Skip to content

Aizdevumu Dalības Aizņēmējiem atmaksājas Tiešām Agri – Un Tur ir Viena lieta, Jocīgi Par To

Šajā nedēļā es pārspēja vairāk nekā 500 kalpošanas sākumā novērot rentabilitāte par Aizdevuma Dalību. Domā, ka aizdevumi par platformu, kas ir gan par noteiktu laika periodu par 36 mēnešiem, vai 60 mēneši, es izmantoti, lai būt diezgan pārsteigts redzēt, ka kopējā pirmstermiņa izmaksa bija sastopamas vienkārši 10 mēneši. Mans portfelis ir vienkārši pārāk jaunākiem pat primārā aizdevumu es kādreiz iegādājies, ir sasniedzis briedumu, līdz ar to šī informācija nav tikai statistiski saistīti. Tomēr, lai notiek, kas es esmu kvalificēts, lai šajā punktā viedokļa, no katra jāapzinās, ko es jebkad esmu iegādājies uz šīs platformas tik daudz, kā un kopā ar uzreiz, 17% no tām jau ir samaksāts atkal agri pilna.

Viens aizņēmējs maksā atkal to 3-yr hipotēku vienkārši astoņu dienu laikā!

145 5-yr norāda, esmu iegādājies vienkārši 20 mēnešus agrāk, Iespējams, 2014. gadā, 36% no tām jau ir samaksāts atkal pilnu. Tas ir apbrīnojams, taču acīmredzot ir novecojusi informācija. A PeerCube novērtējumu veica divus gadus agrāk tika atklāts, ka 80.6% no visiem pilnīgi apmaksāts aizdevumi ir apmaksāts pilnā agrāk kā sasniedzot briedumu.

Pie sejas vērts, šie dati var tikt izmantoti, lai spice up investoru uzticību. Kredīti ir tik saprātīgu cenu, ka vienkārši paskatieties uz to personu skaitu, ir jāmaksā off sākumā! Tomēr, atbildot uz Anils Gupta pie PeerCube, šiem aizņēmējiem nebūs maksāt šo kredītu off jebkurā ziņā. Aizdevumu Dalība ir iespējams refinansēšanas aizdevumu ar pavisam jaunu hipotekāro kredītu, kas cashes unikālas tirgotājiem sākumā metodi. Kā paziņoja viņa novērtējums:

PeerCube patērētājam, kurš var aizņēmējs par Aizdevumu Dalības runāja par to, ka viņš ir saņēmis pieprasījumu no Aizdevuma Dalību, lai refinansēt savu hipotēku. Šādu dāvanu ir ļoti patīkama, lai aizņēmēji, kuru FICO reitings varētu aizgājuši augšu, jo, ņemot primāro hipotēku. Šajā gadījumā, otro hipotēku, varētu būt samazinājums, zinātkāre cenu, kā rezultātā uzlabot kredīta score reitings. Turklāt, tur nav nekādu preventīvu tipa pirmsskolas maksa sodu par aizņēmējiem, lai refinansēt hipotēku. Aizdevumu Dalības priekšrocības no aizdevuma refinansēšanas ir pašreizējā hipotēku, iekasējot papildu izveidošanās cena no otrās hipotekāro kredītu, t.i., papildu ienākumus.

Anils Gupta pie PeerCube 2014. gada aprīlī

Aizdevumu Kluba mājas lapā saka, ka, lai varētu pretendēt uz otro hipotēku, aizņēmējiem ir nepieciešams, lai ir veikts 12 mēnešu laikā no rentabla,-laiku, līdzekļus, par to pašreizējo Aizdevumu Dalības hipotēku. “Dažreiz,” tomēr viņi “noteikt perspektīvas, kas esi saņemt papildu hipotēku agrāk kā šos 12 mēnešus, un lūgt viņiem, lai izmantotu.” Tas ir pārklājums, kam ir divi dzīva kredīti bez kavēšanās, bet ne par to refinances īpaši.

Aizdevumu Kluba ceturkšņa peļņa pieredzes nav skaidrs, norāda atkārtotas aizņēmējiem un tur nav veids, lai investors, lai zināt, ja parāda konsolidācijas aizdevumus viņi ņemot briesmām, jo patiesībā vienkārši refinances no pašreizējās Aizdevumu Dalības kredīti. Ja Jums ir jebkāda veida jautājumiem par to, kur un labākajiem veidiem, kā izmantot https://www.naudasaizdevums.com , jūs varat sazināties ar mums mūsu pašu mājas lapā. Tomēr pat gadījumā, ja viņiem ir bijis, ka nevarētu būtiski padarīt tos šķebinošs faktors.

vai jūs Varētu nedaudz ieguldīt naudu aizņēmējam, kurš jau ir pierādījis, 12 mēnešu laikā optimistisks maksa vēsturisko pagātni VAI jebkura persona, modelis jauns? Tomēr pēc tam vēl vienu reizi, jūs diezgan ieguldīt naudu refinansēt hipotēku, kas sākotnēji tika veikti, lai refinansēt bankas karti?

Tur izdarīt atpakaļ uz aizdevumiem, kas tiek maksāti par agru. Ja vienāds atkārtota alternatīvas nepastāv, lai uzreiz mainītu atmaksājās hipotēku, tad ieguldītājs zaudē. Ja tie nav atkārtoti investējot anyway, pēc tam agri izmaksa atņem investors interesi, lai finansētu nākotnes chargeoffs no pārējiem aizdevumiem, kas var aiziet neveselīgs. Un sliktāk, bet, pircēji ir spiesti maksāt soda naudu, lai Aizdevumu Dalību jebkura hipotēku, kas maksā off sākumā, pēc primārās 12 mēnešu laikā tips 1% maksas par visiem lielisku galvenais. Smagi, tirgotājiem ir sodīta par agru rentabilitāte, par kurām viņiem nav nekādas pārvaldi un nav atļauts zināt, kāpēc un kā aizņēmējs samaksājis off agrāk.

Izklausās ļoti jocīgi uz mani…

Sean Murray ir Prezidents un Galvenais Redaktors deBanked un dibinātājs tēvs Brokeris Godīgi Konvenciju. Pievienoties ar mani uz LinkedIn vai ievēro mani uz čivināt. Jūs, iespējams, varat apskatīt visu nākotnes deBanked reizes tepat.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)