Skip to content

Agrāk, nekā Jūs Refinansēt Skolēnu Kredīti, Apgūt Šī

Zinātnieks hipotekāro parādu rada kritisko monetārās slogu uz daudziem locekļiem Gen X un Gen Y. Mēs varētu būt dažas, iespējams, visizglītotākie paaudzēm vēsturiskās pagātnes, taču mēs tomēr cīnās, lai nopelnīt pietiekami daudz naudas, lai rūpētos par pieaugošo mājokļa rēķinu tā kā samaksājot milzīgu parādu slodzi.

SKATĪT Papildus: Apsveicu, grads! Tagad Jāsāk Risināt Jūsu Skolēns Parāda

Kad jums ir ieguvuši skolēnu kredīti, izredzes ir, jūs tiešām justies nozvejotas. Jūsu mēneša uz mēnesi līdzekļu apēst kādu milzīgu naudu, kas novērš jūs no darot dažādas lietas, jūs vēlaties, lai saglabātu daudz, piemēram, kļūst precējies, un sākas uzņēmējdarbība, iepirkšanās mājās vai ar mājsaimniecības.

Ja jūs šajā gadījumā, jums acīmredzami ir nepieciešams meklēt, atbildi tagad — un refinansēšanas jūsu skolēnu aizdevumi var būt sexy iespēju. Refinansēšanas nav nekādas jēgas par dažiem indivīdiem, un tā var arī ietaupīt naudu vai veikt parāda papildu vadāmību.

Tomēr tā nav panaceja, par katru atsevišķu personu ar zinātnieks parāda. Jūs vēlaties, lai domāju, ka ar pāris nākamās zināt, kas notiek, kad jūs refinansēt zinātnieks kredīti un to, kā tas var negatīvi iespaids jums un jūsu monetāro lietu stāvokli. Jūs pieteikties uz pavisam jaunu hipotekārās ar pavisam jaunu aizdevējs, lūdzot, lai aizņemtos summu no visiem jūsu pašreizējo zinātnieks hipotēku prasības.
2. Aizdevējs apstiprina savu hipotēku lietderība un nodrošina hipotēku, kas piedāvā jaunas frāzes, un pavisam jaunu zinātkāri maksa.
3. Naudu no pavisam jaunu hipotekāro kredītu, ir izmantota, https://www.naudasaizdevums.com lai atmaksātu visiem jūsu pašreizējo skolēnu hipotekāro parādu.
4. Jums atmaksāt pavisam jaunu hipotēku.

Kļūst ļoti jaunu hipotekārās ir iespēja droši samazinājums zinātkāri maksas. Kas varētu novērst naudas, ja ātrums ir ievērojami samazinās par tarifiem, ko, jūsu pašreizējā skolēnu kredīti — milzu motīvs, kāpēc refinansēšanas izklausās tik interesanti.

Tomēr tas turklāt nozīmē, ka jūs vienkārši iegūt jaunu hipotekāro frāzes, kas liecina, ka jūs esat-sākot sq. viens.

SKATĪT Papildus: Debunking Mītos no 529 Plānus Fakultātes Noguldītājiem,

, gadījumā, ja jūsu pašreizējā zinātnieks kredīti bija 10-yr frāzes, un arī jums bija 4 gadi, maksāt viņiem off, savu jauno hipotekāro varētu būt 10-12 mēnešu laika periodā, kas nozīmē, ka jūs maksājat par to, ka parāds par 10 papildus gadiem, pamatoti, nevis vienkārši sešas papildu kopā ar savu pašreizējo aizdevumu. Agrāk, nekā jūs refinansēt zinātnieks, kredīti, darīt to math. Ir zinātkāri cenu jūs saņemsiet no aizdevēja zema, pietiekama, lai atmaksājas kredīti ilgāk par papildu mēnešus vērts?

Don aizmirst, lai veiktu maksājumus, kas saistīti ar izcelsmes un slēgtu pavisam jaunu hipotekāro vērā, pārāk!

Tu Vari Izmantot Atmaksas Plānu (vai Saņemt Hipotēku Piedošanu)

Kad tev federālā aizdevumu tagad, jūs, iespējams, var šobrīd iestāties viens no daudziem Nodaļas Izglītības daudzi atmaksas plānu vai paketes. Tomēr, ja jūs gadīties, lai refinansēt? Pareizi, neaizmirstiet, ka refinansēšanas līdzekļus, iegūt pilnīgi jaunu hipotekārās ar ko atmaksāt savu pašreizējo aizdevumu. Jums nebūs federālā skolēnu kredīti vairs — kas liecina, ka jums nebūs saņemt paketes, kas palīdzēs jums atmaksāt savu aizdevumu. Kas piedāvā vispārējai sabiedrisko Pakalpojumu Hipotēku Piedošanu programmu.

