Skip to content

Četru Veidu Aizdevumi, Jūs varat Refinansēt

Mēs bieži veic maksām, ko mēs maksājam par mūsu skolēnu aizdevumi, bankas karte, stabilitāti, auto aizdevumus un hipotēkas, ar nominālvērtību—maksa esat iegādājies, kamēr jūs izņēma hipotēku ir tas, ko jūs maksājat, pēc tam, pareizi?

Ne vienmēr. Ja zinātkāri maksa ir gājusi uz leju, vai jūsu kredīta score ir uzlabojusies, jo jums bija ārā hipotēku, tas ir potenciāls, kas jums, iespējams, var refinansēt vai gūst labumu no dažādas akcijas, lai pazeminātu to, ko jūs esat izdevumi par ziņkāri.

Un kas nevēlas maksāt daudz mazāk? Lūk, ko domāt par to, kā jūs meklēt lielāku darījumu.

Viena no labākajām izvēlēm jums paļauties, vai jūsu kredīti ir bijis, izmantojot federālo programmu, vai personīgi aizdevēja. Sākt sazinoties ar savu pašreizējo aizdevējs, lai redzētu, ja viņi nekādas izvēles iespējas, lai izvairītos no naudas, kas būtu salīdzināmas ar konsolidācija (ja jums ir vairāki kredīti), un izpētīt dažādas iespējas, kopā ar savu finanšu iestādi, līdzīgi ārā līnijas, par taisnīgumu, par jūsu pašu mājās, un, izmantojot to, lai samaksāt savu skolēnu kredīti (kopš savu ziņkāri maksa par līnijas taisnīguma bieži vien ir visai zems). Izmēģiniet šo noderīgi vadlīnijas par skolēnu hipotēku atmaksas izvēles no mūsu līdzdalībnieks LearnVest.

norēķinu karte Stabilitāti

it Īpaši ap brīvdienas, tas ir viegli redzēt, izmaksām, izdevumiem—un atkāpties viņiem savu karti. Kartes piegādātāji zina arī, kas ir iemesls, kāpēc jūs parasti atklāt nice nosvērtību pārejas maksas, apaļas pavisam jaunu 12 mēnešiem. Lai saņemtu, lai jūs varētu veikt izmaiņas, lai to karti, uzņēmumiem būs vilinātu jums ar zemu ievada maksa (pieņemsim, 0-2% GPL par 6-12 mēnešiem) par saistībām, ko izved no jūsu pašreizējās kartes, agrāk par ātruma lec uz savu parasto daudzumu (kas, jūs varēsiet būt droši, ka galu galā būs).

Ja jums būs iespēja atmaksāt stabilitāte šajā punktā intervālu (un jūsu kredīta score reitings dod tev promo), tas ir, bez šaubām, noteikti ir vērts mainīt. Vienkārši skatīties, kas par nosvērtību pārslēgšanās maksu—daži spēlēja kārtis maksā viņiem, dažiem ne—un tas ir dažu parasto maksu, frāzes, un apstākļi nebūs, kas jums vēlreiz papildu pāris mēnešus uz leju ceļa.

Vai, ja jūs esat priecīgs, ka kopā ar savu pašreizējo karti, jūs arī varat sazināties ar kartes turētāju, norāda esat sniedzis lielāku cenu kaut kur citur, un jautāt, ja tie būs samazināt jūsu (vai pievienot dažādas perks). Parasti, tas tiešām strādā!

Auto Hipotēku

Refinansēšanas jūsu auto hipotēku parasti ir mazliet grūti. Tā kā zinātkāre maksas ir cena, galvenokārt, balstoties uz briesmām, vecāki savu ceļojumu, papildus jums būs jāmaksā—kas nozīmē, ka refinansēšanas, iespējams, nav izvairītos no naudas. Un, tā kā lielākā daļa cilvēku ir otrādi uz to auto hipotēku dažos nestandarta kad nākotnē (kas nozīmē, ka viņi parādā vairāk nekā automašīnas ir cenu), kas ir finanšu iestāde, kas varētu būt arī nevēlas to darīt, ugunsdzēšanas ja nodrošinājums (automobiļu) nav noteikti vērts hipotēku daudzumu.

