu peļņu posmā var atļauties šiem aizdevumiem (un īpašībām, lai iet kopā ar to). Finanšu ietaupījumu, kas radies, izvēloties starp vislabākajiem aizdevumi var būt gigantiskas, ar finanšu ietaupījumus, kā daudz kā S$200,000, salīdzinot ar dažiem no pretējā izvēli pieejamas, kas tur.

Finest Uzturēšanās Aizņēmumiem nekustamā Īpašuma Zemāk Ēka

Ja jūs meklējat iegādāties pavisam jaunu īpašumu, kas tomēr ir zem ēkas, jūs tomēr var ņemt mājas hipotekāro kredītu no bankas. Bankas sniedz īpaša veida mājas aizdevumu īpašības zem attīstību, kas ir nulles bloķēšanas intervālu, lai varētu refinansēt everytime jums ir nepieciešams. Šī funkcija, iespējams, ir pieejami īpaši noderīgi, ja jūsu īpašums, ēka ir pilns, un arī jums ir nepieciešams, lai saņemtu lielāku ziņkāri cenu par savu mājas hipotēku. Tas ir tāpēc, ka uzturēšanās aizdevumus īpašības zem ēkas dažkārt izmaksas, zemu kāri maksas sākumskola 2-trim gadiem, tomēr vēlākajos gados izmaksas, kas ir lielākas nekā maksas par regulāru mājokļa kredīti. Gadījumā, ja jūs mīlēja šo īso rakstu, un jūs vēlaties, lai saņemtu sīkāku informāciju par https://www.naudasaizdevums.com lūdzu apmeklējiet tīmekļa vietni. Aprēķini zem pieņemsim hipotekāro S$500,000 ar stāžu no 30 gadiem.

Lētāko Zinātkāri Maksas Īpašības Zem Ēkas

Mēs atklājām, ka visefektīvākais mājokļa kredītu, HDB dzīvokļiem un personības īpašības, zem attīstību jāmaksā kārta 10-20% samazināt maksu, nekā tirgū. Pēc tam, izvēloties vienu no daudz lētāk izvēles no mūsu kontrolsarakstu, kas var sniegt palīdzību, lai saglabātu tik daudz, kā S$40,000-S$50,000 gadā, salīdzinot ar dažiem no pretējā izvēle pieejama, kas pieejami tirgū,.

, Kā izlemt par perfektu Mājokļa Hipotēku

Mājas aizdevumu, var būt daži būtiski visgrūtāk monetārās preces pircējiem. Tie varētu izskatīties viegli uz grīdas, tomēr, novērtējot ar šiem aizdevumiem, noteikti ir diezgan attīstīta. Ne tikai ir maksas konsekventi mainīt, būtībā visizdevīgākās hipotēku veida papildus atšķiras paļaujoties tirgū iestatījumu. Turklāt, parasti 10 līdz 20 papīru, ka jūs varētu vēlēties, lai signālu, kad kļūst mājas hipotekāro kredītu. Rezultātā no šiem sarežģījumiem, mēs ļoti atbalstām, ka jūs vienkārši lūgt padomu hipotēku brokeri, meklējot mājas hipotekāro kredītu.

Tomēr, tas nav domāt, ka jums ir nepieciešams, lai akli jāievēro neatkarīgi no tā, brokeris saka. Patiesība ir, jūs iegūsiet daudz vairāk vērts savu brokeri, ja jums ir pareizi-zinoši par uzturēšanās aizdevumus. Ar to, ka apdare, esam gatavi īsu informāciju, lai apstrādātu nepārtraukti pieprasīja jautājumi par uzturēšanās finansējumu, lai palīdzētu, lai iegūtu vienu no labākajiem mājas hipotekāro kredītu.

Izvēloties mājas Hipotekāro kredītu: Ziņkārības Rēķina & Refinansēšanas Vērtība

ko, Pamatojoties uz mūsu analīzi, un aptuveni 80% no uzturēšanās hipotēku iepirkumu noteikšana kurss balstās uz zinātkāre maksa, kas izriet rezultātā zinātkāri maksas vērā, ka lielākā daļa no mājas hipotekāro kredītu cenas. Ne tikai to, ka kredīta score standartiem, ka bankas izmanto, lai apstiprinātu mājas hipotekāro kredītu lietderība ir praktiski identiska, tādējādi novēršot savu kredīta score reitings kā lielu problēmu, kas ietekmē jūsu noteikšana, izvēloties vienu finanšu iestāde, viena virs otras.

