Skip to content

Augošo Interesi Maksas Ir Radīt Refinansēšanas Komplikācijas Mazajiem Uzņēmumiem

jaunāko pieaugums zinātkāri maksas izraisa masveida pilieni īpašuma vērtējumiem, padarot to grūtāk, lai mazajiem uzņēmumiem, lai refinansēt savu rūpniecības faktisko īpašuma aizdevumiem.

Šo draudošo mākonis ir vākšana pat ar druknu ASV finanšu sistēmu, un nav svarīgi, vai tie ir vai nav uzņēmumu efektivitātes pamatā ir spēcīgs. Tas ir nenoliedzami, ka kā zinātkāre maksas iet uz augšu, pieejamību iet uz leju, un uzņēmuma faktisko īpašuma vērtējumu atkārtot šo ar samazinātu vērtību. Kā vērtības kritums, pašreizējo homeowners varētu atklāt sev zemūdens ar to tipisks hipotēkas, kad runa ir laiks, lai atjaunotu vai refinansēt.

Saistītais: Ja Uzņēmums Ir strauji aug, Kāpēc Ir Galvenokārt Avenue Amerikā Tomēr ir Pildīti ar Tukšu Storefronts?

Tas ir modelis, kas ir tendētas, lai paātrinātu, jo īpaši attiecībā uz uzņēmumiem, kas ir uzmanīgi saistīti ar faktisko īpašumu, kas ir līdzvērtīgi ražošanas uzņēmumiem, vairumtirgotājiem, naktsmītnes un ēšanas vietas.

Tā kā dažas uzņēmumā homeowners varētu atklāt pašreizējo lietu stāvokli nosaka, viena atbilde parasti tiek ignorēts vai maz saprot: Maza Uzņēmuma vadīšanā nodrošināti rūpniecības hipotēku parasti var strādāt visā leju stresa par uzslavām.

, Kā mēs ieguvis tiesības šeit

ASV ministru zinātkāri maksas ir pieaudzis par 2 lpp.c kopš 2013. gada 5,25 % tagad. Ja jums patika šo informāciju kopā ar jums vēlētos iegūt plašāku informāciju par https://www.naudasaizdevums.com dāsni izbraukšana mājas lapā. Tāpēc, mēs redzam vērtējumu par īpašnieku-apsaimniekotāju faktisko īpašumu, ir pieejami tik daudz kā 20 lpp.c līdz 25 lpp.c samazinās par 5 gadu iepriekš, pārliecināts tirgos.

Daudzi uzņēmumi izņēma no uzņēmējdarbības īpašuma aizdevumu, kad zinātkāre maksa bija pie klints, aiz kārtu, 2013. Standarta kredīti ir bijusi visumā strukturēts ar milzu “balons” līdzekļus, kas pienākas pie top 5 vai 10 līdz 12 mēnešu laika periodā — pieeja bankām, lai mazinātu bīstamību, atteikties no īpašuma vērtības un garantijas, ka viņi palikt saskaņā ar regulatoru.

Saistītais: Kā pavisam jaunu Nodokļu Tiesību aktiem, kas ietekmē Jūsu Faktiskā Īpašuma Uzņēmējdarbība

Kā šie ļoti milzīgu līdzekļu attīstīties dēļ, uzņēmumi parasti ir refinansēt. Problēma ir, ka ar uzslavām daudz samazinājums, rūpniecības bankām ir prasīga masveida papildu galvenais līdzekļus, lai pildītu savu hipotēku uz vērts vajadzībām.

Ņem nākamajā instancē. 2013. gadā, mazs uzņēmums, kas veic $800,000 tipisku rūpniecības hipotēku hipotēku iegādāties īpašumu vērtība ir $1 miljons. Pēc 5 gadu laikā, uzņēmums ir maksājis paredz, ka hipotekāro kredītu $714,995. Tomēr, jo tas, šķiet, piemēram, lai refinansēt 2018. gadā, novērtējums par īpašumu ir samazinājies par 20 lpp.c un tagad varēja būt novērtēti pēc $800,000. Vislielāko hipotēku finanšu institūcija, kas dažkārt var sniegt, ir astoņdesmit lpp.c tā vērts, tas nozīmē, ka finanšu iestāde varētu sniegt lielākā daļa hipotekāro $640,000. Pat tad, ja uzņēmums attīstās, finanšu iestādē, kas to pieprasa, lai dotu jums $75,000 gribēju aizpildīt caurumu starp lielisks hipotēku un savu jauno lielākā daļa hipotēku-vērts.

Izvēles, šķiet šausmīgs taču ne visiem tiek.

Saskaras ar šo perspektīvu, viena iespēja uzņēmumiem ir sniegt jums citu nodrošinājumu, kas varētu izveidot caurumu. Tas varētu būt arī dažas brīvi un skaidri rīku vai taisnīgumu vienu citu īpašumu, kas ieķīlāts.

alternatīvu izvēle ir veikt papildu hipotekāro kredītu slēgs $75,000 atšķirība, lai gan tas varētu nozīmēt papildu finansējumu, ir jāiesniedz par ministru hipotēku hipotēku — un daži no šiem aizdevumiem parasti ir rakstīts uz daudz īsāku frāzes, izņemot tās ir nodrošinātas ar dažādu faktisko īpašumu.

