Skip to content

Finest Hipotekāro Refinansēt Uzņēmumu [High 10 Ugunsdzēšanas Firmas 2018]

Agrāk kā refinansēšanu, un sākas attiecības ar pavisam jaunu aizdevēju, kas jums būs nepieciešams, lai uzzinātu, veids refinansēšanas darbu un to, kā tas būtu attiecināms uz jūsu atšķirīgu scenāriju. Parasti aizdevumi, kas parādās, iespējams, visvairāk vilinošs uz grīdas parasti nav patiešām gatavojas, lai uzzinātu, jūs kā aizņēmējs ilgtermiņā. Paļaujoties jūsu situāciju, jūs varētu saņemt dažas priekšrocības. Hipotēku refinansēšanas varētu parādīties, piemēram, sarežģītu jautājumu, tomēr tās kodols, tas noteikti ir diezgan vienkārša.

Mācīties tālāk, lai uzzinātu, kā un vieta, jūs varētu refinansēt savu hipotēku šo 12 mēnešu laikā.

Kāda ir Hipotēku Refinansēt?

Refinansēšanas hipotēku, ir tikai un vienīgi mainot savu pašreizējo mājokli hipotēku ar pavisam jaunu hipotēku, kas ir augstāka frāzes,

jaudas, lai refinansēt savu hipotekāro ar augstākās frāzes, būs atkarīgs no tik daudz lietām, kopā ar: godīgumu jūs esat savā mājā, klātesošo ziņkāre maksa par hipotēku kredītiem, jūsu kredīta score cienīgums un frāzes un situācijas no jūsu autentisks uzturēšanās hipotēku, lai izsauktu tikai daži.

Parasti refinansēšanas ir, iespējams, nevar piemērot savu pašreizējo scenāriju. Maksas var darīt pārāk darbietilpīgs, lai veiktu, ir vai nav vērtība. Jūs, iespējams, ir liela zinātkāre maksa jūsu publisku hipotēku, jums nebūs spēj atrast lielāku maksu.

Tomēr, jūsu situāciju var padarīt refinansēšanas saprātīgu iespēju. Ja jūs gadīties, lai šobrīd turiet regulējams maksas hipotēku, ja tu esi veterāns, ja esat iegādājies savu hipotēku laikā, ka maksa ir daudz lielāka jūsu atrašanās vietas. Mēs iesim uz papildu elements, par to nākamajā daļā.

Kādi ir skaidrojumi, lai Refinansēt Hipotēku?

Vai, vai, lai refinansēt vajadzētu balstīties jūsu mērķus un priekšrocības, ko refinansēšanas būs klāt. Pieņemsim atklāt dažus no skaidrojumiem un priekšrocības, kas refinansēšanas var klāt.

1. Regulēt Savu Ziņkāri Maksas un Laika periodu, lai Samazinātu Jūsu Mēneša Maksu

Parasti ar šo metodi, aizņēmējs veic pavisam jaunu 30-12 mēnešu laikā hipotēku, tādējādi, paplašinot daudzums gados tie būs pelnīt līdzekļus (pielāgot laiku). Tomēr, to darot, var pat samazināt jūsu mēneša maksas.

Parasti, ar savu unikālo aizdevējs būs pat ļauj jums “re-cast’ jūsu hipotēku, vai sākt pilnīgi jaunu 30-yr vai 15-yr laiku ar tiem, kas ir mazāks par nelielu samaksu. Šajā gadījumā, jums nav pat ir, lai refinansēt savu hipotēku.

samazinot savu ziņkāri maksu, jūs, iespējams, varētu būt pat samazinot visu savu parāda saistību. Interesi par hipotēku beidzot nonāks sasniedz simtiem dolāru dzīves laikā lielākā daļa hipotēkas, tā samazinot savu ziņkāri cena ar akciju līmeni vai papildus var būt milzīga ietekme uz to, cik daudz jūs galu galā maksāt.

Uzskatu tomēr, ka gandrīz visi aizdevēji celtniecības viņu kredīti tik daudz, ka zinātkāre ir samaksāta sākotnēji no aizdevuma termiņu. Kas nozīmē, ka refinansēšanas, lai iegūtu samazinājums zinātkāri maksas un papildus jāmaksā daudz mazāk ilgtermiņā parasti tikai darbs, gadījumā, ja jūs darīt to iekšā pāris gadus ārā savu sākotnējo hipotēku. Plus, zinātkāri apsūdzība ir gājusi uz leju, jo jūsu sākotnējo hipotēku lai tas būtu labvēlīgs kā aizņēmējs.