Kas norādīts, nosaukums kārta bankām, uzglabāt izdevumus, kas pamatojas galvenokārt jūsu transportlīdzekļa vecumu, un redzēt, ja jūs atklāsiet lielāku piedāvājumu. Vai tikai lūgt jūsu pašreizējo finanšu iestādes, ja tās būs pārspēt ātruma esat brīdī, kad iegūts. Uzmanies, lai gan, ka jūs neesat vienkārši samazināt mēneša maksu. Ja jūs gadīties, lai pagarinātu laika periodu, hipotēku (piemēram, jums jāmaksā daudz mazāk par trīsdesmit dienām, tomēr ilgāku laika posmā), jūs, iespējams, varētu atrast sev maksāt papildus ilgtermiņā.

Hipotēku

Zinātkāri maksa par hipotēkas un ar mājokli taisnīgumu kredītiem ir samazinājies ievērojami, pēdējā laikā, ar vidējo cenu par 30-12 mēnešus piestiprināts pie 3.34%—viszemākais tas ir bijis kopš 1971. Lai uzzinātu vairāk informācijas par https://www.naudasaizdevums.com apmeklējiet mūsu interneta mājas lapā. gada. Un jūsu hipotēku, iespējams, jūsu lielākais izdevumi, līdz ar to finanšu ietaupījumu, šeit būs pievienot uz augšu ievērojami.

Jums ir nepieciešams, lai pārliecinātos,, tomēr, ka beigu cenas, novērtēšanas maksas, un atšķirīgas maksas refinansēšanas (sākot ar jūsu īpašajām vajadzībām—šo kalkulatoru izjūk, ko jūs varēsiet paļauties uz maksāt, paļaujoties uz to, kas ir nepieciešams jūsu hipotēku) nav reducējas uz to, ko jūs saglabāt pilināmā jūsu ziņkāri maksa. Šeit ir noderīga, kalkulators, kas palīdzēs jums noteikt, taču normāls noteikums īkšķis ir tas, ka beigu cenas, iespējams, tiks noteikti ir vērts finanšu ietaupījumus, ja jūs, iespējams, var samazināt savu ziņkāri maksa vismaz vienu pilnu %.

tāpat Kā ar auto hipotēku, uzmanies, ka gadījumā, ja jūs pagarinātu laika periodu, hipotēku, jums tomēr ietaupīt naudu ilgtermiņā (ne tikai samazināt jūsu mēneša maksājumu—gan, ka pati par sevi varētu palīdzēt ietaupīt naudu ceļā atmaksāt lielāku ziņkāri kredītu ātrāk).

Viens cits faktors, lai domā: Būtu jums radīt cita pārmērīgu ziņkāri, aizdevumi, jūs varēsiet veikt samazinājums-zinātkāre dzīvojamās taisnīgumu līniju kredīta score, lai nomaksātu tos. Es zinu pāri, kas to izdarīja, lai tiktu galā ar savu skolēnu hipotekārais parāds un ir vairāk nekā uz pusi, ko viņi ir nepieciešams maksāt zinātkāri!

Jebkuru Finanšu iestāde Hipotēku

Dažas bankas un aizdevēji skalu atpakaļ savu ziņkāri maksa būtu sakārtot datorizētu izmaksas par jūsu hipotēku. Tie varētu būt pārliecināts, ka nosacījumus—piemēram, maksa, kas būtu iznācis no kontu ar tiem, kas jāievēro, organizēt tiešo depozītu jūsu paycheck—bet, ja jums būs iespēja, lai apmierinātu šīs vajadzības, tā ir vienkārša metode, lai saglabātu daudz mazliet papildu. Jautājiet finanšu institūcija, ja viņi kādu konkrētu dod (un veikalā kārtā gadījumā, ja, ka tās nav!).

Mūzas, vai jūs kādreiz esat kādreiz refinansēja hipotēku? Vai atklāja mākslas metodi, lai atmaksātu savu parādu, vai samazināt jūsu līdzekļus? Informējiet mūs par to atgriezeniskajā!

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)