Skip to content

7 Soļi, Lai Refinansēšanas Jūsu mājās Hipotekāro

Hipotēku maksas uzturēties tradicionāli zema.

patiesība ir tāda, izmaksas ir tik zemas, ka hipotēku pircējs ar cienījamu kredīta score var zemes 30-yr-uzstādīts hipotēku ar maksu par 4.0%, un pat samazināt klientiem ar brīnišķīgo kredīta score. Līdz ar to, tas ir lielisks laiks, lai homeowner, lai “reset” savu hipotēku, refinansēt tiesības uz hipotekāro kredītu ar samazinātu mēneša līdzekļus un samazinātu zinātkāri maksas.

Kas ir īpaši aktuāla, ņemot vērā iespējamo, lai palielināt hipotēku maksas, ja Federālo Rezervju pieaugums maksas, vēlāk šo 12 mēnešu laikā. Visvairāk efektīvu stratēģiju, lai refinansēt efektīvi ir jābūt gataviem, zināt, labākais veids, lai pārvietotos hipotēku laikā, un turēt prom no taustiņu “rozā karogu”, piemēram, pārāk augsta maksa un kredīta score apstiprinājuma punktus.

“Tur ir potenciāls, lai izvairītos no izšķērdēt ton naudas, hipotēku refinansēšanas, tomēr es gribētu brīdinājumu kredītņēmējiem, lai izskatās garas un grūtas numuriem,” saka Ārons Norris priekšsēdētāja vietniece Norris Grupas, faktiskā īpašuma aizdevējs Riverside, CA.

“zinātkāre maksas ir tikai viens gabals no vienādojuma. Bankas var pat piedāvāt jums nav maksājumu hipotekāro refinansēt, tomēr aizņēmēji vajadzētu zināt maz, vai nē, jo dzīve ir bez maksas.”

lieliskas ziņas? Tikko refinansēja hipotēku var radīt lielisku spilvenu ģimenes līdzekļus.

Apsvērt 30-yr-uzstādīts-maksa hipotēku, kas radās 2010. gadā, ar unikālu hipotēku daudzumu $250,000, zinātkāre maksas par 5.0%.

Ar refinansēšanas uz pavisam jaunu uzturēšanās hipotēku vērtē pēc $2,000,000, homeowner refinansēšanas uz pavisam jaunu hipotekārās ar cenu 4.0% varētu ietaupīt $387 mēneša, un piegādes mūžā finanšu ietaupījumu $16,641—pat ar $6000 refinansēšanas maksas.

Veiksmīgas Metodes, lai Hipotēku Refinansēšanas

Kā jūs visvairāk rokturi izdevīgi hipotekāro refinansēšanas mārketinga kampaņu? Padarīt šos galvenos darbības stūrakmeņiem jūsu refinansēšanas plāns:

1. Izlemt, Jūsu Mērķis Maksas

Pirmkārt, zināt, zinātkāre maksa skatuves vietā, tas ir saprātīgi, lai refinansēt, https://www.naudasaizdevums.com tāpēc jums nav garām kādu jauku refinansēšanas alternatīvas. “Zinātkāre maksa jebkurš samazinājums nekā tas, ko jūs vēlaties, lai atgrieztos uz priekšu no finansiāli ir apledojuma uz kūka,” saka Tods Huettner priekšsēdētājs Huettner Kapitāla, dzīvojamo faktisko īpašuma hipotēku aizdevēja novietota Denver, CO.

zemes ir viens no labākajiem daudzumu, aprēķināt dažādas gados jūs plānojat, lai jūsu māja vai ir hipotēku, Huettner iesaka. Tad sadaliet slēgšanas cenu par ikgadējo finanšu ietaupījumus, lai aprēķinātu pārtraukuma, pat gadus konkrētajam maksas.

“Jums ir nepieciešams, lai refinansēt, ja jūs esat vairāk iespējams, ir mājas garām break-pat dienas,” viņš norāda. Zillow rada noderīga hipotekāro refinansēšanas kalkulators, kas varētu palīdzēt jums noteikt jūsu gala aizdevuma maksas. Atklājiet šeit.

2. Izvēlieties profesionālās aizdevējs

Viens no labākajiem refinansēšanas zinātkāri maksas ir nekas, ja nevar izslēgt hipotēku, Huettner saka.

“Daudzi hipotēku virsnieki ir tikai bruto apgrozījums personām ar no īpaši parakstīšanas pieredzi un datus, kas vajadzīgi, lai izslēdziet jūsu hipotēku,” viņš skaidro.”Agrāk, kā jūs tērēt naudu un laiku, kā maksājumi lielāki, būt pārliecināti, jūsu aizdevējs ir sertificētas.”

Pircējs Lietu piederumi datu bāze, sertificēts ASV hipotēku aizdevējiem.

3. Veikalā kārta

Daži cilvēki padarīt kļūda refinansēšanas ar savu pašreizējo aizdevējs, vai galvenais no viņiem sazināties, lai ar no iepirkuma kārtā, norāda Randall Yates, dibinātājs un CEO no Aizdevēja Kopienas.