2. Saņemt Naudu (Naudas-Out Refinansēšanas)

Naudas-Out refinansēšanas ir tad, kad jūs esat ārā pavisam jaunu hipotekāro lielāku, nekā jūs pašlaik parādā par pašreizējo hipotēku un veikt atšķirība naudu.

To parasti izmanto kā programmatūras indivīdiem, lai nostiprinātu parādus. Nedaudz nekā maksāt vairākus pilnīgi dažādas parādu, kredītu rādītājs, spēļu kārtis, skolēnu kredītu, un jūsu hipotēku, jums maksā visas jūsu dažādās parāda izslēgts ar naudas no jūsu naudas-out refinansēt, un atstāt tikai vienu hipotekāro izmaksas fret par to.

Daži cilvēki papildus izmantot naudu no refinansēšanas tērēt naudu par papildierīces, lai savu mājokli. Aizņēmējs varētu uzlabot savu hipotēku fondus vai visu parāda saistību ar šo jauno hipotēku, tomēr tie ir papildus paaugstināts vērts par savu īpašumu.

citi Noderīgi resursi: Cik ir naudas-out ugunsdzēšanas darbi

3. Samaziniet Pabeigt Parāda Saistību (ar Naudu-Refinansēšanas)

Naudu-refinansēšanas ir ņemot naudu un novietojot to uz savu privāto mājas hipotēku, refinansēšanas jūsu hipotēku. Skaidrojums jūs refinansēt izvietot naudu, kas ir saistīts ar priekšapmaksu sankcijām, kas varētu tikt būvēta uz jaunāko mājokļa kredīti. Gadījumā, ja jums atmaksāt jūsu hipotēku ātrāk, nekā tas pienākas, ir papildu maksa. Tas galvenokārt nodrošina aizdevējam, ka viņi gatavojas jāmaksā, neatkarīgi no tā, vai hipotēka ir samaksāts off agri.

Parasti laulības šķiršanas vai laulāto atšķiršanas mantas būs vadīt naudu-refinansēt. Šajā gadījumā iepriekšējā biedrs vai partneris atmaksājas daļā dominē hipotēku, un pretējā refinances hipotēku viņu pašu nosaukumu.

4. Saīsināt Jūsu Hipotēku Laiku un Visu Savu Parāda Saistību

Refinansēšanas uz īsāku laika periodu, kas parasti nozīmē, pārejot uz 15-yr uzstādīts maksas hipotēku, tomēr daži aizdevēji piegādi pilnīgi dažādos termiņos starp 15 un 30 gadiem.

priekšrocībām, pārejot uz 15-yr nostiprināt, ir, ka jūs tikai maksā daudz mazāk ilgtermiņā, nekā ja tu būtu gājusi ar 30-12 mēnešu laikā hipotēku. Zinātkāre maksa bieži vien ir par 3% samazināsies 15-12 mēnešos, salīdzinot ar 30-yr aizdevumiem.

trūkumus 15-12 mēnešus uzstādīts ir, ka mēneša fondi varētu tikt palielināts. Viens apsvērums ir tas, ka zinātkāre maksas ir šobrīd ir tik zems, ka lielākā daļa cilvēku varētu pamatoti gūt labumu no šīs maksas un veikt ieguldījumus, pretējā naudu ar zemu bīstamības investīcijas, kas beat zinātkāri cena par hipotēku.

5. Swap no Regulējams ar Aizdari Zinātkāri Maksas

Regulējams Cenu Hipotēku, ir hipotēku vietu, ātrumu var mainīt, galvenokārt, balstoties uz tirgus situācijas. Kad zinātkāre maksas par kredītu sāk pieaugt, parasti tas labs variants, lai bloķētu uz īpašu uzstādīts bezmaksas hipotēku, lai saglabātu prom no pieaugošās izmaksas, kas nāks kopā ar savu regulējams cenu hipotēku.

brīdī, maksa sāk palielināties no vēsturiski zemam līmenim. Tā ir cena, kas domā, slēdzenes grūti un ātri, cenu gadījumā, ja vēl neesat to izdarījis.

6. Vairs Maksājumu Personas Hipotēku Apdrošināšanu,

ja jūs, kas nosaka izmaksas, kas mazāks par 20%, kad esat iegādājies savu īpašumu, tad jūs esat, visticamāk, ir padarīt ne-valsts hipotēku apdrošināšanu (PMI) fondiem, jo šī.

laba ziņa ir Tā, ka, ja jūs esat guvusi panākumus ar savu unikālo hipotēku un lielisku stabilitāti jūsu hipotēku, ir zemāka nekā 80% no mājas ir vērts, tad jūs, iespējams, var refinansēt un pārtraukt maksāt PMI.