Ka netiks galā brekers, jo īpaši gadījumos, ja jums nav tiesību saņemt federālās programmas, vai, ja, izmantojot atmaksas plānu nebūs peļņa jums (vai ja jūsu scenārijs, refinansēšanas nodrošina pieeju, lai izvairītos no izšķērdēt papildu atmaksu nekā federālā plāns nav). Nodrošinātu jums ir izglītot sevi par paketes iegūt jums. Vienu reizi vairāk, darīt to math, lai nodrošinātu atmaksas plānu nav, jums ir lielāka izvēle nekā refinansēšanas.

tiem, kuriem ir nepieciešama palīdzība, strādāt ar dažādu situācijās, iespēju strādāt ar zinošiem. Maksas-tikai naudas plānotāji var palīdzēt jums izveidot pilnīgu monetāro plāns, kas ņem visus aspektus savu dzīvi — kopā ar savu zinātnieks kredīti vērā, lai jūs, iespējams, var palielināt naudas ir svarīgi, lai strādātu ar.

(Vienkārši guantee, ka naudas kvalificētu jūs esat nodarbināti ar ļoti vēlas būt jūsu uzticības persona. Jūs varētu atrast, uzskaiti, dažādu svarīgi izmeklēšanu, lai uzdotu agrāk, nekā iznomājot plānotāju tepat.)

Jūs Zaudējat Priekšrocības un Aizsardzību, Kas ietver Federālā Skolēnu Kredīti

Kopā ar pilināmā ieraksts atmaksas plānu un iepakojumus, kas ir jums zaudēt papildus priekšrocības, kas ietver federālā skolēnu kredīti. Ja jūs refinansēt savu jauno hipotekāro kredītu, ir personas — un, ka tas padara atšķirība. Šie apskāviens izvēli par iecietību un publikācijas. Turklāt sastāv no elastīgi izpildīt parādu, ja jūs notikt ir, lai iet prom vai, izrādās, ir atspējots.

Jums nav iegūt šo ar personas aizdevumiem. Ja viena lieta, kas noticis, lai jūs, jūsu parāds nebūtu izlādējies pēc jūsu dzīvības zaudēšanu. Trūkst aizsardzības kārtā ne-valsts aizdevumus var iet prom, jūs (vai jūsu tuvinieku) nediena vietas, agrāk vai vēlāk.

Un, ja jūs bija co-parakstītājs jūsu unikālo zinātnieks kredītu, jūs vēlaties, lai pieprasītu savu jauno aizdevējam par co-parakstītājs uzsākt veida agrāk, nekā jūs refinansēt. Ar šāda veida, savu co-parakstītājs būs iegūt nozvejotas ar atlikušo stabilitāti jūsu refinansēja hipotēku — kas tie būs parādā uzreiz — ja jums bija, lai iet prom vai attīstīties rīcībnespējīgu.

Jūs Ignorēt Dažādas Metodes par Parādu Atmaksas

Refinansēšanas tas šķiet interesanti, jo īpaši, ja jūs esat redzējuši jebkuru bezgaumīgs Televīzijas reklāmas no uzņēmumiem, kas nodrošina, lai refinansēt savu aizdevumu. Tomēr tas nav viena metode, lai padarītu jūsu zinātnieks parāda vienkāršāk apstrādāt un atmaksāt — un patiesībā, tur varētu būt lielāka izvēle.

Ja jūs esat cīnās, lai pelnītu naudu un vēlas, lai saņemtu viņiem zem vadības, apskatīt dažādus elementus jūsu monetāro lietu stāvokli pirmais.

tu overspending? Var ietaupīt vairāk naudas jūsu regulāri rēķinus parādīs, kā, lai sniegt jums naudu, tas ir vērts, lai ērti padarīt savu skolēnu hipotēku izmaksas? Ir metodes, samazināt vai izskaust rēķinus, lai jums ir nauda, lai samaksāt savu kredītu un saglabāt jūsu mērķus?

Ja jūs darāt visu jūsu labākais, lai izvairītos no izšķērdēt taču tomēr nevar rīkoties ar savu zinātnieks hipotēku līdzekļi kopā kopā ar savu atšķirīgu rēķinu, ka gribētu laiks, lai uzzinātu, veikt papildu naudu. No malu hustles, lai mijmaiņas jūsu pilna laika darbu, esat gotten papildu izvēli — un apsaimniekošanas papildu pār jūsu ienākumiem, nekā jūs varētu domāt.

, Lai skatītu unikālo modeli par šo tekstu, noklikšķiniet šeit.

SKATĪT Papildus: Monetārā Klases Pašreizējo Absolventi (Visi no mums Var Veikt Koronāro sirds)

Taylor Schulte, KZP®, ir dibinātājs un IZPILDDIREKTORS Kontūra Naudas, maksājumu-tikai labklājības pārvaldes aģentūra San Diego. Kā arī, Schulte ir pamatlicējs StayWealthySanDiego.com, vieta, kur viņš tiek veltītas, kas kalpo, lai pircējiem palielināt savu bagātību. Viņš ir atzīts kā augstas četrdesmit Padomnieks zem četrdesmit, “Finansējumu Informāciju”, un 2017. “Jaunākais Konsultants, lai apskatīt” ar “Naudas Konsultanta Vēstnesis.”

Atsauksmes ir nomākts, saskaņā ar uzņēmējdarbības rādītāji. Noklikšķiniet uz šeit, lai mācīt extra un iziet ārpus raksti no radītāja.

Tas teksts bija rakstīts ar un sniedz viedokli par mūsu ieguldījumu konsultants, nevis Kiplinger redakcijas darbiniekiem. Jūs varēsiet pārbaudīt padomnieks datu SEC vai ar FINRA.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)