Neatkarīgi no ziņkārības maksājumi, atlikušie 20% ir atkarīga no hipotēku bankas elastību veidā, kas ļauj jums, lai refinansēt jūsu komfortu. Saskaņā ar mūsu analīzes, lielākā daļa Singaporeans refinansēt savu mājas aizdevumu katru 2 līdz četriem gadiem, un, iespējams, kā rezultātā patiesība, ka zinātkāre maksa ir samazinājusies, un citi cilvēki ir ieinteresēti iegūt augstāku maksu. Kas nozīmē, tas ir, jābūt uzmanīgiem, lai ierobežojumiem un maksājumiem, piemēram, bloķēšanas intervāliem, atļauts izmaksas, vērtēšanas maksas un kamīnu apdrošināšanas prēmijām, kuras var ēst par jūsu finansiālo ietaupījumu ziņkāri.

piemēram, iedomājieties mājas hipotekāro kredītu no S$500,000. Jūs izmantot, lai maksāt 2% no ziņkāri, taču jūs iegūt to refinansēja līdz 1,5% uz 12 mēnešu laikā, kā rezultātā, lai S$2,500 gada finanšu ietaupījumu. Tomēr, atļauts maksas Singapūrā var cenu jūs par S$2,500, tā kā vērtēšanas maksa tiks kārtu S$500, lai S$1,000. Dažas bankas pat izmaksas jums papildu maksas, ja jūs refinansēt savu hipotēku visā bloķēšanas vai zinātkāre-atiestatīt intervāliem. Pēc tam, tas ir ārkārtīgi nepieciešams, lai jūsu finanšu iestāde, kas piedāvā subsīdijas par savu pilnvaroto maksas. Dažas bankas pat klāt savas mājas vērtētājs bez maksas, kas, iespējams, nepieļauj kādu citu S$1,000. Zem tiek pārskatu par maksām, kas ir ieteicams būt uzmanīgiem, papildus bankām, kas sniedz daudzveidīgu subsīdijas šiem maksājumiem.

Nostiprina Maksa vs Peldošās Maksa: Kas Ir labākais?

Viens no svarīgākajiem traucējošs izmeklēšanu, lai atbildētu izvēloties mājas hipotekāro kredītu, ir vai nav, lai lemtu par grūti un ātri, cenu hipotēku vai mainīgu cenu, hipotēku. Tas ir traucējošs, lai teiktu, ka nofiksēt cenu, kas ir visu laiku augstāka nekā peldošu maksas, un otrādi. Ja domā šo vaicājumu, tas būs būtiski, lai izprastu, cik maksa tiks uzvesties turpmākās 2 līdz četriem gadiem (gados atslēga-intervālu), un veids, kas ietekmē jūsu kopējo vērtību. Ilgāku laika posmu, ir daudz mazāk saistīts, kā rezultātā jūs varēsiet visu laiku refinansēt savu hipotēku, pēc trešā yr diezgan vienkārši. Saskaņā mēs runājam par tikai daži veicams varbūtībām, ka jūs varētu apsvērt, un vai nav nostiprinātas vai peldošas cenas ir ļoti vēlams, jo katrs no apstākļus.

Kad Maksājumiem ir Plakani vai Samazinās: Peldošās Maksa

Kad vispārējā ziņkārība maksas ir stabils, vai pat samazinās, tas parasti ir papildus ieteicams lemt par mainīgā maksa uzturēšanās hipotēku. Peldošās zinātkāri maksas parasti ir samazinājums par nostiprina maksājumus, kā rezultātā bankas ir gatavas uzņemties samazinājums maksas par iespēju izmaksāt lielāku maksu, kā ātri, jo tas sāk manevrēt uz augšu. Grūti un ātri maksas, vai arī, nodrošinās pārliecināts, ka maksa par aizņēmēja ļoti ilgu laiku, tāpēc bankām maksā piemaksu par šiem zemu maksu vidē. Atrodas uz galda zem, mēs piedāvājam šo atšķirību, kopīgo peldošās maksas un uzstādīts maksa par pavisam pēriens jaunu mājokļa kredītu, kā Varētu 2018.