Vairāku veidu Hipotekāro Refinansēt Aizdevumu: Profesionāļiem Un Mīnusi

Tur ir vairākas šķirnes hipotekāro kredītu, ko var iegūt, un tādējādi daudz veidu aizdevumi jums vajadzētu izmantot, lai refinansēt savu hipotēku. Paskatīsimies uz vairākiem aizdevuma veidiem, ko var atrast un redzēt, kā tās darbosies ziņā refinansēšanas, un atklāt profesionāļiem un mīnusi, izmantojot šo aizdevumu refinansēt.

1. Uzstādīts Laika periodā (30 G Kredīti)

Ka ir visizplatītākās veida hipotekāro refinansēt. Tas ir saprātīgi, kā rezultātā tas var tikt izmantoti vairāki iemesli – samazināt jūsu mēneša izmaksas, pārslēgt no regulējams cenu hipotēku, vai ar naudas out refinansēt.

Ja jūs esat tikai refinansēšanas šo metodi, lai samazinātu jūsu mēneša maksa, sk. gadījumā, ja jūsu pašreizējo aizdevējs piedāvā agresīvs, zemas izmaksas. Tādā gadījumā tās varētu ļauj jums, lai atkārtoti kalti (vai atkārtoti amortize) jūsu hipotēku, lai piedāvātu lielāku cenu, un turēt prom no refinansēšanas gaitā. Ka parasti tikai nelielu cenu.

Execs: Parasti, pārfinansējot uz 30-12 mēnešus uzstādīts maksu, jūs samazināt jūsu mēneša uz mēnesi līdzekļu, turklāt gadījumā, ja jums ir cashing out. Dažos gadījumos, jūs pat varētu pazemināt jūsu visu parāda saistības atbilstoši ilgstošā laika periodā. Gadījumā, ja jums ir cashing out, jūs būsiet spējīgs iegūt pārāk daudz naudas neilgi pēc refinansēšanas uz 30-12 mēnešus uzstādīts.

Mīnusi: Tu esi paplašināt lielumu jūsu hipotēku. Gadījumā, ja jums ir investors, tas varētu būt būtiski, kā tas varētu visticamāk labāku naudas apriti tuvu laika periodā. Maksu; tas varētu būt con katra hipotēku, tomēr izmaksas, ja masveida pietiekams, varētu veikt refinansēšanas nav cenas.

2. Nostiprina Laika periodā (15 12 mēnešiem Kredīti)

Tur ir tikai daži iemesli, lai refinansēt uz 15-12 mēnešus uzstādīts-maksas hipotēku.

Vienā instancē, kas var attiekties uz jums, tas nav svarīgi, kādas ir jūsu pašreizējā hipotēku, ir: Jums varētu “nonākt naudas”, ka jūs vēlaties, lai vietu uz jūsu hipotēku. Ja tā aptver pietiekami kopējā vērtība unikālo hipotēku, pēc tam jūs, iespējams, varētu tomēr ir “zema” mēneša maksu, jo pilnībā hipotekāro kredītu, ir samazinājums pēc tam, kad esat likt naudu uz to.

Turklāt, ja zinātkāri izmaksas ir ievērojami samazinās, nekā viņi ir par 30-yr hipotēku, kas varētu padarīt atšķirība vērtības tā, lai jūs, ja jūs varētu atļauties to.

Speciālisti: Jūs atmaksāt parādu daudz ātrāk.

Mīnusi: mēneša līdzekļi ir lielāki par 15-yr kredīti, nekā viņi ir par 30-yr kredīti. Tas var pat beigties jums, kam ir daudz mazāk līdzekļu, kas pieejami. Un naudu maksā maksājums, ne mājās.

3. Regulējams Cenu Hipotēku (ARM) Refinansēt

Regulējams maksas hipotēkas dažkārt piedāvā samazināt maksu, nekā uzstādīts maksa kredīti. Tas ir gudrs, gadījumā, ja jūs plānu, lai veicinātu māju neilgi pēc tam, kad refinansēšana. Vai, ja jūs jau zināt, jūs refinansēt, cik drīz vien vēl vienu reizi pēc tam, kad jūs monetāro lietu stāvoklis uzlabojas. Tas vēl ir gudri, ja tirgus tendences padoms, ka hipotēku maksājumi turpinās samazināties arī tuvākajā nākotnē. Tomēr, tā kā maksa pieaug, ļaudīm mēģināt refinansēt no savas ROKAS aizdevumiem.