Tomēr daudzi neapzinās, ka ievērojami labāka izvēle varētu būt arī vajāt hipotēku nodrošināta ar ASV Mazo Uzņēmumu vadībā. Lielu labumu no MUA, kas nodrošināti ar hipotēku, ir, ka tas varētu refinansēt visu tipisks latvijas hipotēku un nebūs nekad vajadzīgs balons maksa, kā rezultātā samazinājums mēneša līdzekļus, un bez papildu baloni fret par to.

Saistītais: Vienpadsmit Jautājumi, Tas ir labi, lai uzzinātu par Faktisko Īpašuma Sarunu

trūkuma nodrošinājumu vienkārši nav šķērslis, lai SBA aizdevumu, padarot to iespējams, kļuvis par uzņēmumu, kas var būt cīnās, lai pretendētu uz tipisks finansējumu.

piemēram, pieņemsim vēlreiz veikt instances $800,000 hipotēku veikta 2013. gadā par $1 miljonu īpašumu. Ar autentisku zinātkāri, cena 5.5 lpp.c, mēneša izmaksas pamatsummas un zinātkāri būtu bijis par $4,913.

Zem standarta finanšu iestāde refinansēt nekavējoties (pieņemot, ka īpašnieks var piegādāt pietiekamu papildu nodrošinājumu), un, galvenokārt, balstoties uz cenu, kas ir 7,5 p.c (2 lpp.c palielināts nekā 2013. gadā. un 240 mēnešiem pa kreisi uz hipotēku laika periodā, ka maksa būtu piepeši $5,805 par atlikušo $714,995.

savukārt, ja uzņēmums vienīgi refinances $640,000 ar finanšu iestādi un veic papildu nenodrošināto paziņojumu virs 5 gadiem par $75,000 (katra no 7,5 p. c) jauktie fondi lēciens $6,703 mēneša. Zem par SBA refinansēšanas, šis laika periods var atgriezties 300 mēnešu laikā, tāpēc pat pie identiskas 7.5 % zinātkāri cenu, mēneša izmaksas var ievērojami samazināt, nekā tipiskā refinansēt izvēles, ar maksu $5,204, neatkarīgi no augšējās zinātkāri cenas.

SBA vajadzībām, ir papildus universāls.

vajadzībām, lai SBA nodrošināti refinansēšanas — kam ir ierobežot $5 miljoni vienam uzņēmumam-ir salīdzinoši taisni uz priekšu. Uzņēmumam ir jābūt galvenokārt īpašniekam-aizņemts (vairāk nekā piecdesmit viena lpp.c) un pieder ASV pilsonim vai pilnvarotais iedzīvotājs ar labu raksturu un kredīta score.

Kā arī, hipotēku, tas ir meklējumos, lai refinansēt jābūt frāzes, ka SBA uzskata, ka “nepamatota”, kas ietver gaisa balonu līdzekļiem un aizdevumiem, kas ņemti no ļoti pārmērīga ziņkārība maksas. SBA turklāt ir jānodrošina, ka uzņēmums homeowners nav jābūt alternatīviem maršrutiem refinansēt hipotēku zem saistītās frāzes, un ka viņi patiešām vēlas, SBA hipotēku.

Saistītais: Darbs, Soli pa Solim, lai Iegūtu lielāku Uzņēmuma Hipotēku

MUA ir dažas papildu vajadzībām šajos gadījumos. Tas varētu prasīt papildu ķīlu par aizdevumiem vairāk nekā $350,000 ja hipotēku netiks pilnībā nodrošināta un papildu nodrošinājuma tirgū. Kas būtu jāņem veida apgrūtinājuma par līdzekļiem, kas pieder brīvu un skaidrs, kurus uzņēmums vai junioru lien uz taisnīgumu, ka īpašnieks, iespējams, ir uzbūvētas savas privātās dzīves. Ja tas nav iespējams, SBA refinansēšanas vēl ir iespējas, ja īpašnieks veic laika periodā dzīvības apdrošināšanas segumu segumu, lai slēgs caurumu nodrošinājuma ietvaros sakarā ar to mirst.

Tas iet kopā ar ārā, sakot, ka uzņēmumam vajadzētu izrādīt elastību, lai atmaksātu hipotēku. Tomēr, kas lielākoties nav lielākais trūkums mūsdienās, jo daudzi uzņēmumi ir jautri ar pilnvērtīgu attīstību, un var radīt monitors failu, veidojot to mēneša hipotēku fondus.

Tātad, nav panikas, ja jūs galu galā ar ievārījumu, kad runa ir laiks, lai refinansēt. Apsvērt visas jūsu izvēli un SBA hipotēku varētu vienkārši būt viens no labākajiem atbilde.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)