Kad Zinātkāre Maksa Pieaug: Piestiprināti Maksu

Kad vispārējā ziņkārība maksa palielinās, tas ir parasti papildus ieteicams veikt grūti un ātri maksa mājokļa hipotēku, nekā mainīgā maksa hipotēku. Lai gan uzstādīts maksa parasti ir nedaudz lielāka par peldošo maksu par visu, ko tie sniedz iespēju ietaupīt daudz nākotnes cenu, kad tirgus tarifi pieaugs būtiski pieeja. Kā piemēru, uzskata hipotētisku situāciju vietā, jūs esat gotten izvēlēties maksāt 1.5% uzstādīts maksa par turpmākajiem trīs gadiem un alternatīvu izvēli maksā mainīgu maksa 1% tagad. Ātri pēc tam, kad esat ārā hipotēku, centrālās bankas visā pasaulē noteikt, lai sāktu paceļamās ziņkāri maksas. Šī iemesla dēļ, otrajā gadā, jūs varat atrast sev maksāt 2% līdz 2,5% peldošā maksas, tā kā jūsu uzstādīts cenas turpina būt tikai 1.5%. Atšķirība ir 1%, iespējams, nav skaņas, piemēram, milzīga atšķirība, tomēr, ja jums atrast sev vēlas veikt hipotekāro S$500,000, atšķirība par 1%, var nozīmēt atšķirību no S$5,000 gada zinātkāri maksājat, lai finanšu iestāde.

Ko Darīt, ja Jūsu mājas Hipotēku Lietderība saņemsiet Liegta

pirmais Solis pēc tam, kad jūsu īpašuma hipotēku noraidīja ir noskaidrot, kāpēc jums nebija paredzēts finansējums. Ir daudz cēloņu, ka jūsu programmatūra varētu saņemt liegta. Ja jums izvērtēt, kāpēc jums ir noraidīti, var noteikt pareizo ceļu uz finest turpināt.

Jūs, iespējams, ir Pārmērīga Pilnu Parāda Apkalpošanas Koeficients (TDSR)

Cilvēku ir ierobežotā daudzumā, ka tie būs aizņemties, galvenokārt pamatojoties uz viņu mēneša ienākumus un dažādu parādu saistības. Ar TDSR ierobežot ir 60%, kas nozīmē, ka tikai 60% no mēneša ieņēmumiem, kas var tikt izmantoti, lai padarītu mēneša fondu jūsu hipotēku un dažādām parādu (piemēram, automobiļu aizdevumiem, izglītības aizdevumi, bankas kartes parāda). Jūs, iespējams, var aprēķināt savu lielāko mēneša uzturēšanās hipotēku maksa, ko aprēķina, reizinot jūsu mēneša peļņa-par 60% un atskaitot dažādām mēneša parādu saistības. Piemēram, gadījumā, ja jūs nopelnīt S$8,000 uz 30 dienām un maksāt S$500 par trīsdesmit dienām automobiļu hipotēku un jūsu minimāla bankas kartes maksa ir S$par simts trīsdesmit dienu laikā vislielāko mēneša uzturēšanās hipotēku samaksu jūs varēsiet atļauties zem TDSR ierobežot ir S$4,200 (S$8,000 * 60% = S$4,800, S$4,800 – S$500 – S$simts – S$4,200).

, gadījumā, ja jūsu programmatūras saņemsiet noraidīts, kā rezultātā jūsu hipotēku būtu pārsniedza TDSR ierobežot, iespējams, ir pāris izvēli. Pirmkārt, jūs, iespējams, var piemērot mazāku hipotēku vai hipotēku pagarināts pilnvaru termiņš, un tādējādi, mazāks mēneša līdzekļus. Turklāt, tā kā tas arī varētu būt, vilšanos, jūs, iespējams, var visu laiku apsver lētāka dzīvesvieta vai gaidīt, līdz jums, iespējams, būs jāatmaksā dažādām parādus.

, Jums var būt šķebinošs Kredīta score Vēsturisko pagātni

Kad tev ir iesniegts bankrota, vai ir vēsturiska pagātne, būvniecība vēlu līdzekļus, jūs, iespējams, nav akreditēta par lielu hipotēku, kā mājas hipotēku. Diemžēl, nav tāda lieta, kā ātri remontu šķebinošs kredīta score vēsturisko pagātni. Tas aizņem laiku, lai atjaunotu savu kredīta score vēsturiskās pagātnes, tā, ka jums var būt, lai piedalītos pāris gadus agrāk, nekā izmantot vienu reizi vairāk. Alternatīvi, jūs, iespējams, cenšamies izmantot mazāku hipotekāro kredītu, ko bankas varētu būt arī papildu vēlas sniegt jums.

Metodoloģija

Mēs, ko veic mūsu novērtējumu, balstoties galvenokārt uz info var iegūt on-line un informāciju no mūsu dzīvesvietas hipotēku brokeri biedrs. Mums jāpārskata mājokļa hipotēku preces no uzņēmumiem. Mēs pārbaudīja hipotēku zināšanas, kas varētu būt lielākā daļa, kas saistīti ar potenciālo aizņēmēju kopā ar zinātkāri maksas, bloķēšanas laiku, maksājumiem un subsīdijām.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)