4. Varas iestādes Izdeva Refinansēt Programmas

Lai veicinātu uzdevuma ietvaros, mājokļu tirgus, federālā valdība ir atbalstījusi vairākas pilnīgi atšķirīgas programmas, kas palīdzētu indivīdiem veidošanas mēģinājums iegādāties māju vai refinansēt ar pašreizējo mājokli hipotēku.

Pieņemsim novērtējumu, skaitu, iepakojumu, ka iestādes, kas nodrošina, lai palīdzētu indivīdiem veidošanas mēģinājums, lai refinansēt.

Mājā par Saprātīgu cenu Refinansēt Programma(ARFA)

 • ARFA kredīti ir paredzēti cilvēkiem, kas ņēma kredītus agrāk nekā, Iespējams, 31., 2009. un kas esam Hipotēku-Vērts koeficients lielāks par 80%. Šajā piemērā aprakstīts, kāds, kurš ir uzcēlis tikko kāds taisnīgumu no viņa dzīvesvietas, un, daudz apstākļos, ir valsts monetārās ciešanas.
 • ARFA refinances tik daudz kā 125%, lai palīdzētu “zemūdens” homeowners.
 • Speciālisti: Palīdz jums, ja jūs cīnās, lai izveidotu taisnīgumu.
 • Mīnusi: Tikai tad, ja jūs jau esat cīnās, lai izveidotu taisnīgumu vai atmaksāt savu pašreizējo hipotēku.
 • Tomēr nav daudz izdarīt atpakaļ, ja tas raksturo jūsu situāciju.
 • Kam klāt FHA hipotēku nevajadzētu būt prasība par refinansēšanas vienā.
 • ja jums ir klāt FHA hipotēku, tas ir nosaukts “racionalizēt refinansēšanas”, kā rezultātā jūs esat uzlabojot savu monetāro lietu stāvoklis ar refinansēt un “racionalizēt” hipotēku.
 • Refinansēšanas par FHA padara slodzēm, kas nozīmē, ja jums ir izgatavoti maz vai nav taisnīgumu jūsu mājā, jo ārā jūsu pirmo hipotēku.
 • Papildus lieliska izvēle, ja gadījumā jums ir katru nedēļu kredīta score reitings.
 • Jūs varat arī naudas out refinansēt ar FHA, kas ir pieejams tik daudz kā lielākā daļa hipotēku-vērts astoņdesmit piecus %
 • Profesionāļi: ar Zemu zinātkāri maksas ar ļoti zemu taisnīguma prasības.
 • Mīnusi: Nepieciešams personas hipotēku apdrošināšanu (PMI)
 • Kredīti tiek nodrošināti ar ierasts aizdevējiem tomēr ir nodrošināti ar Darba Veterānu Lietu.
 • Programma var tikt izmantota ar veterāniem, enerģisks navy personām, vai pārdzīvojušais laulātais armija privātpersonām
 • 2 galvenie iemesli, lai izmantotu šo, un viņi normālu naudu, lai velk ārā taisnīgumu dzīvesvieta; vai ar skalu atpakaļ savu ziņkāri maksas/ mēneša izmaksas
 • Speciālisti: Ļauj jums, lai refinansēt tik daudz kā 100% no jūsu mājas vērtību. Zinātkāre maksas parasti samazinājums b/c aizdevumi, kas ir nodrošināti ar VA. Nē PMI, pat tad, kad taisnīgums uzbūvēts, ir mazāks par 20%.
 • Mīnusi: Ja jūs neesat veterāns, tas nav iegūt jums. Visiem pārāks, ja tu esi veterāns.
 • USDA paredz hipotēku paketes, lai homeowners, saskaņā ar kopējiem ģimenes ienākumiem, kas dzīvo laukos. Teritorijās ir noteikta kā lauku ar USDA
 • Refinansēt šo modi, ja jums jau saņēmu klāt, USDA, kas nodrošināti ar hipotēku
 • Saņemt tik daudz kā 102% nams ir vērts, ja refinansēšana.

Kādi Elementi Izlemt Hipotekāro Refinansēt Maksas?

ir vairāki elementi, kas var ietekmēt zinātkāri maksu, kas tur, lai jūs, kad, meklējot pavisam jaunu hipotekāro refinansēt savu hipotēku. Jūs, iespējams, var vienīgi vadības pāris no šiem elementiem. Let ‘ s to apskatīt katru no tiem, un redzēt, kā šie komponenti ir ietekme uz jums un jūsu scenārija.