“Tas ir nepieciešams, lai iegādātos vairāki aizdevēji, kad refinansēšanas jūsu hipotēku,” Yates saka. “Zinātkāre maksas, slēgšanas cenām, un dažādas maksas būs robežās aizdevēja aizdevējam. Jums ir trīs-4 hipotēku citātus, lai jūs būtu tādā stāvoklī, lai pārliecinātos, ka jums ir, kas saņem agresīvu maksas. Maksas un maksājumus, papildus var vienoties un izmantojot hipotēku citātus no dažādiem aizdevējiem palīdz jūsu sarunu enerģijas.”

4. Esiet uzmanīgi, lai top aizdevumu maksu

Maz šaubu, hipotēku aizdevējiem centīsies, lai pievienotu tarifi un cenas, kas var būt refinansēja savā jaunajā refinansēt hipotēku. “Ja ir neskaitāmas slēgšanas maksām un faktorus, kā daļu no jūsu hipotekāro aizdevumu, aprēķināt, cik jums ir ietaupīt mēneša, un redzēt, ja tas tiešām cena grūtības,” saka Norris.

piemēram, ja jums ir noslēguma cenu atrast sev ir $3000 un jums ir tikai ietaupīt $simts mēneša, jūs vēlaties, lai paliek hipotēku 30 mēnešus agrāk, nekā jebkad redzēt jebkāda veida finanšu ietaupījumu. “Ja jums ir mājā ilgstošu laika periodu, tas varētu būt labs jums,” viņš paredz. “Ja nav, jūs varat visu laiku mest tikai nedaudz papildu naudas jūsu galvenais stabilitātes un ietaupīt naudu, maksājot pie jūsu hipotēku sākumā.”

Tā kā visu vērtību refinansēja hipotēku mainās, pamatojoties galvenokārt uz kredīta score reitings, hipotēku daudzums, aizdevējs, un ziņkāri cenu, aizņēmēji var paļauties uz maksājumu nākamajā slēgšanas cenu: darījumu, un sadaļa maksas, aizdevuma maksājumus, faktori, kas (kopā ar zemām izmaksām un izsniegšanas maksas), novērtēšanas maksas, kredīta score izmaksas, apdrošināšanas maksa, un saistīti ar nekustamā īpašuma nodokļiem.

5. Var ietekmēt personai par paraksta hipotēku

Vienu milzīgu kļūdu aizdevumu tirdzniecības speciālisti parasti redzēt, kad cilvēkiem refinansēt ir aizņēmējs parakstīšanu par darījumu pārāk drīz.

“Cilvēki nemeklē pār cenām, izmaksām, un līguma noteikumus,—viņi vienkārši signāla prom, pieņemot, ka viņi kļūst lielāka nodeva, un, tikai aplūkojot, ka samazinājums mēneša maksu,” norāda Denise Supplee, zinoši nekustamo īpašumu ar ilgu Un Veicinātu Philadelphia, Pa,., kas ir refinansēja viņas personīgo māju. “Vēlāk, aizņēmējs ir pārsteigts, ka tur ir pārmērīgas izmaksas vai provizoriskās izmaksas sodu saliekts līdz ar hipotēku.

ētikas stāsts? Mācīties milzīgu drukāt pirmkārt, ātrāk, nekā jūs signāla.”

6. Gūt labumu no naudas soda kredīta score

Viens no visu visbiezāk iemeslus, lai refinansēt ir zemāka mēneša līdzekļus, samazinot zinātkāri maksas.

“lielākā daļa no laika, šī rezolūcija veic cilvēki, kas esam ieguvuši pieņemamu daudzumu dzīvojamās taisnīgumu,” saka Rettu M. Strūves, īpašnieks TwinCitiesSold.com faktiskā īpašuma kompānijām aģentūras Minneapolis-St. Paul, Minn. “Lai gan daudz taisnīgumu nevajadzētu būt prasībai, tā ir ikdienišķa parādība, kā rezultātā kredīta score punkti sākt, lai paplašinātu kā mēneša hipotēku līdzekļus dara.” Strūves norāda, ka ideja par jebkuru refinansēšanas un kredīta score reitings attiecības ir tāpat kā iepriekšējās hipotēku iegāde.

augšējā kredīta score reitinga samazinājums zinātkāre maksas būs iespējams, un otrādi, viņš skaidro. “Vienkārši tāpēc, ka ziņkārība maksa var būt zema, kas nav domāt, ka ikviens var reāli dabūt no šiem maksājumiem,” Strūves saka. “Bet, kad homeowner cītīgi veikta līdzekļu precīza metode, par visu savu dzīves rēķinus, savu kredīta score reitings būtu vienlaikus uzlabot, un refinansēšanas hipotēku frāzes, jābūt papildu labvēlīgs.”

7. Neatveriet kredīta score, izmantojot refinansēšanas protams,

tāpat Kā ar iepirkšanos mājās,izmantojot par pavisam jaunu bankas karti vai automobiļu hipotēku tā kā jums ir medības par pavisam jaunu mājas refinansēšanas hipotēku, var rasties jautājumi.

“pēdējo reizi es izmantoti, lai būt veidošanas mēģinājums veikt hipotekāro refinansēšanas hipotēku man sniedza lielu kļūdu atvēršanas $500 kredīta score līnijas, Macy’ s,” saka Norris. “Tas pilnīgi uzspridzināja darījumu.

No comments yet.

Atbildēt

SidebarComments (0)