1. Aizņēmēja Kredīta score Vēsturiskās pagātnes / Kredīta score Reitings

Parasti, aizņēmējiem ar paaugstinātu kredīta score rezultāti un augstāka kredīta score vēsturi, iespējams, būs paredzēts samazinājums zinātkāri maksas, ko aizdevēji par aizņēmējiem ar samazinātu kredīta score punktus. Būtībā visvairāk, jums ir iespēja darīt, lai uzlabotu savu cenu, tā kā refinansēšanas ir uzlabot savu kredīta score reitings. Regulāri ienākumi (2+ gadu W2 ienākumiem), turklāt padara aizņēmējs izskatīties papildu iesaistīšanās, un arī palīdz samazināt viņu ziņkāri maksas.

2. Hipotēku-Vērts Attiecība

Kad jums atrast sev pirmo, kas izmanto attiecībā uz hipotekāro kredītu, daudzumu, jums vietu uz leju, uz leju izmaksas bija liela ietekme uz to, ko jūsu ziņkāri maksa bija. Tāpat daudzumu, taisnīgumu, jūs, iespējams, ir mājās, kamēr jūs refinansēt būs ietekme uz apkārtējo ziņkārības maksas, kas jums varētu būt piegādāti. Kas ir apkopoti pēc “Aizdevumu-to-Vērts Attiecība”, kas ir daudzums, ko esat parādā, salīdzinot ar vērtu īpašumu. Parasti runājot, zinātkāre maksa varētu samazināties, ja hipotēku-vērts attiecība ir samazinājums, t.i., kad papildus šā parāds ir samaksāts off.

3. Veida Hipotēku

kāda veida hipotēku izvēlaties kad refinansēšanas var būt liela ietekme uz jūsu atlikušo zinātkāri maksa.

Mēs esam jau minēts dažādu veidu kredītu un ar kādiem nosacījumiem viņi visvairāk izmantoti. Par visu, pārejot uz ilgāku laika periodu (30-12 mēneši) uzstādīts bezmaksas hipotēku varēs novērst, iespējams, https://www.naudasaizdevums.com lielāko jūsu mēneša uz mēnesi līdzekļus. Tas arī, visticamāk, būtiski visizdevīgākās metodi vilkt naudu no taisnīgumu esat būvē savas mājas.

Tomēr, īsākā laika periodā uzstādīts maksa kredīti un pat regulēšana maksas hipotēkas var ņemt labā, lai palīdzētu personām, sasniegt savus mērķus, ja tie ir atbilstošā stāvoklī.

Tas ir svarīgi arī, lai atklātu dažāda veida varas iestādes atbalstīja hipotēku pieteikumu, kā rezultātā tie parasti rada alternatīvas daudz samazinātu maksu, nekā tā var sasniegt jebkuru citu lietu.

Pašreizējā Hipotēku Refinansēšanas Maksājumi

salīdzinājumā ar vēsturisko maksājumi, klāt maksājumus par hipotekāro aizdevumu, hipotēku, ir ļoti maza. Pēc tam refinansēšanas maksas, turklāt lētāk, jo refinansēt aizdevumu ir tikai alternatīva hipotekārajiem aizdevumiem.

Skat. zem galda, lai redzētu, kas šajā zinātkāri maksa ir 30-yr uzstādīti, 15-yr uzstādīts, un 5 12 mēnešiem regulējams maksas aizdevumiem.

Klāt Hipotekāro Refinansēt Maksu

(no 1/1/2018)

Vēstures Hipotekāro Refinansēt Maksu

Vēsturisku interesi maksas ir robežās no zemas 3,3%, 2012. gadā uz pārmērīgu vairāk nekā 18% robežās sākumā 1980. Tā iemesla dēļ, ka mājokļu katastrofu 2008. gadā, maksa ir bijis zems, zem 6%. Izvērtējot vēsturisko 15-12 mēnešu laikā pie 30-yr nostiprina hipotēku maksas eksponāti, ka 30-12 mēnešiem kredīti ir visu laiku bijis nedaudz costlier nekā 15 gadu aizdevumu. Tomēr katram ir gandrīz identiski vēsturisko attīstību. Tāpat, regulējams maksa hipotēkas ir palikušas lētākas, nekā uzstādīts-maksas hipotēkas. Skatīt diagrammu sadaļā, lai pārbaudītu vēsturisko maksas,

Piegāde: Freddie Mac, 30-12 mēnešus Nofiksēt Cenu Hipotēku, Kopīgi asv [MORTGAGE30US,MORTGAGE15US,MORTGAGE5US], kas iegūta no FRED, Federālo Rezervju Finanšu iestāde, St Louis; 8. janvārī, 2018.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)